• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@muddledgirl - no já bych ji asi dala i třeba do ložnice pokud by tam byla postýlka tak hezky nad ní ...pokud by teda byla u zdi, ale takhle do toho pokojíčku asi jednu dvě tři koupím :slight_smile:
hihi ...
18. bře 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb holka nám se to bohužel fakt nikam nehodí..ke starýmu nábytku fakt ne..a vyhodit ho nemůžem,není náš...ale třeba ho nějak zrenovujeme časem..uvidím.e... :grinning:
18. bře 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no to se nedá nic dělat ...já Tě nenutím ...kdybch uměla malovat tak bych asi spíš něco nakreslila, ale toho by se malej spíš bál.

tohle autíčko je moc pěkný ...http://www.i-dekorace.cz/detail/auticko
18. bře 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak a už je to objednáno :sunglasses: ...žirafa, autíčko, pejsek ...a pak takový archy malý na zeď ...no za 618,- celkem ... hihi ....ale po tom jsem toužila a tohle nestálo moc ....všude jinde jsem viděla kus za 300 a víš.
18. bře 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poraďte něco na nevolnosti, zatím neblinkám, ale je mi zle a celý den :(.
18. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně se ty věci právě moc líbí..ale zatím se to k nám nehodí..my pokojíček zatím mít nemůžeme..není kde..všude skříně a tak....ale plný....ale miminku to vadit nebude a co bude za pár let,to se uvidí... :grinning:
18. bře 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa kočko...mně bylo zle do 14tt a občas i teď zvracim....ale tak,že to nepoznám,...že budu zvracet...v lékárně jsou tabletky ze zázvoru........pak homeopatika coculinum...ale já zvracela i po těchto věcech, bohužel...zkus po lžičkách colu...lízátka těhu..ty mě taky nepomáhaly..holt zkus všechno...
18. bře 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - ahoj, no já to měla taky asi až do 15tt, ale mě teda pomáhalo tak každý dvě hodiny něco uzobnout.
zvracela jsem asi jen 3x.
někdy říká mít u postele džus nebo šťávu od druhého dne a třeba kousek sušenky ....ale jestli to máš celý den jako jsem měla já tak fakt sem tam asi něco uzobnout.
Ale hold někdy ani to nepomůže. kamarádka měla ta zázvorová lízátka.
18. bře 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no zkusím tu kolu, máme sodastream a náplň na colu, asi to zkusím. Jsem unavená a je mi blbě, nechce se mi vůbec vařit, na dnešek mám pro manžu rizoto, to jsem udělala včera a moc jsem se na něj těšila a pak mi bylo zle :slight_smile:. Asi dojde zase na krupicovou kaši, já bych řekla, že mi zabírají mléčné výrobky, dnes jedem na velký nákup, tak si nacpu košík samými dobrotami. Zítra mám 35.narozky a manža přišel, že prý dobře vaří tam a tam, no já nevím, asi z večeře nic nebude :slight_smile:, taky bych ji tam mohla nechat. Na dort taky skoro kašlu, koupím korpus a udělám ten dort hrk-hrk od Hrušky , to plánuji i na sobotu na oslavu, stejnak ještě někdo určitě něco dobrého přinese a hlavně oznámíme novinu :slight_smile:. I když zatím nemám potvrzené srdíčko, ale asi je vše ok, když je mi tak zle :(
18. bře 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa já Tě nechtěla strašit..ale aby jsi byla připravená..nezlob se.....no...mně toho moc nechutnalo..máslo, sýry,salámy...jedla jsem hlavně sladké a ovoce a zeleninu...to mě dělalo dobře..to sladké nejvíc...ale za čas mě bohužel bylo zle..Jinak Kamča má pravdu..chce to jíst každé 2-3 hodiny,aby člověk nevyhladověl pokud to jde....Já zvracela až od 11tt....ale do tý doby mi bylo zle taky celý dny....já mléčné výrobky právě nemohla...
18. bře 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - a kdy jdeš na kontrolu na srdíčko?
18. bře 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já vím, že nestrašíš, neboj, holt se mění chutě, nedá se nic dělat :slight_smile:. Snad druhý trimestr bude lépe :slight_smile:
18. bře 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb až ve středu 26.3., no doktorka chtěla mít jistotu, že už bude na 100%, neschopenku už mám u svého OG, jen mě chtějí ještě vidět :slight_smile:, no zítra by to bylo moc brzo, a už mě nechtěla hnát do Prahy, takže k ní jdu u nás, kdy má ordinaci v nemocnici.
18. bře 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak to je za týden, to už uteče. Ale pak se to teprve potáhne.

já mám na počítadle dneska 111 do porodu :slight_smile:
18. bře 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no mě se to táhne i tak :slight_smile:, už aby byla ta středa, pak si zase oddychnu do screeningu :slight_smile: . A zatím jsem ráda, že jsem doma, v práci bych to asi nedávala zatím.
18. bře 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl moooooooooc gratuluji.paraada :sunglasses:
18. bře 2014 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm děkuju pusinko a co Ty?O.k... :wink:
18. bře 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dnes něco upeču....pro mně i pro Samíčka.. :grinning: :grinning: :grinning: Anebo jsem přemýšlela o těch bebesušenkách s krémem...prý je to moc dobré..
18. bře 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
s těmi bebesušenkami je to dobré :slight_smile:
18. bře 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa asi to zkusim... :grinning:
18. bře 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2014 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jsem po jídle a mám hlad.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jé koukám, že jsme na tom podobně, já se najím a mám hlad :slight_smile:, ale přeci se nebudu furt něčím cpát :slight_smile:. Teď mi přišla od kolegyně SMS, že ještě s jednou plánují jít do cukrárny, jestli se nechci přidat :slight_smile:, ať žijou kila navíc.
18. bře 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa se z toho zbláznim.....no to se cpi..aby Ti nebylo blbě..v začátku....mňam cukrárna..taky bych šla.. :grinning:
18. bře 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak cukrárna bude ve čtvrtek,holky ráda uvidím,taky jsem jim to chtěla navrhnout :slight_smile: . ty dvě mi chybí, ale tři babčy před důchodem ne, ještěže až se tam jednou vrátím, budou už sedět doma na zadku a snad už zase bude úplně jiná situace na oddělení, holt babinec, ale dříve to bylo oddělení, kde všechny držely pospolu.
18. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl supiiiiiiiiiiis, mám obrovskou radost s tebou holka, že už si můžeš konečně po těch jejich průtazích dát nohy nahoru a užívat klidecku.... Sice to bylo jasné už předem, ale věřím, že teď je to o mooóoc lepší :slight_smile: :slight_smile: tak šup Samuelkovi pro nějaký darecek
18. bře 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice pěkný pupiky holky, radost na vás koukat :slight_smile:
Jen tak dál
18. bře 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice náušnicky moc hezké a poznatky ode mě jen tak pro info....visící jsou lepší že maji převážně i to zapínání vepředu, bo to zadní se furt někde zachytává a dost na to holky nadavaly, já osobně upřednostňuji zvířecí motivy bo je to na těch dětech takové kouzelné různí medvídci, beruška, nebo my máme kačenky a spokojenost velká, protože je pravda, že kyticky má kde kdo, ale tak ja to beru, že jí pak do školi stejně budu kupovat nějaké pak holcici' tak proč si neužit i těch dětských.... A já osobně jsem taky jen na bíle zlato, ale na těch prcinkach mi přijde daleko hezčí to žluté, změnila jsem to na poslední chvíli a jsem moc ráda :slight_smile:
18. bře 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie já měla jen nějaký rychlí dotaz k těm kolenům jak jsi nám sem dávala ten recept, ale dopadlo to dobře i tak, takže dobré děkuji :slight_smile:
18. bře 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh tak hlavně přeji holka ať Adinku brzy to chováni přejde, bo jinak se to časem dost fest pronese :slight_smile: nám dobře fungovalo i to houpací kresilko pro děti.... pěkně z něj viděla a byl klid, kamoska ji tak měla i na lince když vařila a malá byla spokojená jak blecha, že je v centru dění, bo horší jak si pak navyknou jako na teplou maminčinu naruc, to se nechtějí odnaučit přísavky jedny milovaný :slight_smile:
U nás dobré, momentálně mě sice už třetí den drží bolesti hlavy, ale jinak to jde a v dubnu jdeme zkusit poslední pokus na sourozence, tak už ani nespím, nejim
18. bře 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek