• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@hhani jj byla proc???
30. srp 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jsem te tam videla :wink:
30. srp 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tohle mělo bý pro tebe :grinning:
@musilka tak jak v lázních? Pomohlo ti to dát se trochu do psychické pohody? emoticon

@musilka promiň tam jsem to spetla ty lázně nebyly pro tebe :sweat_smile:
30. srp 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho v pohodě :grinning:

Jinak k timu Iscaru mám na něj jen dobré reference tak snad to tam vyjde.... Potřebuji změnu prostředí. I kdyby tohle druhé IVFko Pronatal nepodělal tak bych šla napotřetí jinam. Pronatal už fakt ne.... Poslední dobou stále jen slyším jak odtamtud holky utíkaj. Podle mě i hodně protěžujou zahraniční klientelu před češkami protože cizinci jim zaplatí hned a na ruku nemusí nic vyřizovat na pojišťovnách atd....
30. srp 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Byla jsem původně v dubnových/květnových ivf.
Tak doufám,že dál se stěhovat nebudu =0) že se podaří ket a zůstane.
30. srp 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice @akdar @brsh @jaka17 @malinka_02 @kamisb @coralin @lenkafel
moje milé květnové spolubojovnice :slight_smile: ..dnes jsem si vyzvedla všechny léky a stim. protokol a kolem 18.9. vypukne dalši pokus...dali mi toho více abych kdyžtak doplácela pouze minimum takže lip mi to vyjit nemohlo..zatim jsem nedala ani kačku tak zbyde na nějake nadstandarty :slight_smile: ..ale jinak ty ceny docela mazec co jsem mluvila se sestřičkou..např.Menopur pouze 1 ampulka doplatek cca 350,- ..hrůůůza a vy těhulky koukejte dat o sobě taky vědět :wink:
30. srp 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani tak to teď budeš odpočítávat dny a čekat na 18. viď, moc ti to přeju
30. srp 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - tak konečně co?
já čekám na MS jestli dneska zítra dorazí, pak příští týden na ULZ jestl mrcha cysta zmizela a jestli jo tak 24.9.doufám dostanu injekci zoladexu a půjdeme do toho, ikdyž my bychom do toho měli jít i tak, jen se maximálně bude dělat ještě ta punkce cysty ..ale to bych nerada..bojim bojim :(
ale břicho mě na levo jak byla už nebolí tak třaba už se zmenšuje potvora jedna - taky musí všechni jen komplikovat :angry:
30. srp 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel Leni moc děkuju snad nám vyjdou tentokrát nejaci sněhuláčci :slight_smile: ..už ted mám nervíky,ale to je normální... :slight_smile:
30. srp 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to tedy už jsem se nemohla dočkat :wink: ..tak hlavně ať to máš v pořádku a můžete už do toho taky konečně jít..tak to to budeme mít i s Janii nějak společně,co ..to dáme tentokrát určitě všechny :slight_smile:
30. srp 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy co uz jste nekdy IVF mely... dosly vam embrya az do stadia blastocysty? Protoze chceme poslat embrya na geneticky screening, musi dojit az do teto faze, jinak to nelze. ALe mame jen 4 oplodnena vajicka :frowning2: Obavam se, ze do tohoto stadia moc casto nedojdou nebo se pletu? :frowning2:
30. srp 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Tak holka..tfuj tfuj tfuj...budu tisnkout pěsti jako blázen...
@kockacz neboj, nám došly z 6 ti tři...drž jim palce...mají už te´d tu kultivaci vychytanou...
@pavlaru ahoooj, tak tě vítám, tady to ted´bude frčet, samý //
30. srp 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani bez nervů a věř že to dobře dopadne :wink:
30. srp 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani - no jasně :grinning: už by to konečně chtělo nějaký // ...a úspěch až do konce, pak se někam vypravíme s těma pupkama ;) ...
30. srp 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17
@lenkafel
DĚKUJUUUUUUU :slight_smile: když už by to nevyšlo tak alespon ty snehulaky :wink:
30. srp 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ...to rozhodně :wink:
30. srp 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@lenkafel
@kamisb
@hhani
@pavlaru
@petulak1988
@danaho
cau holky, tak este jednou se hlasim, nikdo z vas nezareagoval na muj pozdrav a navrat z dovoleny:slight_smile:
koukam, ze se to tady pilne chysta na dalsi stimulace, tak drzim palce! ja si jdu prvni tyden v zari pro jistotu pro schvaleni na pojistovnu, abych mohla cca v rijnu zacit druhy IVF, ale naprosto jiste mam porad cystu (5 cm krvava), ani na dovoleny mi nebylo uplne dobre, zrejme s posledni ms neodesla, takze kdovi, jak to bude. porad me tak divne tlaci mocak a proste cejtim, ze tam je.
tak co je dal novyho? naky dalsi //?
30. srp 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jeee jsem to nejak prehlidla,promin :frowning2: ..jsem nejak v sedmem nebi,ze uz uz mam vsechno doma a stimulka muze zacit..
a jak jste se meli?
30. srp 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani to nic:slight_smile: takze zacinas 18tyho pichat, nebo to uz by mohl byt transfer? no hlavne, at mas i ty nanucky pak, at jsi vic v klidu:slight_smile: my se meli bajecne, dokonce jsem cvicila kazdej den mojzisku, pod dohledem svyho trenera :grinning: :grinning: no pritel me nenechal, abych se na to vyprdla:slight_smile: horsi proste bylo, ze to bricho porad cejtim, zrejme je to ta velka cysta, ani sex neni tak prijemnej, jak by mel...takze sice jsme se snazili, ale nebyla jsem uplne uvolnena, porad to cejtis...tak to pak mas v hlave:( ale je jasny,ze mojziska zabira az po trech mesicich, takze nemuzu cekat zazraky. jinac porad piju kontryhel, i na dovce a beru cinsky byliny.
no a more nejciststi, jaky jsem kdy videla, v tavernach jsem se cpala chobotnicema, krevetama, mousakou, tzatzikama, no vsechny dobroty mnaaaam:slight_smile: ctyri dny jsme meli auto, tak jsme projeli celej ostrov, zkouseli kazdej den jiny plaze, navstivili mestecka, vykopavky i stary vesnice, vnitrozemi je taky uzasny. no pecka!:slight_smile:
30. srp 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ahoj:slight_smile: koukam, ze mas cystu, uz jsme si o tom tusim psaly pred dovolenou - jak ji mas velkou a jak by ti delali tu punkci? myslela jsem, ze se vzdycky ceka, az se vstreba, anebo se odstranuje laparoskopicky.
30. srp 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahooooj :dizzy_face: tak jak bylo? Povídej. Užila jsi si dovču,přišla jsi na jiné myšlenky? Třeba ani žádné schválení nebudeš potřebovat. bylo by super,když by se to povedlo přirozeně. :wink:
Já už ve středu začala stimulovat a od pondělí mě čeká vysněných 14 dní volna. Jedeme na chalupu,tak už se moc těším,že u stimulky budu snad v klidu.
30. srp 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz naposledy jsem měla z 6 embryí 3 blastocysty a to už jsem starší. Tak neboj,pokud jsou šikovní embryologové tak to tam umíchají a vykultivují dobře. :dizzy_face:
30. srp 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 díky za uvítání =0)
To je dobře že je to tu plodné,třeba se usměje štěstí i na nás,které čekáme.
A já si to čekání prodlužuju o další 2 týdny,z vlastní blbosti.Takhle jsem mohla jít na ket příští týden.
:frowning2:
Asi to tak měli být.
Holky takže tfuj tfuj ,ať se nám daří.
30. srp 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 ahoj,
Když se se.. tak ze všech stran.Je to stejně mazec,pořád jen čekat čekat čekat přijde mi to nekonečný
Ale snad do Vánoc budem v tom lítat =0)
30. srp 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sasanka033 @sasanka033 tyyy jo tak to jste meli taky krasnou dovcu :slight_smile: .
zacnu teprve s injekcema kolem toho 18 tak uvidim co se nam z toho vyvine ... kontryhel jsem zacala pit taky tak snad to k necemu bude :wink: ta mojziska to je vec,ale me se do ni porad nechce a hlavne mam ty nepr.vejcovody tak by to asi ani moc nepomohlo...pokud tam tedy jsou srusty..a kdy ty jdes do caru?
30. srp 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
@pavlaru
stejne je to hrozny, kdyz si to vezme clovek do dusledku, ze povazujeme za zazrak, kdyby se nam podarilo prirozene otehotnet. jsem v diskusich od tohohle dubna a jeste zadny se to nepovedlo. joooo, vlastne jedny holce jo! dubnovka a ta si to teda zaslouzila ze vsech nejvic, pac mela za sebou tusim 4 transfery a pokazdy biochemicky. hruza.
kazdopadne tim chci rict, jak je to sileny no. normalni je pocit prirozene a my to mame jak nakou svatyni.
ale co, proste kazdej ma neco:slight_smile: tak huraaa do boje:slight_smile:
30. srp 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani no ja prave porad moc nechapu, jak ta mojziska muze pomoct nepruchodnejm vejcovodum, ale pomaha. ja prave ale nevim, esli je mam a jak nepruchodny, to by odhalili az na ty laparce, do ktery pujdu, pokud se druhy IVF nepovede. do caru jdu pristi tejden utery k malickovy na imuno a stredu rano k jirsovy.
30. srp 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já už lezu po diskuzích druhým rokem. už to pro mě bylo tak hrozný,že jsem na 3 IVF sem nemohla chodit. Skoro všechny holky kolem mě postupně těhotněly a já nic. A po 13 letech přirozeného snažení už v zázrak opravdu nedoufám. Takže se upínám na IVF. Teď jdu do toho posledního pokusu s tím,že to buď vyjde a bud šťastná a nebo...fakt nevím. Divím se sama sobě,že to vůbec zvládám ještě s úsměvěm. Pořád mám víru,že to dobře dopadne a moc bych přála všem tady aby se co nejdřív dočkaly. Na dovolený jsi cvičila? Já jsem cvičila pravidelně do MS,teď jak píchám injekce tak už na to asi kašlu :grinning:
30. srp 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 pokud jsou nepruchodny z duvodu srůstů tak mojziska nepomuze,ale muzou byt i jen tak stazene svaly,ze mojziska to dokaze povolit a tim je zpruchodni..takhle jsem to cetla :slight_smile:
30. srp 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jo, to dava smysl:slight_smile: no uvidim, ja bych mohla bejt obe varianty - mam po slepaku, takze klidne srusty, ale taky jsem desnej nervak a mam porad stazeny bricho, uz od detstvi a problemy s bederkou, takze tam muze bejt klidne kombinace tohohle...
30. srp 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek