• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
autor
@brsh kamaradka to mela s malou taky a srovnalo se to nastesti okolo 3.mesice..pry reflux, ale pak uz dobry ...tak ydrz a pribira?
14. bře 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jojo...mám ji....stříkám....malinko pomáhá....a mám nějaký sirup na odkašlávání :wink:
14. bře 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jo..... :wink: :wink: :wink:
14. bře 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nevim, jdeme ted po deseti dnech, ale rekla bych, ze jo... Holky, dneska strasǐme od ctyr :frowning2:
15. bře 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh jestli pribira tak to je bod k plusu....;) bude to dobry jen vydrz kote...myslim na vas.....
15. bře 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja pitomec lezim.v posteli a cumim na nova cinema na ten kdo te chrani o doktorech....a bulim jak zelva
15. bře 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice drzim a to doslova (dite na ruce :grinning: ) mozna ma ten sprut, furt by zrala. Uvidim, co Sunarek :wink: a ty si uzivej valeni :slight_smile: co jinyho, kdyz je venku takhle
15. bře 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no jo aspon mě to nenutí být hyperaktivní:slight_smile:)) ted čekám na nákup z Tesca pak se budu s Kubou učit ajinu a odpočívat a asi třídit věci a konečně si udělám seznam co mám a co ne ..co ještě dokoupit tak nák než to vypukne,ale myslim, že až na plenky a plenkový kalhotky mám všechno...kosmetiku nepočítám:slight_smile:
15. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - mě ještě napadlo, vím, že spousta maminek je proti a doktoři jsou půl na půl ....ale co zkusit čajíček sem tam.
Mamka říkala, že nám ho dávala hned od začátku, jsou některý děti co mají i žízeň a mlíčko jim na to nestačí. Ale vím, že hodně lidí říká, že to je blbost. Ale už jsem četla i názory, jak pak prcek přestal plakat. Ale nevím :unamused:
15. bře 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my jsme zase vstávali až v půl 10 a teď se nějak nemůžu probrat ...jsem nějak furt ospalá. A prckovi se už zase nelíbí že sedím ....šťouchá do močáku a čípku ...uličník :grinning:
15. bře 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no jo já vstávala s manželem do práce stejně jsem musela čůrat a vzít si Euthyrox a pak jsem ležela, ted dorazil nákup tak ho jdu uklidit a uvařit a pak sebou zase plácnu :slight_smile:
15. bře 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinak Valina taky nemá ráda,když sedím...... a asijí mačkám:slight_smile:) taky kope děsně :slight_smile:
15. bře 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jsem si říkala, proč si nevyleze vejš :slight_smile: ale ted asi usnul už nešťouchá :wink:
15. bře 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to mě manžel dá vždycky jen pusu a jde :slight_smile: někdy si na wc taky dojdu, ale většinou se jen překulím na druhý bok a zase usnu :wink:
15. bře 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mám dotaz... Po jak dlouhé době po dobrání Utroše se cca dostaví MS? Dobrala jsem ve středu a nic... :confounded: Přitom termín MS mám...

Díky :wink:
15. bře 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - mě utroš MS nedrží tak nevím, ale snad říkají že do týdne...myslím.
15. bře 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no mně manžel dává taky pusu,ale ve všední den musim stejně vstávat tak jako tak v 6 nebo v 7 nebo v 8 a dneska se přišel mazlit kocour tak už jsem nezabrala:slight_smile:
15. bře 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 mně utrouš nikdy MS nezabrzdil tak nevím....
@kamisb Já ho dobrala ještě před termínem MS, takže nemohu posoudit. Ale už bych to mít měla, tak je snad vše OK. :wink:
Děkuji za info :slight_smile:
@janice_opice Díky, hold musím vyčkat :slight_smile:
15. bře 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 hele no a teda na tý krvi jsi nebyla vid?
15. bře 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jako já dřív byla zvyklá vstávat v půl 6, ale teď když musím vstát před 7 ráno, tak jsem pak celej den k.o. a až ten další den se to srovná. To bych nedávala, ale měla bych se začít asi připravovat na brzké vstávání :angry:
15. bře 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já musim vstávat prostě ve všední dny tak jako tak a pak většinou už nezaberu...:/// ale někdy odpo na chvilku aspon:slight_smile:
15. bře 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to já právě odpoledne neusnu ikdyž jsem třeba úplně vyřízená a v noci jsem nespala moc dobře.
Ale Ty máš furt energie na rozdávání, to já ne :sunglasses:
15. bře 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo holkla už taky začínám energii ztrácet, začínám funět jak sentinel,ale ještě nenatýkám...a taky bych si ráno pospala,ale nemůžu je to děs:slight_smile: :grinning: hlavně,když vim, že už toho moc nenaspím..a to ani kdybych měla hodný dítko jako Kubajs tak stejně se musí vstávat:slight_smile: :grinning:
15. bře 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a Kuba se nevypraví sám? nebo Ty asi musíš i s pejskem ven co?
15. bře 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no on spíš nevstane a je schopen odejít v pyžamu:grinning: nebo bez trenek a s džínama - zkrátka chlap...a nenasnídanej..takže radši vstávám:slight_smile: se psem chodí většinou manželk, já s nim ted chodim sama jen vyjímečně protože mě děsně tahá je to pošuk :grinning:
15. bře 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to pak jo :slight_smile: to víš bezdětná ženská ještě neví co jí čeká :sunglasses:
mě mamka vždycky večer připravila snídani a čaj a jen jsem si to ohřála a snědla...oblečení připravený taky od večera.
Ale s tím vstáváním to u nás bylo vtipný, ale spíš jen na 1.stupni...to jsme min. 1x týdně chodily na 10h ...ale ne že bych se nevzbudila já, ale mamka vždycky zaspala.
My jak byly sami, tak jsem se musela vypravit sama pokud mamka nezaspala, ona chodila na 7h do práce časem pak na 8h, ale to stejně vstávala dřív než já. Já chodila do školy přes plot :grinning: tak těšně na zamykání školy.
15. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo já byla skoro furt sama, máma se o mě nestarala a táta chodi do práce taky brzo,takže už od 2.třídy jsem si uměla uvařit i jídlo ..jako jednoduchý třeba usmažit květák a uvařit brambory.... Kuba to taky jako zvládne,ale on je mimon no.... :grinning: a ještě než se ráno probere to je doba čučí na televizi u toho oblíkání a už se stalo, že si svlíknul pyžamo a zase si ho navlíknul a myslel si, že je oblečenej do školy :grinning: :grinning: :grinning: no co na to říct.....dneska se oblíkal manžel a já na něj tak koukám a říkám mu: jako ty trenky naruby to je dobrý vy si s Kubou podejte ruce:slight_smile:)) :grinning: tak se řehtal ...
15. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - :grinning: :grinning: .. tak manžela jsem ještě nekontrolovala. Hihi, jen občas mu musím hodit už triko do špíny, a říct že ty kalhoty už nosí nějak dlouho.
15. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek