IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
16. bře 2014
@kamisb presnee ohybani a na bobek a pak vstat masakr ja jsem zvedava co budu taky rikat tak za 2 mesice 🙂))
ctiborka
16. bře 2014
@janice_opice Jsi zlatíčko, děkuji, děkuji, děkuji !!!!!!!!!!! Manžel je zlatej, ale psychicky pomoct moct neumí, bohužel 😞 . Včera už mi bylo celkem dobře, ale dnes od rána, nevim proč, to zase nedávam a brečim a brečim a brečim....hrozná neděle 😞 😞 😞 . Chodim tady u nás v Plzni. Za malýho jsem vděčná, jen díky němu mi ještě nehouklo. A v pátek jsem si ze zoufalství podala přihlášku do školy...abych přišla na jiné myšlenky.....nutí mně k tomu v práci již několik let, tak ted jsem se odhodlala, tak snad nedělam chybu, uvidíme 😞 DĚKUJI TI ZA PODPORU !!!!, ty chápeš, jak mi je.... 😉
monyna83
16. bře 2014
@janice_opice Nebyla zlato, ani v CAR mi to nedoporučili, navíc, už začínám špinit... Začátkem dubna tam jedu, tak už myslím dopředu 😉
monyna83
16. bře 2014
@muddledgirl Už začínám špinit, tak hurá...Dobrala jsem utroš ve středu 😉
Dnes jsem celý den píglovala, tak jsem tomu asi napomohla 😃 Díky 😉
muddledgirl
16. bře 2014
@kamisb
@janice_opice tak buďte rády,že máte jen pár kg navrch... 😃 Já funim jak 5 😃 😃 😃 Fakt..nastydlá...nakynutá a těhotná... 😃 😃 😃
muddledgirl
16. bře 2014
@monyna83 to jo..sex a červený vínko taky pomáhá... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
16. bře 2014
@monyna83 holka ted uz to proste musi klapnout...ja umim deti jen v rijnu 🙂))))) kdybych to byvala tusila tak jsem se na ty ostatni pokusy vyprdla 😃 tak treba duben/kveten bude tvuujj 😉 tfuj tfujjj
janice_opiceautor
16. bře 2014
@muddledgirl no jo ja ale pribrala hodne pri tech stimulkach predtim 🙂)))) a navic ted myslim, ze to jeste prijde 🙂
kamisb
16. bře 2014
@janice_opice - já taky asi jen říjen, max prvních pár dní v listopadu. ikdyž u mě to ení zatímo dětech, ale aspon o uchycení se....
muddledgirl
16. bře 2014
@janice_opice no...třeba jo...třeba ne... 😉 😉 😉 Každopádně mám mrtě náskok nad Tebou..
janice_opiceautor
16. bře 2014
@kamisb no ted se ti to potvrdilo a potvrdi, ze je to o detech 🙂
@muddledgirl ale prosim tebe za prvy je to prvni tehu a za druhy jsi mladsi a za treti vaxime ted tak nak stejne 🙂)))
monyna83
16. bře 2014
@muddledgirl
@janice_opice Holčičky, moc Vám děkuji 😉 😉 😉 Teď začnu myslet zase trochu na sebe, začnu cvičit, solárko a budu se intenzivněji věnovat manžílkovi. Poslední dobou jsem ho zanedbávala, vidina miminka mě zaslepila a já ho odsunula na druhou kolej...Což není fér 😉
A pevně doufám, že druhé IVF bude naše a i my budeme mít prďouska 😉 😉
muddledgirl
16. bře 2014
@janice_opice já bych tu váhu i vyhodila......už mám 90 kg...ale hlavně ať je prcek o.k...a DNA v krvi,já vim....tak nevim co to je..je mi divně...nevim,jestli z hlenů..nebo že jsem nervozní...už jsem dnes jednou zvracela...a teď ta vepřová šunka asi nic moc v tom žaludku /i když je to ta 95% z Lidlu...ale já vepřovou skoro nejim../

Jak dlouho je asi inkubační doba u střevní chřipky? Kámoška tu byla ve středu a den na to její dcera zvracela jak šakal....a já to vždycky chytla.....
muddledgirl
16. bře 2014
@monyna83 jo jo...to děláš správně....jéé solárko..víš,že bych šla....protože v létě se člověk na to slunko moc s mímem nedostane....Kočičko...jsem moc ráda,že takhle hezky pozitivně přemýšlíš.....to je super..podle mého polovina úspěchu...přinejmenším..
janice_opiceautor
16. bře 2014
@muddledgirl tak jak kdy nekdy den a nekdy 3 dny no zalezi......
muddledgirl
16. bře 2014
@janice_opice aha...ajaj.... 😃 😃 😃
monyna83
16. bře 2014
@muddledgirl Jo, jo, děkuji za povzbuzení 🙂. Moc mi to pomáhá 🙂

No jo, ty budeš mít ¨s Janinkou miminečko v létě... To to letí...Zlato, ber to tak, že se opálíš i ve stínu 😉 😉 😉
Navíc, největším a nejhřejivějším sluníčkem bude stejně Tvůj mimísek 🙂
muddledgirl
17. bře 2014
@monyna83 letí to...to je fakt....napsala jsi to moc hezky..... 😉 😉 😉
muddledgirl
17. bře 2014
Kdopak mi poslal srdíčko?Moc děkuju...
muddledgirl
17. bře 2014
Dobré ráno.... 😉
janice_opiceautor
17. bře 2014
@muddledgirl ha 🙂)) jsi dmeska vstavala brzo? Bry jatro
muddledgirl
17. bře 2014
@janice_opice to víš...jsem chrchlala a nemohla dospat,že maj volat výsledky tý krve...tak jsem se jako už podruhé připravila..osprchovala,nasnídala,namalovala a ono nevolaj..no nic...tak si znovu dělám aj gramatická cvičení a píšu do sešitu.... 😃 Tak nevim,co si mám myslet... 😞 A co Ty,co plánuješ dnes? By jsme mohli už koupit to lino,že??? 😃 😃 😃
pinkywinkie
17. bře 2014
@martas14 ahoj holci, povídej 🙂
janice_opiceautor
17. bře 2014
@muddledgirl ty jo no jo vysledky to teda uz dneska konecne uslysis ten krasnej vysledek 🙂)) hned dej vedet....ty se malujes, kdyz ti maj volat?😃 muz ma dneska volno tak asi budeme odpocivat..konecne me k tomu donuti 🙂) jen se pojedeme kouknout do Mountfielda..a na netu Valince vybereme nausnicky a posleme do rodiny pac se ptali rodice co koupit pak az se narodi 😉 tak at mam.vybrano a oni tip 😉
muddledgirl
17. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 jsi zlato...vždycky volali v osum....no maluju se proto,že kdyby mě chtěli v Hk,tak mě chtěli vždy do 11 a to stíhám jen v případě,že v 8:20 jdu na vlak....ale chápu,že to vyznělo docela hustě,jak jsem to napsala..... 😃

náušnišky..jééé..to je hezký ...to se pak pochlub,jestli to nebude tajný... 😉 😉 😉

Dnes historický okamžik k snídani byly knackebroty.... 😃 😃 No,musim je dojíst...ještě tam pak mám rýžový chleby...... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
17. bře 2014
@muddledgirl tak ja napsala tak dlouho odpoved a odstavili kone....knackebrot ok ale ryzovej sajrajt do huby mevezmu bleeeee 😃 😃 uz volali?
kamisb
17. bře 2014
@muddledgirl - no vidiš, výsledky, tak držíme palečky všechny co máme, ať si jako já můžeš konečně oddechnout.
Jinak jsem si myslela, že jsi psala, že budou dneska odpoledne nebo v úterý...hm asi to pletu :-|
muddledgirl
17. bře 2014
@janice_opice viď? To nas... naštve...no,já nemiluju ani jedno..ale občas aspoň musím začít..zvykat si....ne se cpát furt chlebem... 😃 😃 😃 Nevolali..serou mě...no...tak já Ti nevim,co si o tom myslet...je fakt,že doktor říkal,že výsledky ne-pondělí...a já někde na stránkách četla,že do týdne co jim přijde v Americe krev..tak nevim no.... 😞
kamisb
17. bře 2014
jinak už mi přišla nemocenská dneska ...sice nic moc jak byl krátný měsíc, ale i tak aspon něco, že 🙂
ted plánuji objednat peřinku a polštářek ..aby mamka mohla začít šít a asi postýlku.
Holky co je lepší postýlka se stahovacím bokem nebo jak jdou vyndavat ty dvě tyčky? nějak se nemůžu rozhodnout ]-(
muddledgirl
17. bře 2014
@kamisb ne ne...měly být v neděli nebo dnes...a nic...no tak asi nejsou...nejradši bych tam brnkla...ale nechci dělat stíhačku...a jinak moc děkuju... 😉 😉 😉

Začni psát odpověď...

Odešli