IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
15. bře 2014
@kamisb no to já si toho všimla jen ,když se tu ráno snažil rozespalej oblíkat a zamotal se do kšand pracovních u kalhot🙂)))))))))))
kamisb
15. bře 2014
@janice_opice - tak já z postele bych si ničeho nevšimla, bez brejlí detaily nevidím 😎
muddledgirl
15. bře 2014
@monyna83 kočenko...po ET nebo KET mně MS myslím dorazila hned po vysazení utrošů...ale obecně má dorazit do 10-i dnů..... 😉
janice_opiceautor
15. bře 2014
Tak henec bramboracky hotovej, halyskt s uzenym a zelum taky, dodelavam koprovku a jeste babovku a domaci knedlik a je to..
muddledgirl
15. bře 2014
@janice_opice tak my dnes taky bramboračku, k pozdnímu obědu míchaná vajíčka...k večeři vajíčková pomazánka... 😃 😃 😃 jinak docela chcípám zas...lupla jsem panadol ráno..aby se mi teplota nezvyšovala...koprovku asi zítra...ale jestli se Ti chce,budu ráda,když mě pošleš do IP svůj ozkoušený recept... 😉 😉 😉 Jo a příští týden se konečně chystám na ty fish and chips... 😃
muddledgirl
15. bře 2014
Jinak čučím na netu na prostřena..abych měla inspiraci..špenátová roláda nevypada špatně....ale dýňová polívka to néé....stačila mi jednou od ségry... 😃
janice_opiceautor
15. bře 2014
@muddledgirl mz máme rádi dýnovku🙂) já nemám osvědčenou koprovku dělám dle recepisu co jsem si stáhla z netu apetitu už jsem jí podle něj dělal akoprovku 3x
muddledgirl
15. bře 2014
@janice_opice tak asi záleží,jak se udělá...ségra jí super super zdravě..a některé věci fakt nedávám... 😃 O.k....já nějakou vyzkouším.... 😉 😉 😉
janice_opiceautor
15. bře 2014
@muddledgirl tu koprovku delam dle apetitonline se zastrenym vejcem a dobry
muddledgirl
15. bře 2014
@janice_opice o.k....děkuju...já jsem ji tam viděla.. 😉 😉 😉
lussi
15. bře 2014
Vy mi děláte chutě 😃 Koprovku milujem doma všichni. Děláme ze smetany a vývaru z kopru, mňamkááá
Zítra peču králíka a kachnu se zelíčkem a knedlíčkem 🙂
A teď jsem chtěla dočítat co nového a malej mi tu skáče pomalu po hlavě tak zas prd z toho :-p
muddledgirl
15. bře 2014
@lussi ahoj kočko...jo,já ji taky miluju..musim už ji udělat.......Mńam králíka...a kachna..jejda...no...to taky někdy přijde na řadu.....Furt si to slibuju a skutek utek.. 😃 😃 😃 Krásný jména máte vybraný..to to utíká,viď?
janice_opiceautor
15. bře 2014
Holky tak hotovo...zitra se budu valet a sjedu si pro botky
@lussi no manzel prisel z prace a malem koprovku sezral..ale ta je az na zitra....a to mel dva talire bramboracky a talir halusek..a ted mi tajne sezral pul babovky skoro..bych se na to vyprdla se s tim.celej den crcam a .. 😃
lussi
15. bře 2014
@muddledgirl no bylo to peklo na něčem se shodnout 🙂 A Samík už je u vás definitivní? Je to krásné jméno,my už máme Samíka v blízkém okolí, tak šel z kola ven 🙂
Utíká to, to jo 🙂 V pátek jsem myslela, že mi řeknou pohlaví a nic, můj doktor měl zástup a tomu zastupujícímu lékaři se evidentně nechtělo po tom pátrat, tak se to snad dozvíme za 2 týdny 😎

@janice_opice babovku jsem taky dělala dneska 😃 A s bramboračkou jsi mě nahlodala, tu si udělám asi zítra 😃
janice_opiceautor
15. bře 2014
@lussi jaky mate jmena?
muddledgirl
15. bře 2014
@lussi to věřím...my jsme se docela shodli brzo předtím posledním transferem..jinak předtím jsme vždy napsali jména a ztratili je 😃 😃 😃 JO,jo,Samík je definitivní...I když Sebastian se mi taky líbí....ale příteli ne......tak to budu držet pěstičky,ať se to dovíš... 😉
janice_opiceautor
15. bře 2014
@muddledgirl a bude to Sam anebo Samuel?
muddledgirl
15. bře 2014
@janice_opice Samuel....když dáš myšku na lussinu fotku,tak uvidíš i jména 😉 😉 😉 No,u cikánů je docela oblíbený... 😞
lussi
15. bře 2014
@muddledgirl na to vůbec nekoukej, já mám totálně romské příjmení, když jsem se vdávala, tak se mě i v práci ptali jestli se vdávám do romské rodiny 😃

@janice_opice Elen a Nikol nebo Sebastian a Dominik 🙂
muddledgirl
15. bře 2014
@lussi 😃 😃 😃 jsi mě pobavila.....
janice_opiceautor
15. bře 2014
@muddledgirl ja jsem na mobilu mi to nejde.....
janice_opiceautor
15. bře 2014
@lussi Elen je moc pekny jmeno 🙂
lussi
15. bře 2014
@janice_opice je, jsem fanda upířích deníků 😃
janice_opiceautor
15. bře 2014
@lussi 🙂)))) ja zase Lovcu duchu 🙂))) tam taky byla jedna Ellen....a teda Sam a Dean
lussi
15. bře 2014
@janice_opice Lovce duchů neznám! Já jsem seriálový magor od té doby co jsem na mateřské, takže Lovci duchu jsou asi další v pořadí, skoro všechno jsem z těch mysteriozních a hororových viděla a nemám na co koukat 😃
janice_opiceautor
15. bře 2014
@lussi no my mame stazenejch asi 7 rad toho serose a mam to rada ..tak my pak treba po 2-3rade reknes, jestli mas radsi Sama nebo Deana 😃
lussi
15. bře 2014
@janice_opice no super, má to 9 sérií, tak to si na nějakou dobu vystačím 😃
janice_opiceautor
15. bře 2014
@lussi jj my to sledujeme s muzem oba 🙂))) 2 serie musime jeste dostahovat
janice_opiceautor
15. bře 2014
@lussi tak pak dej vedet 🙂
lussi
15. bře 2014
@janice_opice óóó to jsou mi ale chlapáci, na to se mi bude hezky koukat 😃 Mrkla jsem na csfd na fotky 😃 A teď se jdu nažrat a svalit k telce, za chvíli dívají Mládí v trapu na Nova Cinema, tak hezký večer holky 🙂