• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@eevvaa tak u nás je kolektiv takový hraný...takž enic pro mně...samé baby...a už je jedna nová pryč...takže další půjde asi...a já pak taky....ale žíly se kvůli tomu netrhám.. :grinning:
18. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já taky ne, jsem doma v pohodě, nic mě netrápí a práce už vůbec ne :slight_smile:. No ráda bych tam aspoň na chvíli šla, ale to bude případně až po domluvě s mým OG a kdovíkdy, teprve příští čtv či pátek až tam ponesu zprávu o srdíčku a předání zpět do péče, tak mě objednají dále, takže to vidím ještě duben určitě doma, ale v červnu chceme jet na naši oblíbenou Šumava, tak snad mě pustí, není to zahraničí a od nás je to jen 90 km, maj tam krásnou velkou zahradu, byl by to relax pro oba.
18. bře 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 děkuju...už jsem byla ve městě...lítala po úřadech..ale ještě jednou půjdu pro dáreček... :wink:
18. bře 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa to můžeš jet i na nemocenské..... :wink: :wink: :wink:
18. bře 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já vím, že to jde :slight_smile:, jenže my jezdíme od neděle do soboty a ten víkned před trávíme pod stanem na lipně, to by asi padlo, nevím, co bych zadala za adresu :slight_smile:. Vycházky případně nechám tak, ale ráda bych je pak posunula od 11 do 5 a poté je mi to jedno, lze po domluvě s majiteli projít dole kolem kuchyně a můžu vysedávat po večeři pod pergolou, já letos teda bez vínečka z Moravy :slight_smile:
18. bře 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa :grinning: :grinning: :grinning: no jo..no..tak to by jste trávit nemohly....adresa: stan... :grinning: :grinning: :grinning: jinak super,že se někam dostaneš...já už asi nikam...ale vypadla bych...třeba na víkend..sakra..musím zkusit toho mého umluvit... :grinning:
18. bře 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no právě tam musíme, je to tam pěkné a hlavně rodinná pohoda :slight_smile:, budu v půlce těhu, to bude akorát.
18. bře 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no,když budeš na nemocenské,tak stan fakt uvést nemůžeš..ale třeba mě nahlásily jen město......ale já se bála aby nebyl průser,tak jsem ještě na socce nahlásila přesnou adresu.. :wink:
18. bře 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky tak jsem zpatky :grinning: heleeee to je boooziiii jak ten tehu pupik zabira a da se pekne vyuzit :grinning:
18. bře 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb mne dneska aplikace v mobilu hlasi 98 :slight_smile:
18. bře 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jako sestra u toho mého OG když psala že je to horská chata ...a adresu tak jako docela koukala, že většinou psala jen návštěvy u rodičů.
Ale myslím, že jí to může být fuk. Ale doktor se nejdřív cukal, njn, on to musí schválit.
Ještě jsme chtěli jet někam koncem dubna nebo v květnu, ale nevím jestli se zadaří, on ten pokojík nějaký ten čas zabere.
18. bře 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to určitě dá, kor když je maminka občas trochu i "drzá" :wink:
18. bře 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no nevim..jestli by mi to napsala...nějakou horskou chatu...ale jinak ta moje psala jen město..to jsem čuměla....a já radši nahlásila příjmení atd...ulici a č.p.... :grinning:
18. bře 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak já taky nahlásim komplet informace :slight_smile: a klíďo doporučím, zde strávit dovolenou :slight_smile:
18. bře 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to bylo v tom lednu ...pronajali jsme si celou chalupu, ale na horách to teda rozhodně nebylo, nevím proč se to tak jmenuje :slight_smile:
18. bře 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no po mně to sestra ale nechtěla kompletní adresu..já byla srab :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb néé..tak celkově nevim..ale asi napsala...lanařim přítele ať někam jedem...ale jemu se očividně moc nechce.. :frowning2:
18. bře 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl za to jsem stastna za tu chatu...uz mam v aute tuje a tr alky a o vikendu se bude sazet :slight_smile:)))
18. bře 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no na ty stk a emisich jsou sami chlapi a jezdi tam.vyrizovat sami chlapi tak to bylo vtipny navic jsem se nejak nemohla zvednout ze sedacky :slight_smile:
18. bře 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - takže Tě pustili a kontrolu odflákli? hihi, pro mě je nejhorší vstávat v noci na wc, když musím.
18. bře 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: no byli proste miliii no..ty jo to mi ani nemluv..jenom pretaceni z boku na bok a vstavani na curani ....to mi ani nemluv :grinning:
18. bře 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: chatička....malej se tam pěkně vrtí...a je mi jasný proč....má glukozovej šok.... :grinning: :grinning: :grinning: protože maminka toho spapala,že to by nikdo jiný nezvládl...za den...sladkého..to ani příteli nesmím říct.... :grinning: :grinning: :grinning: a zítra jdeme pro jablíčka a zeleninku... :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl broucku dneska si to zadlouzite oba za ty krasne zpravy.....zato mi psala beryltm, ze je zase v nemocnici...je otevrena na 3mm.cipek 2,5 a budou ji davat steh a placentu ma nizko pres branku :(
18. bře 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: děkuju,že zasloužíme..
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ježiš,holka naše....už by mohla mít klid....já myslela,že už se to nedělá...to zašívání,tak dělá....tak s tou placentou to chce fak klidovej režim......ležet..nejlépe...doufám,že se to brzo spraví a pustí ji domů...
18. bře 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já nevím,kolik má být čípek,víš?
@janice_opice ale chápu,že ho má zkrácený.. :frowning2:
autor
@muddledgirl 2,5je hranice....to se provadi steh na cipku a musi se lezet...ja treba naposledy mela 4,7...a to si dpktor chvalil a ja se na to prave ptala
18. bře 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha..já se na to neptám....doktorka říkala,že vše o.k...jdu asi za týden....chápu,že se musí ležet...hmm...to je mi fakt líto.. :frowning2: že jí posílám pusinku ...já bych se za ní i přišla podívat...ale je daleko.. :frowning2:
18. bře 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja o tom uvazuju az pojedu nejak k mame...ze bych za ni skakla
18. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak snad ji to pomůže a prcek zustane v bříšku co nejdýl.
18. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek