• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@muddledgirl ty kruhy? :slight_smile:
17. bře 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...nemyslím to špatně...ale kytičky má každé miminko..ale to je jen můj názor.. :wink:
17. bře 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a víš co je vtipný, že u těch kruhu píšou rozměr 0,3x13 cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si spletli asi cm s mm :slight_smile:
17. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno já je tam dal aproto, protože mně se líbí moc:slight_smile: :grinning: nejvíc
17. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no tak to je prdel.. :grinning:
17. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je super... :grinning:
17. bře 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale libi se mi vsechny jen ty krouzky moc moc..e 13 cm.to by bylo moc I na me :grinning:
17. bře 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě se líbí ty druhý.
já si myslím že holčičkám mají náušničky viset :sunglasses:

ty kruhy ale žlutý a bílý kamínky mám já :slight_smile:
17. bře 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - co vím tak mají dvě velikosti ...já mám asi ten 1,3 cm a pak jsou myslím ještě o kousíček větší
17. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a je to bílý zlato nebo stříbro? jen jsem zvědavá :slight_smile:
17. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb proc maji viset:-O a ty mas ty detsky ju?
17. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no akoratvoni v popisku zapomneli tu desetinnou carku ;)
17. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb bily zlato
17. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já nevím přijde mi to takový hezký, když se holčičce jakoby na tom oušku něco houpe no než kroužek. Ale jinak je ten kroužek taky moc pěknej.
No asi nemám dětský, ale vypadají úplně stejně jen ve žlutým zlatu a jen bílý kamínky ...
17. bře 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jo ja prave kvuli ty velikosti pac tohle jsou vedeny jako detsky :slight_smile: ..
17. bře 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo tak to nevím, ale tohle je fakt asi jen lehce přes 1cm veliký ...a dokonce jsem si říkala, že možná mám ty větší, že měli ještě menší.
Si vzpomeň ve středu ...budu je mít na uších :wink:
17. bře 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tak jo ;) vim ze je nekdo nosi do dospelosti a ty jsi drobna :slight_smile:
17. bře 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jsem měla ještě před 3 lety ty co mi dávala píchnout mamka. Ale to byly obyčejný zlatý kroužky. Ale pak jsem dostala penízky od tchána k promoci v roce 2011 tak jsem si za ně koupila nový náušničky.
Kolegyni se asi moooc libily, a po čase si koupila stejný - a to mi je pomáhala vybírat. No šla pak na mateřskou tak jsem to nehrotila.
17. bře 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ja ti je okouknu...jen vim, ze ty pro Valcu chci z bilyho xlata :slight_smile:
17. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no vypadají v tom bílým zlatu moc pěkně.
mě jednou mamka koupila stříbrný s kytičkou a uprostřed byla perlička, jako že na školu v přírodě ...dodneška si pamatuji, že se mi moooc libily, ale nemohla jsem je nosit hned mi hnisaly uši ....byla jsem z toho dost smutná :frowning2:
17. bře 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja zluty zlato nemam.nak rada mne se nelibi ..od malinka a to mi furt vsichno davali zluty zlato :grinning: a ja miluju stribro a bily zlato tak jsem z toho zlutyho postupne nechala delat bily ;)))
17. bře 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj znám hodně lidí co to žlutý nemusí. Já jsem na něj zvyklá od malinka a ještě před svatbou jsem asi ani nevěděla, že je jiný ....až manžel, že by chtěl bílý prstýnky a já, že mě se to k těm mým nehodí. Tak máme dvojbarevný no :slight_smile:
17. bře 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to je jasny ja jela ve stribre ale nemam alergii :slight_smile:
17. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..nakonec si zvyknu být vzhůru od pěti.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dobre ranko ty jsi ptace :slight_smile: jsem te nakazila...cekas na tel?
18. bře 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,vstávala jsem zas o půl šestý..blééé....tak jsem zas tu a maluju se... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a čekám na telefon..kterej asi nebude... :grinning: :grinning: :grinning: budu psát zas anglinu a dnes mám běhání po úřadech.....Zítra je středa,že? Má pršet...tak možná by jsme stihli i to lino dnes,pokud to udýchám.... :grinning: :grinning: :grinning: Ale už jsem na tom líp.
18. bře 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl se neraduj za chvili uz to zase neudychas :grinning: ja vcera funela v Ikee dp schodu manzel se mi smal ..musela jsem.se nad schody vydychat :grinning: a vcera uz ti nevolal doktor? To je des..takovejch prachu das tsk by te meli informovat kazdy den rano a vecer.....
18. bře 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já funim...jen se už tolik nedusim... :grinning: :grinning: :grinning: To je pro mně výhra....No jo,měli by....ale já se toho bála...doktor říkal,že do pondělí...a já na netu četla,že výsledky jsou do sedmi dní...ale pochopila jsem to tak,že od té doby,co jim do Ameriky přijdou..no nevim.....Už to je skoro jedno... :frowning2: :grinning:
18. bře 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a přišla jsem na dobrý způsob holení,co se týče bobinky... :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl stejne je Samik zdravej tak co :slight_smile:))))...
S tou bobinou me to zajima :slight_smile: mno jo ty jsi uz 24 tt ja dneska zacala 27 :slight_smile:
18. bře 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek