• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@danaho ja mam udelanou imunologii a mam ji naprosto v poradku... pry ukazkovou.. ze takhle ma vypadat zena pred otehotnenim :slight_smile: jdeme do tretiho :slight_smile:
29. srp 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - tak to by jistě šlo, budu držet palečky aby jste se nějak rozumně domluvili
29. srp 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jé tak promiň já to pochopila tak,že ji nemáš. :slight_smile: Tak to je super,že jsi v pořádku. Tak do třetice všeho dobrého a to už se musí zadařit. A na všechny IVF jsi byla u Apolináře?
29. srp 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj na vsechny.. akorat na dve IUI jsem byla v pronatalu a odtamtud jsem utekla.. :slight_smile:
29. srp 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Asi ano, tak já se s nima dohodnu, už to chci rozjet...Ale jak jste tady psaly s tím zdražením, tak to je hustý...To se týká i toho, když máš úplně první pokus a ještě nemáš žádnou stimulaci vyčerpanou?
29. srp 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jo, jo..nějak to musíme probrat a uvidíme, co a jak... Nás vubec neposílali na genetiku, vadí to něčemu?
29. srp 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - u nás si genetiku dělají sami, jinde jsem byla na imunologii a pak na hematologii

určitě je fajn mít genentický mutace ...ale to si dost CARů dělá samo
29. srp 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já si to právě myslím, ale nevím, jestli si o genetiku říci nebo mi jí doporučí sami? Ale myslím si, že Apolináš genetiku děla...
29. srp 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky...v práci zmatek, na psychiku je to přímo balzám...už skoro zapomínám, že se o něco snažíme, za chvíli budu mít dětí plný zuby :grinning: :grinning:
@monyna83 to všechno přijde, většinou postupně všechno v caru vyzkouší, ale až když pújdete na IVF..je dobré to všechno od holek vyzvědět a být připravená..
29. srp 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no taky doufám, že necukne, jinak mu tu operaci udělám sama přes noc pod peřinou a bude :grinning: :grinning: NO smiřovat se můžeš, ale člověka to semele ať je natěšený nebo nad věcí........ale chápu, že po tolika pokusech jsi nohama na zemi a proto jsme tu my aby jsme věřili i za tebe a pořádně tě nakazili na ten poslední pokus :wink: No chápej my to potom nutně potřebujeme vrátit zpátky v proviantu těhu bacilů :sweat_smile:
29. srp 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no to máš teda krásný, když s tebou v práci počítají i s přebalovacím pultem, to nemá chybu :grinning: :grinning: ale věř mi, že spěchat nebudeš...... začátek u prvního bejby je takový zvláštní, ale pak pokud člověka vyloženě nenutí finanční stránka, tak je v tom namočený až po uši.....když to vezmu na sobě, tak prvního půl roku jsem byla taková v tom neutrálním transu, kdy ti práce chybí, takový ten rytmus dne, kolegové s kterýma jsi pokecala a mimčo je zatím taková jen panenka, ale jak to po tom roce rozjede a stane se z něho takový ten parťák co dělá blbiny, opakuje po tobě atd. tak to už nechápeš, že se někdy od něj budeš muset někam vrátit :grinning: :grinning:
Jinak nevím holka, ale přece jen takové dlouhé snažení bych někde háček viděla, než jen v cestě, oni kolikrát dojdou na něco podstatného až právě přitom IVF kde celkově pozorují jak se dělí to embryo, to že je super sperma a folíky se dobře tvoří po clostíku, ještě neznamená, že dohromady spolu není nějaká chybička, jak píšeš může to být nějaká alergie, nebo tvrdý obal vajíčka, genetická porucha ......no moc bych ti přála, aby nebyla a bylo to jen nějaká drobnost co v caru vyřeší raz dva :wink: určitě už jeden malý uzlík s pokladem čeká jen na tvé vyzvednutí
29. srp 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 Tak, tak. líná huba - holé neštěstí...Já se ptám, ptám a pořád ptám. A vzhedem k mé senilnosti se pták dvakrát :grinning:
29. srp 2013 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ty poeto, čtu Tvůj příspěvek a doslova mi vyloudil široký úsvěm na tváři. Moc děkuji a i já samozřejmě Tobě a všem tady přeju, aby ten uzlíček, klidně i početnější, přišel v co nejkratší době :slight_smile:
Jak už jsem psala, tak po snažení jsem měla příznaky, neobvyklé...Na testu jsem našla minidušíka pár dní před MS, takže jsem se tichounce radovala...Ale jak dušík přišel, tak i odešel a MS se s párdenním spožděním dostavila. Takže z toho usuzuju, že by stačila menší pomoc...Ale nevím, uvidím, co mi poví v CAR a určitě si nechám poradit. V úterý jedu, tak jsem zvědavá na UTZ, zda se i bez Clostíku nějaký folikul s vajíčkem vytvořil...
Máš recht, moje ségra má dnes dvouletého klučíka, Toníka, je božskej! Ze začátku byla naprosto hotová, nevím, jestli laktační psychóza, ale zdálo se mi, že ho nechtěla a musela si k němu hledat cestu. Ale po pár dnech, když už se nebála ho chytit, aby mu náhodou neublížila, tak se stali nerozlučnými par´táky, na život a na smrt! Když se narodil, měl 2,64kg a to se narodil v termínu, no prostě maličkej králíček. Všechno dohnal a je to takovej abnormálně chytrej puberťák :grinning:

To víš, že na práci zapomenu raz dva, ale teď, když je doma ticho, tak tu na mě padají chmury. Buď uklízím nebo pracuju...Pořád dokola, jen víkendy si užíváme s manžou. Zítra ráno odjíždíme do Zlína, na rally - Barumku.
Jsme nadšenci rychlých aut, i manža má načipované RS... Takže se vážně těšíme :slight_smile:

Přijedeme v neděli večer, pak poreferuju, co a jak :wink:
Holky, tak pá, pá, lá, lá a v neděli se teším :slight_smile: Všem moc držím palce :wink:
30. srp 2013 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoj, to je dobře, že do toho půjdeš, já myslím, že zdražení se týká všech, bohužel :frowning2:
30. srp 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přifásnout ? Jsem po dvou pokusech IVF a čeká mě třetí.... Oba pokusy a všechny KETy proběhly v pronatalu ale po posledním teDˇsrpnovém KETu jsem odtamtud utekla. Už nikdy více. A příští páek jedeme na první konzultaci do ISCARE. CHci znovu všechna vyšetření protože si nejsem jistá že pronatal neudělal chybu. No a potom IVF předpokládám konec října nebo začátek listopadu. Jinak z 1. IVF z druhého KETu mám třiíapůlletou dceru.
30. srp 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka Ahoj určitě můžeš k nám :slight_smile: , já teda do pronatalu chodím ale v teplicích a jsem spokojená
30. srp 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no já jsem taky byla jezdila jsem tedy do prahy ale loni v září jsem byla na 2. IVF teď v srpnu na KETu z mrazáčku z něj a absolutní fiasko spoustu věcí mi neřekli v laboratoři zmrvili co mohli doporčili nám PICSI přitom jsem se zpětně dočetla že s takovým problematickým spermiem jako má manža se PICSI vůbec nedělá proto byla taková mortalita oplodněných embryí. Například při tom loňském IVF jim vyšlo že mám hepatitidu C :grinning: teď se tomu směju protože vím že jí nemám pracujci v nemocnici a chodim každý půl rok na testy tak vím 100 % že ji nemám ale u nich mi vyšla pozitivita a to vše jsem se dozvěděla až teď po roce před KETem... ačkoli je to trestné tohle oni mi musí dát okamžitě vědět jelikož v případě skutečné pozitivity bych musela kontaktovat lidi co jsem mohla nakazit a oni mi nic nesdělili. Naše primářka z oddělení kde pracuji mi řekla že bych je mohla určitě žalovat protože zanedbali povinnost tohle se musí okamžitě hlásit na příslušné hyg. stanici atd atd. Prostě mě strašně zklamali. A pak mi to řeknou pět minut před tím než jdu na sál na KET..... Jako chodit tam s takovým pocitem není zrovna příjemné prostě to podělali no. Jsem ráda že jdu jinam :wink:
30. srp 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaka17 @ Ahojky, já jsem se teď na IVF i ket těšila, neměla jsem žádný strachy.... ale je to asi blbý s těma obrannejma látkama a 41,2% je asi málo, i když říkají, že jsou v normě. ale teď se na to necítím.. mluvíme tu o tom, včera jsme seděly na víně, bylo to super a uvědomuji si, že se těch imunoglobulínů bojím.. s tím se musím nejdřív srovnat. Když jsem se, ale byla poradit se známým doktorem, tak říkal, že bych to měla zkusit, abych věděla, že jsem pro to udělala fakt všechno a nevyčítala si to pak. Oni říkají, že to bere spousta lidí, ty rizika sice zmíní, ale už je to na tobě..... je to těžký.. ať je líp, drž se
30. srp 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka aha, tak to je špatný to je jasný....já si teda nemůžu stěžovat,musim říct že přístuop sestřiček a doktorů naprosto v pořádku....tak je jasný, že se v caru musíš cítit dobře, takže změna ti určitě pomůže :wink:
30. srp 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka Ahoj vítej,teda uplně mě mrazí když čtu jak jednají v Pronatalu. Už jsem na ně četla hodně špatného. :angry: Do Iscare teď přešla jedna kamarádka na 3 IVF a dneska ráno testovala a našla // :sweat_smile: Tak kéž by i tobě tam pomohli :wink:
@musilka tak jak v lázních? Pomohlo ti to dát se trochu do psychické pohody? :slight_smile:
@petulak1988 dobře jsi udělala,že jsi z Pronatalu utekla :slight_smile:

Jinak zdravím všechny a přeji hezký sluníčkový pátek :wink:
30. srp 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho chodila jsi taky do pronatalu v praze?? ja tam nastesti podstoupila jen IUI... dnes jsem byla na injekci diphereline ,dali mi puregon ,tak jsem jeste platila starou cenu a 13 jdu na UZ a pak zacinam pichat injekce...
30. srp 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ne já chodila do gennetu Liberec a na ně si stěžovat nemůžu. Jen nám nechtěli udělat další vyšetření ani PGD,tak jsme šli jinam a nelitujem. Ale na ten Pronatal jsem poslední dobou četla jen špatné info. Super to ti uteče, já už budu 13.9. po OPU :slight_smile: Jsem zvědavá kolik mi naúčtujou za MEnopur. Mám ho doma od července,ale ještě jsem ho neplatila.
30. srp 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jee tak to ti bbudu drzet pesticky.. :slight_smile: no dnes mi jeste ani nerekli kolik bude stat puregon,ze to jeste nevedi... :frowning2:
30. srp 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 je to síla s tím zdražením. Hlavně,že fe´tákům a alkoholikům se léčba hradí. Jak se má národ rozmnožovat když to stojí tolik peněz a pořád to zdražují. Asi máme špatnou barvu pleti :angry:
30. srp 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho no to me prave stve ze fetaku se plati lecba a rekonvalescence a pritom si to vybrali sami... chjo... no asi neudelame nic.. je to na houby..vsechno..i ty 4 pokusy silene nervuji
30. srp 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 proto miluju když mi někdo řekne ať na to nemyslím. To je přede mnou poslední 4 pokus. A jak na to nemám myslet??? ale snažím se věřit,že se to štěstí konečně unaví a sedne i na mě a konečně se dočkám :slight_smile: Já bych vzala ty blbce co o tom rozhodují i s manželkama do CAR a udělala bych jim pár IVF aby viděli co to obnáší :angry:
30. srp 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho jj to mas pravdu,potrebovali by to zazit na vlastni kuzi aby vedeli co to obnasi :slight_smile: no jo neudelas nic-..
30. srp 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
NAZDAAAAAR!:slight_smile: jsem zpatky, opalena, odpocata a treba i v tom:slight_smile: co je tady novyho? kdo nasel //, kdo je po transferu, kdo se na co chysta a jak jste se tady mely?:slight_smile:
nakoukla jsem uz vcera, ale dva tejndy se nedaj docist a akorat jsem zaznamenala naky smutny zpravy, ze ani monyna ani jaka se to nepovedlo...:(
30. srp 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to co jsi chtela jsem opravdu nenasla :frowning2: ...muzu ti to poslat do mailu,ale vecer takna to muzes kouknout sama..Nebyla jsi dnes u Apo dnes rano tak kolem pul devate? :slight_smile:
30. srp 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne, tak testík negativní a ráno jsem to dostala :cry: Takže změna Caru a hurá na PDG, právě mě končí dovolená, tak na to snad nebudu tolik myslet :wink:
30. srp 2013 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek