• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@kamisb presnee ohybani a na bobek a pak vstat masakr ja jsem zvedava co budu taky rikat tak za 2 mesice :slight_smile:))
16. bře 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jsi zlatíčko, děkuji, děkuji, děkuji !!!!!!!!!!! Manžel je zlatej, ale psychicky pomoct moct neumí, bohužel :frowning2: . Včera už mi bylo celkem dobře, ale dnes od rána, nevim proč, to zase nedávam a brečim a brečim a brečim....hrozná neděle :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Chodim tady u nás v Plzni. Za malýho jsem vděčná, jen díky němu mi ještě nehouklo. A v pátek jsem si ze zoufalství podala přihlášku do školy...abych přišla na jiné myšlenky.....nutí mně k tomu v práci již několik let, tak ted jsem se odhodlala, tak snad nedělam chybu, uvidíme :frowning2: DĚKUJI TI ZA PODPORU !!!!, ty chápeš, jak mi je.... :wink:
16. bře 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Nebyla zlato, ani v CAR mi to nedoporučili, navíc, už začínám špinit... Začátkem dubna tam jedu, tak už myslím dopředu :wink:
16. bře 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Už začínám špinit, tak hurá...Dobrala jsem utroš ve středu :wink:
Dnes jsem celý den píglovala, tak jsem tomu asi napomohla :grinning: Díky :wink:
16. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice tak buďte rády,že máte jen pár kg navrch... :grinning: Já funim jak 5 :grinning: :grinning: :grinning: Fakt..nastydlá...nakynutá a těhotná... :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to jo..sex a červený vínko taky pomáhá... :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 holka ted uz to proste musi klapnout...ja umim deti jen v rijnu :slight_smile:))))) kdybych to byvala tusila tak jsem se na ty ostatni pokusy vyprdla :grinning: tak treba duben/kveten bude tvuujj :wink: tfuj tfujjj
16. bře 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl no jo ja ale pribrala hodne pri tech stimulkach predtim :slight_smile:)))) a navic ted myslim, ze to jeste prijde :slight_smile:
16. bře 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já taky asi jen říjen, max prvních pár dní v listopadu. ikdyž u mě to ení zatímo dětech, ale aspon o uchycení se....
16. bře 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...třeba jo...třeba ne... :wink: :wink: :wink: Každopádně mám mrtě náskok nad Tebou..
16. bře 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ted se ti to potvrdilo a potvrdi, ze je to o detech :slight_smile:
@muddledgirl ale prosim tebe za prvy je to prvni tehu a za druhy jsi mladsi a za treti vaxime ted tak nak stejne :slight_smile:)))
16. bře 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@janice_opice Holčičky, moc Vám děkuji :wink: :wink: :wink: Teď začnu myslet zase trochu na sebe, začnu cvičit, solárko a budu se intenzivněji věnovat manžílkovi. Poslední dobou jsem ho zanedbávala, vidina miminka mě zaslepila a já ho odsunula na druhou kolej...Což není fér :wink:
A pevně doufám, že druhé IVF bude naše a i my budeme mít prďouska :wink: :wink:
16. bře 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já bych tu váhu i vyhodila......už mám 90 kg...ale hlavně ať je prcek o.k...a DNA v krvi,já vim....tak nevim co to je..je mi divně...nevim,jestli z hlenů..nebo že jsem nervozní...už jsem dnes jednou zvracela...a teď ta vepřová šunka asi nic moc v tom žaludku /i když je to ta 95% z Lidlu...ale já vepřovou skoro nejim../

Jak dlouho je asi inkubační doba u střevní chřipky? Kámoška tu byla ve středu a den na to její dcera zvracela jak šakal....a já to vždycky chytla.....
16. bře 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jo jo...to děláš správně....jéé solárko..víš,že bych šla....protože v létě se člověk na to slunko moc s mímem nedostane....Kočičko...jsem moc ráda,že takhle hezky pozitivně přemýšlíš.....to je super..podle mého polovina úspěchu...přinejmenším..
16. bře 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak jak kdy nekdy den a nekdy 3 dny no zalezi......
16. bře 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha...ajaj.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jo, jo, děkuji za povzbuzení :slight_smile:. Moc mi to pomáhá :slight_smile:

No jo, ty budeš mít ¨s Janinkou miminečko v létě... To to letí...Zlato, ber to tak, že se opálíš i ve stínu :wink: :wink: :wink:
Navíc, největším a nejhřejivějším sluníčkem bude stejně Tvůj mimísek :slight_smile:
16. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 letí to...to je fakt....napsala jsi to moc hezky..... :wink: :wink: :wink:
17. bře 2014 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kdopak mi poslal srdíčko?Moc děkuju...
17. bře 2014 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.... :wink:
17. bře 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ha :slight_smile:)) jsi dmeska vstavala brzo? Bry jatro
17. bře 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš...jsem chrchlala a nemohla dospat,že maj volat výsledky tý krve...tak jsem se jako už podruhé připravila..osprchovala,nasnídala,namalovala a ono nevolaj..no nic...tak si znovu dělám aj gramatická cvičení a píšu do sešitu.... :grinning: Tak nevim,co si mám myslet... :frowning2: A co Ty,co plánuješ dnes? By jsme mohli už koupit to lino,že??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ahoj holci, povídej :slight_smile:
17. bře 2014 v 08:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty jo no jo vysledky to teda uz dneska konecne uslysis ten krasnej vysledek :slight_smile:)) hned dej vedet....ty se malujes, kdyz ti maj volat?:grinning: muz ma dneska volno tak asi budeme odpocivat..konecne me k tomu donuti :slight_smile:) jen se pojedeme kouknout do Mountfielda..a na netu Valince vybereme nausnicky a posleme do rodiny pac se ptali rodice co koupit pak az se narodi ;) tak at mam.vybrano a oni tip ;)
17. bře 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jsi zlato...vždycky volali v osum....no maluju se proto,že kdyby mě chtěli v Hk,tak mě chtěli vždy do 11 a to stíhám jen v případě,že v 8:20 jdu na vlak....ale chápu,že to vyznělo docela hustě,jak jsem to napsala..... :grinning:

náušnišky..jééé..to je hezký ...to se pak pochlub,jestli to nebude tajný... :wink: :wink: :wink:

Dnes historický okamžik k snídani byly knackebroty.... :grinning: :grinning: No,musim je dojíst...ještě tam pak mám rýžový chleby...... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak ja napsala tak dlouho odpoved a odstavili kone....knackebrot ok ale ryzovej sajrajt do huby mevezmu bleeeee :grinning: :grinning: uz volali?
17. bře 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no vidiš, výsledky, tak držíme palečky všechny co máme, ať si jako já můžeš konečně oddechnout.
Jinak jsem si myslela, že jsi psala, že budou dneska odpoledne nebo v úterý...hm asi to pletu :unamused:
17. bře 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice viď? To nas... naštve...no,já nemiluju ani jedno..ale občas aspoň musím začít..zvykat si....ne se cpát furt chlebem... :grinning: :grinning: :grinning: Nevolali..serou mě...no...tak já Ti nevim,co si o tom myslet...je fakt,že doktor říkal,že výsledky ne-pondělí...a já někde na stránkách četla,že do týdne co jim přijde v Americe krev..tak nevim no.... :frowning2:
17. bře 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už mi přišla nemocenská dneska ...sice nic moc jak byl krátný měsíc, ale i tak aspon něco, že :slight_smile:
ted plánuji objednat peřinku a polštářek ..aby mamka mohla začít šít a asi postýlku.
Holky co je lepší postýlka se stahovacím bokem nebo jak jdou vyndavat ty dvě tyčky? nějak se nemůžu rozhodnout :angry:
17. bře 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ne ne...měly být v neděli nebo dnes...a nic...no tak asi nejsou...nejradši bych tam brnkla...ale nechci dělat stíhačku...a jinak moc děkuju... :wink: :wink: :wink:
17. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek