• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@kamisb no to já si toho všimla jen ,když se tu ráno snažil rozespalej oblíkat a zamotal se do kšand pracovních u kalhot:slight_smile:)))))))))))
15. bře 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já z postele bych si ničeho nevšimla, bez brejlí detaily nevidím :sunglasses:
15. bře 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 kočenko...po ET nebo KET mně MS myslím dorazila hned po vysazení utrošů...ale obecně má dorazit do 10-i dnů..... :wink:
15. bře 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak henec bramboracky hotovej, halyskt s uzenym a zelum taky, dodelavam koprovku a jeste babovku a domaci knedlik a je to..
15. bře 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak my dnes taky bramboračku, k pozdnímu obědu míchaná vajíčka...k večeři vajíčková pomazánka... :grinning: :grinning: :grinning: jinak docela chcípám zas...lupla jsem panadol ráno..aby se mi teplota nezvyšovala...koprovku asi zítra...ale jestli se Ti chce,budu ráda,když mě pošleš do IP svůj ozkoušený recept... :wink: :wink: :wink: Jo a příští týden se konečně chystám na ty fish and chips... :grinning:
15. bře 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak čučím na netu na prostřena..abych měla inspiraci..špenátová roláda nevypada špatně....ale dýňová polívka to néé....stačila mi jednou od ségry... :grinning:
15. bře 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mz máme rádi dýnovku:slight_smile:) já nemám osvědčenou koprovku dělám dle recepisu co jsem si stáhla z netu apetitu už jsem jí podle něj dělal akoprovku 3x
15. bře 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak asi záleží,jak se udělá...ségra jí super super zdravě..a některé věci fakt nedávám... :grinning: O.k....já nějakou vyzkouším.... :wink: :wink: :wink:
15. bře 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tu koprovku delam dle apetitonline se zastrenym vejcem a dobry
15. bře 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice o.k....děkuju...já jsem ji tam viděla.. :wink: :wink: :wink:
15. bře 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy mi děláte chutě :grinning: Koprovku milujem doma všichni. Děláme ze smetany a vývaru z kopru, mňamkááá
Zítra peču králíka a kachnu se zelíčkem a knedlíčkem :slight_smile:
A teď jsem chtěla dočítat co nového a malej mi tu skáče pomalu po hlavě tak zas prd z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi ahoj kočko...jo,já ji taky miluju..musim už ji udělat.......Mńam králíka...a kachna..jejda...no...to taky někdy přijde na řadu.....Furt si to slibuju a skutek utek.. :grinning: :grinning: :grinning: Krásný jména máte vybraný..to to utíká,viď?
15. bře 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak hotovo...zitra se budu valet a sjedu si pro botky
@lussi no manzel prisel z prace a malem koprovku sezral..ale ta je az na zitra....a to mel dva talire bramboracky a talir halusek..a ted mi tajne sezral pul babovky skoro..bych se na to vyprdla se s tim.celej den crcam a .. :grinning:
15. bře 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no bylo to peklo na něčem se shodnout :slight_smile: A Samík už je u vás definitivní? Je to krásné jméno,my už máme Samíka v blízkém okolí, tak šel z kola ven :slight_smile:
Utíká to, to jo :slight_smile: V pátek jsem myslela, že mi řeknou pohlaví a nic, můj doktor měl zástup a tomu zastupujícímu lékaři se evidentně nechtělo po tom pátrat, tak se to snad dozvíme za 2 týdny :sunglasses:

@janice_opice babovku jsem taky dělala dneska :grinning: A s bramboračkou jsi mě nahlodala, tu si udělám asi zítra :grinning:
15. bře 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi jaky mate jmena?
15. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi to věřím...my jsme se docela shodli brzo předtím posledním transferem..jinak předtím jsme vždy napsali jména a ztratili je :grinning: :grinning: :grinning: JO,jo,Samík je definitivní...I když Sebastian se mi taky líbí....ale příteli ne......tak to budu držet pěstičky,ať se to dovíš... :wink:
15. bře 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a bude to Sam anebo Samuel?
15. bře 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Samuel....když dáš myšku na lussinu fotku,tak uvidíš i jména :wink: :wink: :wink: No,u cikánů je docela oblíbený... :frowning2:
15. bře 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl na to vůbec nekoukej, já mám totálně romské příjmení, když jsem se vdávala, tak se mě i v práci ptali jestli se vdávám do romské rodiny :grinning:

@janice_opice Elen a Nikol nebo Sebastian a Dominik :slight_smile:
15. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi :grinning: :grinning: :grinning: jsi mě pobavila.....
15. bře 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja jsem na mobilu mi to nejde.....
15. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi Elen je moc pekny jmeno :slight_smile:
15. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je, jsem fanda upířích deníků :grinning:
15. bře 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi :slight_smile:)))) ja zase Lovcu duchu :slight_smile:))) tam taky byla jedna Ellen....a teda Sam a Dean
15. bře 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Lovce duchů neznám! Já jsem seriálový magor od té doby co jsem na mateřské, takže Lovci duchu jsou asi další v pořadí, skoro všechno jsem z těch mysteriozních a hororových viděla a nemám na co koukat :grinning:
15. bře 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi no my mame stazenejch asi 7 rad toho serose a mam to rada ..tak my pak treba po 2-3rade reknes, jestli mas radsi Sama nebo Deana :grinning:
15. bře 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no super, má to 9 sérií, tak to si na nějakou dobu vystačím :grinning:
15. bře 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi jj my to sledujeme s muzem oba :slight_smile:))) 2 serie musime jeste dostahovat
15. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi tak pak dej vedet :slight_smile:
15. bře 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice óóó to jsou mi ale chlapáci, na to se mi bude hezky koukat :grinning: Mrkla jsem na csfd na fotky :grinning: A teď se jdu nažrat a svalit k telce, za chvíli dívají Mládí v trapu na Nova Cinema, tak hezký večer holky :slight_smile:
15. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek