• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
Tak divky kakani a holeni bobin koukam.mame probrano dukladne :grinning: muzeme prejit do jinyho levelu :grinning:
17. bře 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb však to víš,že si ho nechám udělat...ale stejně fuj.. :grinning:
17. bře 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no to můžeme, ale myslím, že jsme laťku daly hoooodně vysoko :grinning: :grinning:
17. bře 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Holky nerozumi vas chlap vode? Myslim propojeni ze studny do baraku s rozvodem.teply vody ;)
17. bře 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo..tak to bohužel ani náhodou....dodnes máme v koupelně v umyvadle.....jen horkou vodu... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak záleží co asi potřebuješ ...my jsme napojení na studnu.
17. bře 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no potrebuju poradit s domaci vodarnou prave a s teplou vodou...potrebujeme k tlakovy nadobe na vodu(ta bude napojena na studnu) poridit neco jak tu vodu ohrat...ale neumim si predstavit dalsi obri kravu bojler
17. bře 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my teď máme čerpadlo přímo ve studni ....pak to trubkama ženeme do baráku a dole ve sklepě je fakt asi 120l bojler. A pak ještě jeden menší v patře.
Ale manžel říkal, že jestli to chceš na chatu tak asi stačí i malý bojler dělaj od 30l.

ale prý se dělají i malý ohřívače vody a to se dává k umyvadlu (pod nebo nad)
17. bře 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - koukal se ted na net a když prý dáš ohřev vody tak Ti vyleze dost odkazů jak to jde.
To víš ví jen to co máme doma...zbytek taky hledal na netu ....takže tak :wink:
17. bře 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo to chapu..my mame cerpadlo ve studni..od toho pujde trubkama do tlakovy nadoby ta je 60 l...no a z ty nadoby pujde voda do kuchyne..tam soupnu klidne prutokac malej pod drez, ale pak do koupelny na sprchovani a jsme 3 a pribude valca...a mit tam 2 nadoby jako krava prave nevim a zase na osprchovani 3-4 lidi to asi chce vetsi tak to holt nak vymyslime...nad vodarnu se da skrinka a tam budou serepaticky a bojler holt bude viset na zdi v rohu..;)
17. bře 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no tom mluvil taky o nějakým solárním ohřevu nebo že jsou snad i nějaký trubky od "f" a to se rovnou ohřívá v tom ...myslím fotovoltický rozvod či co ...naše to někde na webu.
My ten bojler máme ve sklepě není přímo v koupelně.
17. bře 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my ho budeme muset mit v koupelne kvuli vlhku vis..no nic tak tam.budou dva valce a je to...hlavne? Ze bude voda:slight_smile: dik
17. bře 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. bře 2014 v 18:41 • iq_tester
@janice_opice - jj voda je nutnost, bez ní bych si asi žádný volno neuměla už představit.
17. bře 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iq_tester jasny ja ho vim a smsku posilat pro vysledek fakt nebudu..
17. bře 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky mě tyhlety testy štvou, člověk se s tím patlá a na konci je smska....bych někoho klepla pak :angry: :angry: :angry:
17. bře 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ono se to da kdyz ji mas aspon v barelech, ale vlastni je vlastni ..po 6 letech na chate huraaa kor s prckem se tesim...:slight_smile:
17. bře 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to se vsad ze tohle je presne ten test...
17. bře 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj je, už jednou tu ten odkaz dávala :angry:
17. bře 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo tak to ja ani nevim, ale @muddledgirl do toho jde :grinning:
17. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb
@muddledgirl tak jsme vybrali asi 7 nausnicek ktere se nam libi...kdyby vam to nevadilo tak bych vam sem.vrzla aspon 4 a reknete mi, ktery se vam.nejlip libi jo? Az pujdu na pc nevadiii?
17. bře 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nevadí,já se ráda podívám....klukoj bych dala taky..to by se asi všichni divili...přítel má náušnice...taky.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl manzel ma v levym.3 a v pravym.jednu ;:slight_smile:
17. bře 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jasně klidně to někam dej a kouknem na to.
17. bře 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice já myslim,že až malej bude větší trošku a uvidí na taťkoj náušnice,tak že bude chtít taky... :grinning: no necháme se překvapit..snad nebude chtít i piercing v obočí a bříšku po mamince... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no akorat bacha na to, aby to mohl nosit na zakladce :wink:
17. bře 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no jasný no...mně se nejvíc líbí ty první dvoje..ale ty první asi nejvíc.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak který se Vám líbí nejvíc a to jsem tam nedla ještě dvoje ,který jsem na podruhý smázla:slight_smile:
17. bře 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek