• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - já zjistila, že mám kolotoč jak na postýlku tak na kočárek. A ještě jsem kdysi kupovala měsíček na natahování :slight_smile: tak aby toho nebylo zbytečně moc :grinning: :grinning: :grinning:
ještě mám takový ten usínáček...vypadá to jak kapesník a uprostřed je hlavička nějakýho zvířátka.
17. bře 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jak osud chce aby jsi věřila ...to prostě už dávno děláš ne? ...22+6 letí to co?
já dneska 24tt přesně ...
17. bře 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja byla u porodu asi I celkem oholena tak mozna proto..ale jestli mely boubin tak asi jo no nevim...ale nektere zenske ksou proti holeni....hlavne u porodu mi to bude sumak.to spis ted a hlavmw kdyz jdu k doktorovi :slight_smile:)))
17. bře 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo ten kapesnik ten muchlanek nebo jak se to jmenuje :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska mi ta aplikace v telefonu ukazala 99 to je divnyyy jak je to dvouciferny..... :grinning:
17. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj když se chystám k doktorům tak taky jdu pro strojek :slight_smile:
jinak na to trochu peču ...ale zatím jsem docela často jezdila, ted se to omezilo, ale o se zase bude zkracovat :slight_smile:
ono jde stejně asi u porodu spíš o to bříško ..kdyby se náhodou muselo na cisaře, tak tam nesmí chloupky být co? a případně dole kvuli šití ponastřižení co?
17. bře 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb holka nevim fakt..cisare jsem nemela...ale rostrihla jsem byla od brady po zatylek no :/// ale jestli me holili to uz nevim uz jsem toho ani moc nevnimala po tech 36 hodinach..hlavne me sili na dvakrat....
17. bře 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - takovýhle mám, jen teda koukám, že je růžový :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jeeeee tak ten je zrovna krasnej :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, fakt jsi si užila :(
mě v tom roce 2010 k tomu císaři holily, ale jak hodně už taky nevím. Nejdřív byly dva dny klídeček a pak najednou vše honem honem. Cévku, oholit ...vyndat prášek na vyvolání a honem na sál ...najednou bylo kolem asi 5 lidí a každej něco dělal ...kapačky a hadičky do rukou ...no pak jsem si na JIPce připadala trochu jak mimozemšťan, vždycky zpětně říkám, že jsem ráda, že mě mamka a manžel na tý JIPce neviděli.
17. bře 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb holka bylo to strasny a nikomu bych takovej porod neprala, na druhou stranu to dopadlo dobre narozdil od tebe :(((ale jsi statecnak a uz se tesim jak pojedeme s prdolama spolecne na vychajdu :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja jak me ten doktor zasil a ja jen slysela jak prisel ten druhej doktor a rika ale to je spatne to musime znova a znovu me rostrihli a znovu zasili..tak ja uz byla tak otupela, ze mi to fakt bylo uplne ukradeny a bolezti jsem si tak sahla na dno ze uz me to snad ani nebolelo..ale za dve hodky jsem do sebe nasypala svickovou se sesti a tu konvici bilou nemocnicni caje :grinning:
17. bře 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já přebalovací podložky nemám... :grinning: :grinning: :grinning: ale to neva,nějak to vymyslíme...
17. bře 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb červencovky to chválily... :wink: :wink: :wink: já bych koupila..ale nevim co dostanu..tak nechci zas zbytečně něco kupovat..
17. bře 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl si je kup v DM maj tam.dobry a levny :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,já nakonec žádný nekoupila.....byla jsem v lékárně...tam mě paní řekla,že to co beru na kašel se moc nemá v těhu...ale že žádný průser...hm...já myslela,že paní si mě pamatuje...že mě roste pupek.nehledě na to,že to bylo vidět...ale zapomněla jsem se připomenout no..to je pravda.... :frowning2: No,tak si udělám tu cibuli s medem..nebo cukrem...ale jinak spíš myslim,že to je astma s alergií..no...
17. bře 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice v DM..? Podložky...jo jo,já to někdy nakoupim...nejdřív ale sepíšu,ať to nekupuju na desetkrát...ty věci...
17. bře 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ona ta alergie asi letos s tim teplem.prisla driv co?
17. bře 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no statečná, nevím prostě jsem musela jinak bych tam asi fakt zůstala.
Nejhorší byla ta porodnice o patro víš, ale je to za náma. A ted to bude vše klapat úplně v pohodě a v létě se budeme někde válet ve stínu s prckama....já jsem nadšená že jsme v baráčku se zahradou ....když nebude moc vedro tak se šoupne ven kočárek a bude malej na vzduchu relativně čerstvým.
Mě nemocniční čaje chutnaj :grinning: :grinning:
Ale jídlo bylo šílený, teda jako chutnalo docela dobře, ale já nějak nebyla s to jíst, domů jsem šla a měla jsem asi 49kg....fakt kost a kůže. Ale roli asi hrály nervy nejvíc. Za dva měsíce jsem měla už 55kg a šlo to ...dokonce jsem asi po 4 týdne co jsem byla doma jsem už jezdila opatrně na kole.
17. bře 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo..neholily se ...tak to je masakr..v dnešní době..já teda nechci,aby mě nějaká sestra holila...no...a klystýr se dělá,že?Ale na to času dost....Jinak ten můj chlap usnu kdykoli a kdekoli a nemusí mít k tomu ani šumění moře.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no s tím osudem jsem to tak myslela,že ať jak nebo tak..tak nevim,jestli stihnu plodovku atd....když ještě není výsledek z krve...
17. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - myslím že ručník na dvakrát přeložený musí stačit ne? ...jinak přebalovací podložky si kup i pro prcka jsou super ....k doktorovi nebo na návštěvy, jsou skladný a lehký. Švagrová ji měla i v koupelně na pračce a na ní dávala osušku tam zběžně osušila a pak odnesla na postel, kde měla další ....oni kluci rádi čůrají když jim sundáš plínku .... :grinning: :grinning:
17. bře 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jako není normální..já jdu a dusim se....tak nevim..no....lékárnice mi nedala už ani ten sirup na kašel... :grinning: :grinning: :grinning: a hrozně se divila,že nepoznám astma..no nepoznám...protože vždycky když mám kašel a rýmu,tak nemůžu dýchat a dusim se.. :grinning: :grinning: :grinning: Tak si mám dojít k doktorce....si tam zavolám..to stačí... :grinning:
17. bře 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @muddledgirl - to teda dorazila sakra dřív...já si beru te´d denně půlku zyrteku ..doktorka manželovi řekla, že můžu celej, ale zatím mi půlka stačí ...tak proč brát víc co? :sunglasses:
17. bře 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl s prebalovacima podlozkama mam ty nejlepsi zkusenosti..vyuzivala jsem je fakt hodne :slight_smile: dle myho s klystyrem jak kde..nekde se dela a nekde to nechaj na tobe..ja si ho necham udela nerada bych se jim posrandila :grinning:
17. bře 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: to víš,že si koupím...ale spousta kámošek jinak funguje bez podložek....doma....Rádi čůrají jo...?To jsem viděla ve v tom..hned se tam ten prcek počůral :grinning: :grinning: :grinning:Jejej..tak jestli to bude furt...tak to budu nadávat.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jedna švagrová rodila před 22 lety :grinning:
a druhá sice před 7 a 4ma, ale holí se jen lehce ne úplně. I když po prvním porodu, se možná už holí úplně...no neptala jsem se :wink:
17. bře 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb když Ti stačí půlka ber půlku... :grinning:
17. bře 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja mam tak vytahany ty tehu kalhoty ze uz nepoznam.kde je zadek a kde pupek jsem takova jako vajco :grinning:
17. bře 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek