• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@kamisb tak to já netuším...já postýlku budu mít půjčenou pravděpodobně po sestřence..takže mám vyřešíno.. :grinning:
17. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja myslim, ze delat stihacku klido muzes
17. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky bych asi stíhala ...výsledky jsou důležitý :wink:
já jak jsme změnili tu barvu nábytku na bílý tak koukám po bílých postýlkách a nevím ...ale asi se mi líbí takle :slight_smile:

http://www.postylky-hracky.cz/produkty/detska-postylka-120-x-60-cm/drevena-postylka/detska-postylka-zirafka-120x60-cm/1704.html
17. bře 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ta je pěkná...ale to dítě si to vyndá..nebo ne?
17. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala do ambulance...a výsledky chodí na mail doktorovi..takže vyčkat..vr...
17. bře 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no vyndá, ale až bude větší ...ze začátku to je na nějaký patent aby to nevytáhlo nebo se to dá tou stranou na stranu.
Ten stahovací bok jsem myslela spíš kvuli mě...že se nemusíš tak ohýbat ...
17. bře 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - neboj čekáme s Tebou :wink:
17. bře 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha..tak to jo.......jj..jsi hodná...tak si říkám,jestli osud nechce..abych mu prostě věřila...dnes jsem už 22+6.....
17. bře 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ráno mě málem kleplo...ale co nadělám...udělám br.kaši a opeču si sekačku k obědu...miláček přijde asi o půl třetí..a pak uvidíme...pustíme nějaký hezký filmek třeba... :wink:
17. bře 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ti říkám jak jako chce abys mu věřila.-..Samík je v pořádku a ty mu snad věříš já to vím!!!!!!! jenom protě to podělali doktoři a tak..a takhle tě trápí!!!!Ale Samik je bojovník a je v pořádku!! Hernajs :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb mně už tu postýlka stojí v ložnici :grinning: :grinning:
17. bře 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: seš zlatíčko... :wink: :wink: :wink:
17. bře 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já snídala v půl sedmý knackebroty....Asi v 9 chleba s tvarohem a zas mám hlad..je to možný..jdu se napít a udělat br.kaši... :grinning: :grinning: Jinak za týden jsem nepřibrala...juppíííí
17. bře 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to já si ještě musím počkat ...do ložnice se nevejde ...teda jako když nebude zbytí nějak ji tam nacpeme, ale budeme jak sardinky teda ....jsem si kdysi vymyslela, že chci skříně až ke zdi a ještě je to do rohu a k tomu je přidělaná manželká postel ...přes celou jednu stěnu je oknu a na poslední dveře a dvě skříňky ....postýlka by se dala dát z jedný strany postele, ale pak by se musela furt šoupat abychom mohli do skříní :unamused:
17. bře 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my ji koupili v akci s komplet vybavou a mista je tu dost :slight_smile: jen to tu potrebuju pak trochu preskladat....
17. bře 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já vím dávala jsi sem obrázek...moc pěkný je ten vzor.
já furt přemýšlím že jedno povlečení taky asi koupím ...mamka ušije dvě z jedný látky.
A prý má švagrová na postýlce takovou jakoby housenku a to je kapsář :slight_smile: tak jsem na to zvědavá.
17. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to my s nábytkem nehneme ...ale mě se takhle ta ložnice líbí ...ale je to prostě malá místnost ...asi 3,5 x 3m. a když skříně a postel zaberou dvě stěny a okno jednu tak moc možností není. Já spím na straně u okna a tam je i dlouhý radiátor, takže tam se postýlka dát nedá...jen z druhý strany nebo pak k nohám. A právě pokud by musela být v ložnici tak nevím jestli by nebyla lepší s tím šoupacím bokem ...že by na noc byla ta bočnice dole a prcka na kojení jen přetáhnout k sobě. Ale furt doufám, že bude hezky spinkat ve svým :sunglasses:
17. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak.kdyz jste v baracku tak je to jina..to je jasny...nam ted momentalne 1 pokoj chybi....takze bude u nas navic ze zacatku je to stejne pohodlnejdi na nocni buze I a vsta ani a kojeni...az bude starsi tak to nejak vyresime.....ja byla nucena z financnich duvodu prodat moje byvale bydleni a tam bychom.pokojik meli vyreseny..no, ale jsou lidi co bydlej I v mensich bytech a zvladnou to..Udelame holt z jednoho pokoje pokoj pro dve ditka casem az bude prcek v noci spat...
17. bře 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl holky ja toho svyho muze asi prastim :grinning: boze to je.... :grinning: jsem tu resila, ze mi bude uz muset pomoct s holenim.bobiny asi:slight_smile:) a rikam no jo, ale kde to budeme holit? A on stoji nade mnou a kouka (ja lezim natazena v loznici na posteli) a povida:no tak to oholime tady a pak to vyluxujem :grinning: to vyznelo jak kdyby mel vzit krovinak a mela tu byt dboumetrova kopa chlupuuu :grinning:
17. bře 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak jsem mu rekla, ze to uz rovnou ten lux muze zapnout a drzet ho u bobiny pri holeni jako kdyz mu drzim lux pri vrtani der do zdi :grinning:
17. bře 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no,já se počůrám..přítelovi jsem už dřív říkala,že to někdy nastane..a on,tak si vezmi zrcátko,ne? A já mu říkám...no jo...ale vždyť já ani nevim,jestli se do tý vany vejdu.../já se jen sprchuji/ a jsem zvyklá se holit jednou a druhou držet bobinu....tak jak mám ještě držet zrcátko...? :grinning:
17. bře 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty voe Jani..běda jak se počůrám..mám čistý kalhoty...s dírou..ještě jsem ji nezašila..se mi nechce...musím za chvíli pro Letrox...a jestli seženu nějaký kaťata u vietnamců???Nebo máš nějaký tip na e-shop...
17. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky jsem nad tím holením v sobotu přemýšlela, ale zatím to jde..asi tam sem tam něco zůstane...ale to je jedno. A v porodnici si to pak stejně přeholí podle sebe.
Vím že mě kontrolovaly i před laparkou, že prostě musí.
No manžel by si asi sednul do vany a já v ní stála ...jinak moc nevím ...ale trochu mám strach že by mě říznul.
17. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co si myslíte o tomhle? někde o tom psali a mě se to líbí jen nevím jestli to nejsou zbytečně vyhozený peníze, přeci jen už to není extra levný ...je to normální cena asi...ale i tak to je furt korunka sem a akorunka tam ....
http://pro-nejmensi.heureka.cz/fisher-price-usinacek-morsky-konik/#buy-there
17. bře 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja si v sobotu koupila u wietkongu 4x kalhotky a zatim.dobry :slight_smile:)) a I trochu vypadaj tak az to zase bude krize pujdu pro dalsi :slight_smile: mam dvoje krasny k doktorum...no prave to jsme resili ja taky presne se sprchuju..a mam plny ruce :grinning: takze asi uzmu jednu prebalovaci podlozku a oholi me fakt v loznici:slight_smile:)) no sranda to bude a urcite me bude desne rozcilovat..ale s tim luxem me dostal :grinning:
17. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no.me teda pred porodem nikdo nrupravoval no ;) pted laparkou jo, ale pred porodem ne..ve stoje bych se taky bala :slight_smile:))
17. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele to je spis o tobe jak se ti to libi a kdyz tak bych to koupila uz ted a poustela mu to v brisku....aby si zvyknul na tu melodii...kamoska to ma a malej kdyz to pustila tak zacal desne vyvadet :grinning: nam bude stacit kolotoc:slight_smile:))
17. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak to jsem předpokládala, že taky budou. Švagrový obě holily, protože se holky jinak dřív neholily. Ale nevím teda jak moc.
17. bře 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my jak jsme byli v rožnově v těch lázních tak ty delfíny a to šumění moře nám pouštěli k odpočinku když nás zabalili do dek ...a bylo to fakt takový uklidňující a manžel usnul hned :grinning:
17. bře 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek