• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice bombaaa....no za tři týdny to bude horší no.. :grinning: :grinning: :grinning: Postavila jsem se do vany...a jednu nožku dala na vanu a luxus...zatím... :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to tak delam tamy, ale uz to nezmaknu uplne vse :grinning: :grinning:
18. bře 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no....až budu 27tt...t.ak to taky asi nedám..jsem ráda,že vylezu z postele a z vany....hi hi hi.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dneska jdu do banky, k notářce a snad seženu nějaký kaťátka... :grinning:
18. bře 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nak ten pupik zacal ten minulejntejden rust..I kdyz ja mozna budu mit vetsi pac je to uz druhy no uvidime..ale mam ten pupiknjinej nez s kubou..ja jedu dneska pridelat klice do Radotina a na technickou s autem...
18. bře 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty se nezastavíš čéče..........no,jak jsem byla za tou holčinou v nemocnici,tak tam byla holka s ní a byla 27tt a neměla skoro nic....já proti ní vypadám jak před porodem... :grinning:
18. bře 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mně teď taky roste o 106 :wink:
18. bře 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vcera mi muz lezel u pupku tak jsem mu delala foto se rehtal jako blazen
.on je fak caklej :grinning:
18. bře 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl je to cvok akorat to bricho vypada mnohem vetsi takhle foceny shora nez je :grinning:
18. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to vypadá velký teda...a nemáš strie...já zatím taky ne...jen ty z puberty.. :grinning: :grinning: :grinning: Krásná fotka...já nemám ještě ani jednu...slíbil miláček,že dneska.. :grinning:
18. bře 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
UFF...vše je v pořádku.... :grinning: :grinning: :grinning: brečím štěstím...moc děkuju za podporu....
@janice_opice
18. bře 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl no mam.trochu z prvniho tehu, ale minimalne..ale tak obri ten pupik neni to je fakt asi jak to je foceny shora :grinning:
18. bře 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to není vůbec vidět...že bys nějaké měla....zase jsi měla pravdu..Ty náš anděli s velkým A :wink:
18. bře 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl blahopřeji
18. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa děkuju moc.. :wink:
18. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jupoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jupiiiiiii me to sice neprekvapuje, ale uz je to pot rzenyyyyyy jupiiiiiiiii
18. bře 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dddděěěkkkkkuuuujjuuuu....se štěstím nemůžu vzpamatovat... :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a brzký oběd...rýže se zeleninou.. :grinning:
18. bře 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je jasny konwcne z tebe spadl ten kamen co jsi tak dlouho vlacela tak oslava :slight_smile:))a ja mazu jsem zjistila, ze mam byt na emisich a STK v 10.30..ne v 11 tak mam co delat :slight_smile: pa a uzivej si krasnej den....:slight_smile:
18. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jinak ty strie mam fakt skoro nwviditelny pac ksem.pictive mazala :slight_smile:
18. bře 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: jo,jo oslava bude....tak utíkej a pa pa...no já to mazání trošku flákám.. :grinning:
18. bře 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak konečně ...jupijou jou jupí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak a něco pěknýho koukej prckovi koupit :wink: já když jsem jela z toho ECHA z Motola tak jsem musela.
18. bře 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já taky moc nemažu a mám bříško hodně velký bych řekla. Tenkrát jsem ho měla takový až kolem 32tt. A ted jsem teprve 25tt ...a to asi ještě hezky poroste.
Dneska jsem se vubec nevyspala ..večer jsem nemohla vůbec usnout a pak jsem se co dvě hodiny budila ...hrůza. A to zítra budu muset vstát v 6h a jedu na tu cukrovku.
18. bře 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
posílám můj břich :grinning:
18. bře 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb jo jo přesně tak...obejdu banku,notáře a skočím mu něco koupit...sice nevím co...ale to je jedno...asi nějakou hračku třeba.. :grinning: :grinning: :grinning: Přišly daně..tak co...Já se nejvíc mazala,když jsem byla na začátku... :grinning: :grinning: :grinning: a pupek mám docela velkej bych řekla, i když to nedokážu posoudit objektivně... :grinning: Já se taky budila....ale už to bylo lepší..jsem vzhůru od pěti...ale teď mám takový energie..že super... :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no krásnej ho máš,přítel slíbil dnes vyfotit pupík,tak jsem zvědavá.. :grinning:
18. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já fotím asi jednou za měsíc a pak ještě někdy manžel ..bez toho bordelu v ložnici :slight_smile:
ale při tom přímo přes pupík mám už dlouho nějakých 96cm. To mi přijde divný, ale asi to roste hlavně pod ním či co.

Tak ať to je na úřadech rychlý.

Jo a poslala mi holčina z emimina odkaz na samolepky na zeď a některý tam jsou fakt moc pěkný snad něco vyberu. http://www.i-dekorace.cz/
18. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak nevím jak sem dávat fotky aby nebyly přes celou stránku skoro :angry: a to jsem zmenšila o hodně velikost.
18. bře 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to nevadí...že to je velká ta fotka..co sem dáš....fakt pupíček hezkej....No,já bych dekorace brala...ale nikam se nám nehodí no...bohužel....uvidíme co bude za pár let.... :wink: :wink: :wink:
18. bře 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek