• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice co já vím,tak u nás ho dělaj....no..nechci si to představovat.... :grinning:
17. bře 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: zeptej se,bude sranda :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jestli se i dusíš tak mazej k doktorce, manželovi řekla ta doktorka je na astma a alergie, že rýma a kašel nevadí, ale pokud bych hůř dýchala ať si hned mažu pro foukadlo.
Tak šupej taky.
17. bře 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo holka....já je mám taky vytahaný...koukám,že jde na mně spaní..tak udělám br.kaši a počkám na miláčka a půjdeme spát.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já foukačky mám....doma...já si tam zavolám,jestli je můžu a přinejhorším tam teda dofunim zítra..dnes už tam myslím nejsou.. :wink: :wink: :wink:
17. bře 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdyz rozbalis kluka tak.hned vodotrysk :grinning: ja vzdycky rozbalila a chvili drzela tu plenu jeste nad pindikem a fungovalo to vodotrysk sel do plenky a pak jsem ho v klidu umyla a prebalila :slight_smile:) oni chlapi jsou v tomhle dost svi @kamisb
@kamisb a ta mladá lékárnice,že se foukačky v těhu nedoporučujou a na netu jsem zas četla,že není problém..tak nevim...no...tak uvidíme....
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: koukám,že se mám na co těšit..ale já se i tak těším... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - synovci to měli asi jako hobby ...sundali se jim plínky a najednou aby jsi buď uhnula nebo rychle chytala .... :grinning: :grinning:
mají sakra dostřel :sunglasses: ...takže jsem tuhle někde četla ...u chlapačka rozepnout plínku ale ještě ji chvíli přidržet nad pindíkem ...že se vějšinou ještě počurají a pak teprve dát pryč a pomuchlovat ....jinak máš sprchu skoro jistou :grinning: :grinning:
17. bře 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ted jsem to psala a je to pravda Jefna sestra v porodnici na to zapomnela a Kuba predvedl.vodotrysk z Vystaviste..dostala to naplno
17. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo tes se je to super
17. bře 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no tohle byla přímo doktorka a ta řekla, že pokud se hůř dýchá a je to fakt astma je foukadlo menší zlo než se dusit. Jak ženeš v těle víc krve tak je potřeba mít ty plíce ok. Takže hold pokud je to nutný, je to lepší než bez.
Ona ta alergie a astma je svinstvo ....a jsou právě léky co se v těhu můžou ...já to v tom roce 2012 jak jsem byla chvíli těhu probírala s mojí doktorkou na plicním a taky mi říkala, raději jednou denně fouknout než se dusit.
Pomalu se chystám ji zavolat, ale zase mi vynadá, že jsem na ní přes rok kašlala ...tak mi to přijde trochu blbý, ale dochází mi pohotovostí foukadlo co mám doma ...teda projde za měsíc....tak abych měla raději nějaký doma.
17. bře 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to já mám jen džíny a na těch to jde lehce poznat :grinning:
na doma mám zatím furt svoje tepláky, kdysi jsem si koupila jedny nízký a jedny zase hodně vysoký v pase na šňůrku a ty snad unosím a nebudu muset kupovat jiný.
17. bře 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky my jedeme do Ikey a mountfielda tak odpo pa
17. bře 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele mě dělali klystýr před tou laparkou a to bylo v pohodě nějak mi to nevadí.
A 2x po tom cisaři tenkrát, protože jsem nemohla jít na velkou.

Ale před porodem když jsou stahy to je asi jiný no ....ale fakt mi to nepřišlo nějak drastický. Jako zalést cévku je podle mě o hodně horší.
17. bře 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a prý, že bude taky občas odpočívat ...a furt někde trajdá :sunglasses:
užijte si to, já si půjdu lehnout :grinning:
17. bře 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočko,plně s tebou souhlasím...To určo brnkni...tak Ty chodíš na preventivky?Já ne...jen když něco potřebuju nebo jsem nemocná...
17. bře 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já mám dvoje..a Ty jedny maj dvě díry..ale nosim je i tak...a ty džíny maj takový široký nohavice....no,ale obča je taky nosim no.. :wink:
17. bře 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo koči..já jsem zažila jen odběr vajíček 2x, 1x odsátí cysty a zašívání hlavy a prstu..jinak naštěstí nic..
17. bře 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj chodila jsem tam každý 3 měsíce a denně foukala celý roky, ale pak po tom těhu v toce 2010 se to všechno zlepšilo a už to nebylo potřeba.
A v tom těhu v roce 2012 jsem tam byla a měla jsem v červnu zavolat a objednat se ...no a on už se blíží druhý červen. :sunglasses:
17. bře 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to buď ráda, hele a klystýru se neboj ...jen to cche být blízko wc :sunglasses:
měla jsem to vydržet 10 minut, ale po 5ti jsem vždycky letěla :slight_smile: a když jsou stahy je to asi horší udržet.
Ale prý jde koupit nějaký Yah gel ...a ten si vezmeš bud až v nemocnici nebo můžeš doma ...záleží jak dlouho chcešbýt před porodem doma.
17. bře 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo ty myslíš na alergologii asi,viď? Já mám foukačky od obvodní....Na alergologii mě astma nepotvrdili...ale taky vždycky mě vzali,když jsem byla po léčbě ......takže v nejlepší kondici v podstatě.....to já foukám,jen když už nutné....teď jsem měla 3 roky klid...tak uvidíme....
17. bře 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb přijde mi to takový dost potupný,tek klystýr,ale asi mi to bude v tu chvíli jedno no....Jak dlouho chci být před porodem doma...????To já nevím....to se uvidí..jak to půjde... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to já chodím přímo na plicní ...na alergu astma neřešili.
Já šla na plicní po borelioze ...když se mi furt blbě dýchalo. A tam astma fakt potvrdili, dýchala jsem do toho přístruje, ono už to je napojený na počítač a měla jsem sníženou kapacitu plic. Ale fakt se to v tom roce 2010 hodně zlepšilo, takže mám doma jen nějaký pro případ kdyby to bylo nějak extra blbý.
17. bře 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak se pak zeptej až začneš chodit do porodnice do poradny na ten gel ...ten si myslím zavedeš sama a má to podobný účinky jako klystýr. Jen to není tak kvalitní.
No potupný Ti to asi může přijít, ale pro mě by asi byl horší pocit, pak na sále kdyby vyšlo ještě něco jinýho ...a pak na mě budou divně koukat, že jsem nebyla na klystýru. I když se to samo může stát i když jsi jej měla.
Prý jsou zvyklý, ale ....nikdy nevíš na koho natrefíš...
17. bře 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - ahoj, chtěla jsem se zeptat ...s holkama na emiminu řešíme císař a píchání na ředění krve, píchá se to furt nebo se kolem dne císaře několik dní vynechává. Přijde nám to takový, aby se u toho moc nekrvácelo.
17. bře 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kámoška prej kakala i po klystýru.. :grinning: Jo jo,do spirometru......tak to jsi hlídaná,když chodíš na plicní.... :wink: To je dobře,že to máš lepší..
17. bře 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - njn, ale to moc neovlivníš, ale bez něj a ještě se po ...to bych se asi pěkně styděla :(
ale co na tohle je ještě mraky času :grinning:
17. bře 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek