• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@lussi hezky vecer ja se valim..koukame na tu valku svetu :slight_smile:
15. bře 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem ted debatovala s holkama co rodily10/2013 -2/2014 v Motole a byly nadsene tak jsem snad nakonec I rada ;) pry po te rekonstrukci supe ..sprcha I wc na porodnim sale, mimino neodnasej a pry personal vstricnej a I jidlo super ;) tak jsem klidnejsi
15. bře 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky 100 :grinning:
16. bře 2014 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky ranní ptáče...to je masakr...100..... :wink:
16. bře 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl cau no dneska jsem se pak vyjimecne donutila usnout :slight_smile:))))) Vsak ty taky budes za chvilku na 100 leti to ;)
16. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevim.kdo my holky poslal srdicko, ale moc dekuju...Kdopak je ted cerstve v procesu nebo se chysta?
16. bře 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: letí,jako smetí...toho mýho medvídka nemůžu donutit vstát...tak jdu připravit pomazánku vajíčkovou a on pak ať si nakrájí cibulku :grinning: :grinning: :grinning: Vypadá to,že mi je líp...konečně...dýchám líp....jak včera..tak snad už to nastydnutí vymýtím... :grinning: :grinning: :grinning: jak ďábla....

Já vůbec nevím..jestli se teď někdo chystá.... :astonished:
16. bře 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čoveče včera jsem koukala ta barrandově na zprávy a byli tam tři krásní kluci...byli v Klokánku,protože rodiče jim krátce za sebou zemřeli..no hrůza...a v Klokánku budou moct být asi jen 6 měsíců kvůli novému zákonu...tak se bojí,aby je nerozdělili..no hned jsem zas fňukala... :grinning:
16. bře 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo to jak jsem rano vcera koukala na ten serial...tam zase operovali holcicku..brali ji pulku mozku...strasny bulela jsem desne.....Ja ti covece zacala vcera tak nak premyslet nad porodem a porodnici...a preju si fakt at ten.druhej porod je o 100% lepsi nez prvni...dostala jsem normalne strach :slight_smile:))) ne o sebe a z bolesti, ale o malou...
16. bře 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no.....právě....když člověk rodí dlouho,tak jsou to nervy....určitě teď budeš mít už lepší porod, věřím tomu....
16. bře 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, neboj se ...bude to v pohodě. Nezapomeň ještě doktorovi "nenápadně" připomenout ten první porod a oni si dají pozor ....
Ale taky se bojím :unamused: ....ale určitě to my i prckové zvládneme.
16. bře 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no hlavne to bylo fakt zbytecny ze ho ohrozili na zivote a museli vzit kleste:(....snad jo verom tomu, ze to bude ok ;) dneska jedu se synackem koupit sobe a jemu novy boty..jako on ma c. 42 to je hruza:slight_smile:
@kamisb ja mu to pripomenu velmi napadne :grinning: hlavne on to bude vedet uz od myho gynekologa tak si to jeste pojistim :grinning: zvladneme to to urcite
16. bře 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jsem vcera cetla na zachode v casopise vybornej clanek :slight_smile:) az me kuba pusti k Pc tak vam ho nascanuju..rano jsem.si na to vzpomnela a rekla manzelovi, ze kdyby tohle udelal tak ho bud zabiju nebo opustim ..ze bych to brala jako provokaci :grinning: tak se chechtal jako blazen :grinning:
16. bře 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, kleštěma berou,když už maminka nemůže tlačit..nebo to tak není? Já těm věcem až tak nerozumim...
16. bře 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já nevim asi jo... fakt nevim,ale po těch dvou dnech a veliosti Kuby to bylo právě zbytečný nechat to zajít takhle daleko..on byl v porodních cestách 45 minut..normální dítě to vydrží prý tak 10-15 minut:( prostě to bylo zbytečný když věděli jak bude velikej
16. bře 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já tlačila jao o život,ale po těch 36 hodinách stahů už ta děloha prostě ty kontrakce neměla nebo nevím, já už pak byla docela i mimo ..takže si pamatuju jen to jak mě rozstříhli a vytáhli ho ven.. a jak koolem mě skákalo 8 lidí a skákali mi po břiše a nalomili mi žebra
16. bře 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale tak to je 13 let zpátky a prostě smůla na doktorku no:slight_smile:) Letos to bude lepší :slight_smile:)
16. bře 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb to je ten článek:slight_smile:))
16. bře 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já ted našla fotky s pupkem s Kubou a fotky z porodnice z hekárny kde jsem byla připoutaná na monitoru to je mazec:slight_smile:)))) :grinning:
16. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky no nebyl roztomilej??? Láska moje první :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice tak to určitě bylo zbytečný,když byl tak velkej.....já teď terpve dočítám...koukali jsme na film černobílý svět...docela fajn film..je to černých služkách....
16. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kámošce skočila sestra na břicho...aby se malej neudusil...a rodila asi 18 hodin no.....
16. bře 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi článek dobrej.....a Kuba na nočníku taky.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj film znám:slight_smile:) článek je dobrej no, jsem si to ráno vybavila a právě reprodukovala manželovi a tak jsem mu říkala, že to at ani nezkouší :slight_smile:))))Kuba kdyby to věděl tak se zblázní:slight_smile:)
16. bře 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic kočky oblíkám se a jedme pro ty boty na OC šestka a já do DM ještě) tak hezký den:slight_smile:
16. bře 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to věřim,že by se Kubajs zbláznil :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak doma je doma nejak me to chozeni dlouhy zacinat zmahat asi jsem uz moc stara :grinning:
16. bře 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj chození je hrozný, mě pak vždycky bolí kyčle a lehce lýtka. A funím jak 4 a přitom jsem skoro nic nepřibrala, ale ted za 14dní 1kg. Tak to asi začne konečně lést nahoru. Sestra v Podolí říkala tak 10 kg bych měla.

a koupili jste vše?
16. bře 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja taky funim jak sentinel....pry to jsou hormony no.....jj Kuba ma novy boty..ja taky..pak do sodastreamu veci a skolni potreby a ja jeste nakoupila v DM.takze vsechno a i neco navic :grinning:
16. bře 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já četla, že taky jak musí tělo zpracovat víc krve tak srdíčko muselo lehce zrychlit a hold ty plíce pak trochu nestíhají...a že taky trochu zvětšily objem. Takže tak nák vše k tomu, ale pro mě je nejhorší když se musím k něčemu ohýbat nebo když si sednu k něčemu na bobek....to jsem pak úplně k.o. ...jsem zvědavá co budu říkat v červnu :sunglasses:
16. bře 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek