IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
18. bře 2014
@janice_opice to nespěchá.....jen mu budu shromažďovat aspoň něco..než budu všechny hadříky..zítra půjdem na kočárky ještě u nás...když to stihnu..jdu zas do nemocnice za tou holčinou,pak na úřad.....a dyžtak ty kočárky....prohlídnout monitory v těch dvou obchodech..jen tak nakukačku....a koupit nějakou hračku na kočárek třeba 😃
kamisb
18. bře 2014
@muddledgirl - hihi, u toho B,Cu moči ..není ny, ale neg 🙂
jinak mám jinou, ale ne vše vypisují...fundus mi vubec už nekontroluje. jen sáhne dovnitř a řekbe číslo.

kamisb
18. bře 2014
@janice_opice - to nevadí, nebýt Teba méďa by nebyl. A od Tebe tu máme všechny velikou podporu a víru, že vše bude o.k.
muddledgirl
18. bře 2014
@kamisb 😃 😃 😃 no..jo..tak ona,když do mně sáhne..tak tam sestra není,ta chodí až potom.. 😃 😃 😃 aha ng...jako negativní 😃 😃 😃 vidíš,jak šškrábe..já se sestry na vše zeptám... 😃 😃 😃
muddledgirl
18. bře 2014
@kamisb přečtu akorát tlak.. 😃 😃 😃
kamisb
18. bře 2014
@muddledgirl - hihi, ten já taky a ještě váhu 😃
janice_opiceautor
18. bře 2014
@muddledgirl ja na tu postu stejnak musim mam tam balicek..u nas se ho cp nesnazi dorucit 😕...
muddledgirl
18. bře 2014
@kamisb jo...přesně tak 😃 😃 😃
muddledgirl
18. bře 2014
@janice_opice super... 😃 😃 😃 tak pak napiš účet,kam a kolik mám poslat do IP.. 😉
janice_opiceautor
18. bře 2014
@muddledgirl jj až zjistim poštovný tak ti to pošlu 🙂
janice_opiceautor
18. bře 2014
@kamisb
@janice_opice mně to píše doktor takhle🙂
janice_opiceautor
18. bře 2014
@muddledgirl jsem to psala tobě no a napsala jsem tam sebe
beryltm
18. bře 2014
Ahoj holky moc vam dekuji za srdicka a za drzeni palcu.budem to opravdu potrebovat.moc se o prcka bojim.nechci o nej prijit.cipek mam opravdu 2,5 cm ale je fakt ze ja ho mam i normalne zkraceny po konizaci uplne na minimum co to slo.tak ani nevim jakou.mam normalni delku cipku.zitra mi budou brat jeste krev a moc pres cevku z moc.mechyre pro vylouceni infekce.pak by udelali mozna steh podle situace.lezim v nemocnici a zvedla jsem si postel pod zadkem.musime to s prckrm jeste alespon 2,5 mesice vydrzet.kdyz dele budu jen rada.
kamisb
18. bře 2014
@janice_opice - no tak mě tam něco škrábou 🙂

holky jdu spinkat, vstávám před 6 ráno ... dobrou noc
kamisb
18. bře 2014
@beryltm - jaký 2,5 měsíce, hezky alespon do 34 tt dřív raději ne.
tak se drž odpočívej a věř, že to bude vše dobrý. Zítra dej vědět jak to vypadá, palečky držíme dál ..prcek určitě taky ...před chvílí se zase vrtěl 😃
janice_opiceautor
18. bře 2014
@kamisb jj dobrou noc🙂))) a zítra🙂 😉 těším se
janice_opiceautor
18. bře 2014
@beryltm neboj, my ti tady všechny držíme palečky🙂
muddledgirl
18. bře 2014
@janice_opice jjj...děkuju..tak to máš hezky čitelný a můžeš pak hledat na netu... 😃 😃 😃
muddledgirl
18. bře 2014
@beryltm ahoj kočinko,moc na Tebe myslíme..ať to všechno zmáknete 😉 😉 😉 Moc přeju,ať není žádná infekce a tak...
janice_opiceautor
18. bře 2014
@muddledgirl
@kamisb mam tam napsano to CS -0....
muddledgirl
18. bře 2014
@janice_opice aha...tak koukám,že já asi taky....jen to píše psacím...a hnusně.. 😃
janice_opiceautor
18. bře 2014
@muddledgirl hele malem ti sel balik I s kocourem...pes chtel toho mysaka ten se mu moc libil tak ho oliznul 😕/// a kocour vlezl di krabicky pod papiry jsou to pitomecci .....
muddledgirl
18. bře 2014
@janice_opice jééé...to by mi nevadilo..jen majitelkám a příteli.. 😃 😃 😃 hi hi hi...olízl myšáka 😃 😃 😃
coralin
18. bře 2014
@pidisek Ahojky, broučkové už jsou na světě, to to uteklo:-) jsou krásný
coralin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
muddledgirl
18. bře 2014
@coralin a co kočičko? Nic moc?
janice_opiceautor
18. bře 2014
@muddledgirl balik mas pripravenej mas to v krabici od bot 😉) zitra nebo ctvrtek to pujde 😉
janice_opiceautor
18. bře 2014
@coralin a co zlato?
janice_opiceautor
18. bře 2014
dekuju za srdicko moc 😉 poplivu a poslu dal 🙂
muddledgirl
18. bře 2014
@janice_opice Ty jo....superr...děkuju 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli