• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@muddledgirl za nic snad to postovny nebude moc vysoky, kdyz to posilam.v krabicce...
18. bře 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na to prdí pes.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kdo mi zas poslal srdíčko???Moc,děkuju...také poplivu a zas někam pošlu.. :wink: :wink: :wink:
18. bře 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to nechtej pac nas pes, kdyz prdi tak to je zazitek :grinning:
18. bře 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: hi hi.....mně stačí i lidský...fujky...
18. bře 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no vidis pres holeni bobin a klystyr jsme se prehouply a uz je tu prdeni :grinning: oblibena balada o prdu :slight_smile:
18. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin to me mrzi holka treba jdou to I nervy...ja vim, ze jsem je mela taky nejak kolem.60%
18. bře 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin hmmm :frowning2: :frowning2: :frowning2: ch jo...a ty Nk buňky zabíjí embryo nebo spermie? Snažila jsem se najít,ale toto jsem nenašla..
19. bře 2014 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky @muddledgirl prosim te co jsi brala na ty dasne? uz me tyden boli a nic zatim nepomaha..dneska me to vzbudilo...
19. bře 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo..holka mě nic bohužel nepomáhalo..měla jsme paradontax pastu a vodu..nepomáhalo a ještě mi z toho bylo špatně...kočko..pomohlo mi až když mi vyčistila hygienistka zuby a začla jsem si čistit mezizubníma kartáčkama curaprox,které mě doporučila a už skoro dásně nekrvácí....
19. bře 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale holky z červencovek radí Meridol,myslím ústní vodu.. :wink: Ale zubař mi řekl,že je to pouze o čištění,ale v těhotenství se to samozřejmě zhoršuje....
19. bře 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.tak krevni obras je v poradku.ted jeste moc a uvidime.je mi porad do breku.bojim se o prcka.
19. bře 2014 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltmAHOJ HOLČIČKO NAŠE...MOC NA TEBE MYSLÍME....TO JE SUPR,ŽE OBRAZ JE V POŘÁDKU...JÁ TO CHÁPU,NENÍ TO LEHKÝ,ALE VĚŘÍM,ŽE TO ZVLÁDNETE... :wink:
19. bře 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočenky....na angel sound jsem čekala od konce ledna z e-bay...no někde se stala holt chyba a nedošel mi..takže mi vrátili peníze....prosím o kontakt obchod,kde mi ho brzy doručí...děkuju... :wink:
19. bře 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo tak to ja si cistim tema mezizubnima a uz dlouho...zacaly se mi ted strasne odhalovat..no ono se s tim neda nic moc no v tom tehu pry to pak prejde...
19. bře 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: já nejdřív čistila obyč z Lidlu a ty mě nevyhovovaly...a co si čistim asi dva měsíce těmito,tak je to mnohem lepší a co mi vyšistili ty zuby....no....určitě to pak přejde.....napuchlý je mám pořád,ale už nebolej...a už skoro nekrvácí....
19. bře 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm nebuujjj vy to s Aledkem date dyk jste toho spolu uz zbladli jsye statecnici..
19. bře 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tajk ja jeste vydrzim..ja celou dobu ok az ted a jen leva strana....manzel jde pristi tydrn k xubari tak asi pujdu s nim at na me koukne
19. bře 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice určitě,ať se mrkne....ale upozorňuju jen,že mě osobně to šíleně bolelo,když mi čistili ty zuby...tekly mě slzy jako hrachy.....ale dalo se to vydržet.....jen to krvácelo jako blázen.... :wink:
19. bře 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja vim byla jsem u hygienistky v srpnu a to taky bylo maso...prave me ucila pecovat o ty zaniceny dasne a rikala za rok...ono v tom tehu to zkratka je horsi no....byla jsem u zubaka v lednu a chvalil me a mam prijit v kvetnu..tak se mu tam.vecpu pristi tyden s muzem..v tehu je narok na 3x prohlidka
19. bře 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo,já vim..že je nárok na 3...já tam už jsem jak doma...zítra jdu zas...fujjj.....mně to už tak neva..ono to nijak extrémně nebolí...ale jak nemůžu moc dejchat...tak je to pocuc.... :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsi šikovná,že Tě chválily...to se mi ještě nestalo.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mne prave poprvy a to, ze muj zubar chvalou neplytva...ale je skvelej :slight_smile:
19. bře 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl ahojky, když už tu řešíte zubaře, objednávaly jste se tam speciálně, že jste v tom, já mám jít k zubaři 24.dubna, to asi bude stačit, ne, stejnak by mě tam nikam asi nevmáčkli a teprve na místě řeknu, že jsem v jiném stavu a to bych neměla platit, že jo? Myslím poplatek.
19. bře 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice také jsem u svého spokojená...je všímavý..mladý, ambiciozní,šíkovný....nebolí to...
19. bře 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa ahojky..já jsem ho v těhu měnila...abych nemusela 4 km pěšky,když mě bylo zle a lidi mě totálně smrděly.....měla jsem zakázané dlouhé procházky a nebyla jsem tam víc jak rok....a oni ruší po roce,když nepřijdeš registraci....Hned do telefonu jsem hlásila,že jsem těhu....To by Tě asi určo nevmáčkli a pokud nemáš žádné průšvihy jako já...tak je to o.k...a počkej....Poplatek asi ne.......když se neplatí ani na gyndě aniu obvoďáka... :grinning:
19. bře 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no taky nejsem andílek co se týče zubaře, ale to by bylo na dlouhé vyprávění, ale už ho zase dva roky mám a chodím tam vzorně, ono to do toho dubna vydrží, mám příjemného mladého a hlavně hodného, není zlý a snaží se vše udělat co nejlépe, jsem s ním spokojená.
19. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa přesně takového mám teď taky... :wink:
19. bře 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek