IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
15. bře 2014
@lussi hezky vecer ja se valim..koukame na tu valku svetu 🙂
janice_opiceautor
15. bře 2014
Holky tak jsem ted debatovala s holkama co rodily10/2013 -2/2014 v Motole a byly nadsene tak jsem snad nakonec I rada 😉 pry po te rekonstrukci supe ..sprcha I wc na porodnim sale, mimino neodnasej a pry personal vstricnej a I jidlo super 😉 tak jsem klidnejsi
janice_opiceautor
16. bře 2014
Holky 100 😃
muddledgirl
16. bře 2014
@janice_opice ahojky ranní ptáče...to je masakr...100..... 😉
janice_opiceautor
16. bře 2014
@muddledgirl cau no dneska jsem se pak vyjimecne donutila usnout 🙂))))) Vsak ty taky budes za chvilku na 100 leti to 😉
janice_opiceautor
16. bře 2014
Nevim.kdo my holky poslal srdicko, ale moc dekuju...Kdopak je ted cerstve v procesu nebo se chysta?
muddledgirl
16. bře 2014
@janice_opice 😃 letí,jako smetí...toho mýho medvídka nemůžu donutit vstát...tak jdu připravit pomazánku vajíčkovou a on pak ať si nakrájí cibulku 😃 😃 😃 Vypadá to,že mi je líp...konečně...dýchám líp....jak včera..tak snad už to nastydnutí vymýtím... 😃 😃 😃 jak ďábla....

Já vůbec nevím..jestli se teď někdo chystá.... :-o
muddledgirl
16. bře 2014
@janice_opice čoveče včera jsem koukala ta barrandově na zprávy a byli tam tři krásní kluci...byli v Klokánku,protože rodiče jim krátce za sebou zemřeli..no hrůza...a v Klokánku budou moct být asi jen 6 měsíců kvůli novému zákonu...tak se bojí,aby je nerozdělili..no hned jsem zas fňukala... 😃
janice_opiceautor
16. bře 2014
@muddledgirl jo to jak jsem rano vcera koukala na ten serial...tam zase operovali holcicku..brali ji pulku mozku...strasny bulela jsem desne.....Ja ti covece zacala vcera tak nak premyslet nad porodem a porodnici...a preju si fakt at ten.druhej porod je o 100% lepsi nez prvni...dostala jsem normalne strach 🙂))) ne o sebe a z bolesti, ale o malou...
muddledgirl
16. bře 2014
@janice_opice no.....právě....když člověk rodí dlouho,tak jsou to nervy....určitě teď budeš mít už lepší porod, věřím tomu....
kamisb
16. bře 2014
@janice_opice - ahoj, neboj se ...bude to v pohodě. Nezapomeň ještě doktorovi "nenápadně" připomenout ten první porod a oni si dají pozor ....
Ale taky se bojím :-| ....ale určitě to my i prckové zvládneme.
janice_opiceautor
16. bře 2014
@muddledgirl no hlavne to bylo fakt zbytecny ze ho ohrozili na zivote a museli vzit kleste😞....snad jo verom tomu, ze to bude ok 😉 dneska jedu se synackem koupit sobe a jemu novy boty..jako on ma c. 42 to je hruza🙂
@kamisb ja mu to pripomenu velmi napadne 😃 hlavne on to bude vedet uz od myho gynekologa tak si to jeste pojistim 😃 zvladneme to to urcite
janice_opiceautor
16. bře 2014
Holky jsem vcera cetla na zachode v casopise vybornej clanek 🙂) az me kuba pusti k Pc tak vam ho nascanuju..rano jsem.si na to vzpomnela a rekla manzelovi, ze kdyby tohle udelal tak ho bud zabiju nebo opustim ..ze bych to brala jako provokaci 😃 tak se chechtal jako blazen 😃
muddledgirl
16. bře 2014
@janice_opice no, kleštěma berou,když už maminka nemůže tlačit..nebo to tak není? Já těm věcem až tak nerozumim...
janice_opiceautor
16. bře 2014
@muddledgirl no já nevim asi jo... fakt nevim,ale po těch dvou dnech a veliosti Kuby to bylo právě zbytečný nechat to zajít takhle daleko..on byl v porodních cestách 45 minut..normální dítě to vydrží prý tak 10-15 minut😞 prostě to bylo zbytečný když věděli jak bude velikej
janice_opiceautor
16. bře 2014
@muddledgirl já tlačila jao o život,ale po těch 36 hodinách stahů už ta děloha prostě ty kontrakce neměla nebo nevím, já už pak byla docela i mimo ..takže si pamatuju jen to jak mě rozstříhli a vytáhli ho ven.. a jak koolem mě skákalo 8 lidí a skákali mi po břiše a nalomili mi žebra
janice_opiceautor
16. bře 2014
@muddledgirl ale tak to je 13 let zpátky a prostě smůla na doktorku no:-)) Letos to bude lepší 🙂)
janice_opiceautor
16. bře 2014
@muddledgirl
@kamisb to je ten článek🙂))
janice_opiceautor
16. bře 2014
Já ted našla fotky s pupkem s Kubou a fotky z porodnice z hekárny kde jsem byla připoutaná na monitoru to je mazec🙂)))) 😃
janice_opiceautor
16. bře 2014
Holky no nebyl roztomilej??? Láska moje první 🙂 🙂 🙂
muddledgirl
16. bře 2014
@janice_opice tak to určitě bylo zbytečný,když byl tak velkej.....já teď terpve dočítám...koukali jsme na film černobílý svět...docela fajn film..je to černých služkách....
muddledgirl
16. bře 2014
@janice_opice kámošce skočila sestra na břicho...aby se malej neudusil...a rodila asi 18 hodin no.....
muddledgirl
16. bře 2014
hi hi článek dobrej.....a Kuba na nočníku taky.. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
16. bře 2014
@muddledgirl jj film znám🙂) článek je dobrej no, jsem si to ráno vybavila a právě reprodukovala manželovi a tak jsem mu říkala, že to at ani nezkouší 🙂))))Kuba kdyby to věděl tak se zblázní🙂)
janice_opiceautor
16. bře 2014
no nic kočky oblíkám se a jedme pro ty boty na OC šestka a já do DM ještě) tak hezký den🙂
muddledgirl
16. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 to věřim,že by se Kubajs zbláznil 😃 😃 😃
janice_opiceautor
16. bře 2014
Tak doma je doma nejak me to chozeni dlouhy zacinat zmahat asi jsem uz moc stara 😃
kamisb
16. bře 2014
@janice_opice - jj chození je hrozný, mě pak vždycky bolí kyčle a lehce lýtka. A funím jak 4 a přitom jsem skoro nic nepřibrala, ale ted za 14dní 1kg. Tak to asi začne konečně lést nahoru. Sestra v Podolí říkala tak 10 kg bych měla.

a koupili jste vše?
janice_opiceautor
16. bře 2014
@kamisb no ja taky funim jak sentinel....pry to jsou hormony no.....jj Kuba ma novy boty..ja taky..pak do sodastreamu veci a skolni potreby a ja jeste nakoupila v DM.takze vsechno a i neco navic 😃
kamisb
16. bře 2014
@janice_opice - já četla, že taky jak musí tělo zpracovat víc krve tak srdíčko muselo lehce zrychlit a hold ty plíce pak trochu nestíhají...a že taky trochu zvětšily objem. Takže tak nák vše k tomu, ale pro mě je nejhorší když se musím k něčemu ohýbat nebo když si sednu k něčemu na bobek....to jsem pak úplně k.o. ...jsem zvědavá co budu říkat v červnu 😎