IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
18. bře 2014
@janice_opice to jsi hodná.... 😉
muddledgirl
18. bře 2014
@kamisb to teda musí vydržet...ještě prcek.. 😉
muddledgirl
18. bře 2014
Je to berylm? Pošlu jí srdíčko
muddledgirl
18. bře 2014
aha beryltm..má ho tam...kočka naše..
kamisb
18. bře 2014
@janice_opice - a kde leží?
janice_opiceautor
18. bře 2014
@muddledgirl beryltm ja ji taky poslu
kamisb
18. bře 2014
@muddledgirl - já jen zaznamenala, že doktor řekl ať napíše sestřička to hodnocení 3, to bylo celý. Ale co to pořádně znamená nevím. Vím že porod je psaný 10. Takže zatím asi ok.
janice_opiceautor
18. bře 2014
@kamisb v Litomericich
kamisb
18. bře 2014
Kamarádky segra taky měla celý těhu zašitý čípek a holčička je zdravá a v pořádku ..dokonce snad ani nerodily o moc dřív.
Tak hlavně aby byla v klidu, vím, že jen ležet je opruz, ale musí to zvládnout.
Jestli ji budeš ještě psát, tak že držíme palečky.
janice_opiceautor
18. bře 2014
@kamisb vyridim ji to...no ja kdu za tyden k doktorovi tak jsem zvedava...do poradny a na tu injekci
janice_opiceautor
18. bře 2014
@kamisb moc dekuje 🙂
kamisb
18. bře 2014
@janice_opice - já mám poradnu až 4.4., zítra cukrovku.
a chci si zavolat do Nymburka a objednat nás na ten 3D ultrazvuk....snad se malej hezky ukáže.
janice_opiceautor
18. bře 2014
@kamisb ja prave koukam pokazdy na ten 3D u doktora 😉)) ja poradnu mela 4.3 a ted ji mam 26.3 po 3 tydnech snad bude vse ok.cukrovka a pak cinknes teda?
kamisb
18. bře 2014
@janice_opice - tak doktor v poradně má jen nějaký starý malý ulz, jen koukne jeli vše ok a je to.
já byla 7.3. ještě chtěl po 4 týdnech, pak se to asi už bude zkracovat.
zavolám asi z tý malostranský abych věděla kde pak vystoupit.
janice_opiceautor
18. bře 2014
@kamisb vystoupis na zastavce Marjanka ale z Malostransky zavolej at mam.cas tam.dojit 🙂
kamisb
18. bře 2014
@janice_opice - ok 🙂 budu se těšit. A mám pro Tebe pár těch růžových věciček 😉
janice_opiceautor
18. bře 2014
@kamisb jéé ty jsi zlato a já nemám nic..to je se mnou hroznýýýýýý 😞 ale neboj... 🙂
kamisb
18. bře 2014
@janice_opice - ale vždyt budu mít méďu 🙂 to je až až ...já jak jsem na to doma koukala, tak něco jsme usoudili s manželem že může mít i klučik, ale tohle je fakt růžový a taky 2 šátečky a to kluk mít fakt nemůže.
Takže jako nic nehledej ....
muddledgirl
18. bře 2014
@kamisb jejej..tak to já vůbec nevím o těchto věcech... 😉
kamisb
18. bře 2014
@muddledgirl - o jakých věcech?
muddledgirl
18. bře 2014
@kamisb o tom jak jsi říkala,že máš 3 a u porodu je 10.. :-o Tak se mnou se o otvírání nebaví...a já nic nepřivolávám radši.. 😃
kamisb
18. bře 2014
@muddledgirl - tak mě to píší i do průkazky, hned vedle rozborů moče a váhy.
muddledgirl
18. bře 2014
@kamisb tam píší ty cm ne?Ale já fakt po tý mý doktorce nic nepřečtu? Jako já se klidně zeptám..ale ta zas bude koukat.. 😃 😃 😃
kamisb
18. bře 2014
@muddledgirl - ne oni to nějak bodově hodnotí a to se tam zapisuje, alespoň si to myslím.
No ptát se nemusíš, když nic neříká, tak je vše ok.
muddledgirl
18. bře 2014
@kamisb já vim..ale jsem zvědavá.....Ty ale nemáš GS mamavit průkazku,viď? Já tam mám Moč B C,tam je vždycky nějakej škrabobis jako ny....../to je asi cukr a bílkovina/.Pak tlatk, OP /nevim co je/,výška fundu v cm, poloha plodu, vnitřní nález, hrdlo kolpo cyto.... a nic nepřečtu 😃 😃 😃 😃
janice_opiceautor
18. bře 2014
@muddledgirl 😃 😃 😃
janice_opiceautor
18. bře 2014
@kamisb no jo ale ten medvidek jde jen pres mou osobu 🙂) to nejni nic ode me 😉
muddledgirl
18. bře 2014
@janice_opice jééé....až paní bude mít a Tobě se bude chtít,tak už můžeš poslat plyšáčky 😃 😃 😃
janice_opiceautor
18. bře 2014
@muddledgirl ja ty tvoje mam u sebe..zitra nebo pozitri s nima jdu na postu 😉
janice_opiceautor
18. bře 2014
@muddledgirl tamty jak sis vybrala 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli