• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@eevvaa nemela bys hlavne mu to hned nahlas :slight_smile:
19. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl potrebuju vytahnout trochu triko :slight_smile:))))) :grinning:
19. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Tvůj manžílek?
19. bře 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo jsem to na nej narvala at mi to trochu vytaha :grinning: pupek na to ma jen je mu to kratsi
19. bře 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to dost kratší teda...se z Tebe počůrám.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no dyk manzel meri 190 cm a ja 168 a pupika ma slusnyho...jinak ma svaly, ale pupek mu narost dost teda prej ma soucitny tehotenstvi :slight_smile:)))
19. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no jo no..to je fakt já 170 a přítel 185 asi...a pupek má taky pěknej....no a když jsem byla tenkrát v nemocnici,tak chudák zhubnul 6 nebo 8 kg....ale už to má zas nahoře.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: proste se o ne dobre starame nooo :grinning:
19. bře 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo..někdy...chudák zas musí makat přesčas... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. bře 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vždycky se to dozví až v práci..no jo agentura...
19. bře 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jdu uz volala @kamisb ;)
19. bře 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani, byla jsem celou dobu v pohodě a NK buňky je záležitost krve.. to nemá s psychikou nic společnýho . Jsou to vlastně bílé krvinky
19. bře 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj Kači, tak to mě moc mrzí, že to zase tak vyskočilo ach jo, že si nedají na chvíli pokoj potvůrky jedny :unamused: tak to asi do té studie nejdete viď? a doufám, že už je tatínkovi líp
19. bře 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm neboj holka, určitě jsi v dobrých rukou a pod kontrolou, takže si tě tam ohlídají, mimísek to pěkně zvládne a bude si lebedit u mamínky v bříšku co nejdýl :wink: držíme palce...
19. bře 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin jj ja vim ja je mela taky a vysoky...jen nevim, jestli je treba nezhorsuje psychicky rozpolozeni jako ostatne vsechny emoce v tele
19. bře 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl poslano poslu ti to do zpravy melo by dprazit v patek nebo v pondeli....
19. bře 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin melo byt nemoce :slight_smile:
19. bře 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 dekuji za podporu.vetim ze to dame co nejdele.
19. bře 2014 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. bře 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ahoj tady ale je to trochu dražší ...http://www.bomba-ceny.cz/index.php?detail=120131
mě to přišlo druhej den, máme stejnou banku takže dopoledne jsem to převedla a oni odpoledne poslali :slight_smile:

možná jsi se mohla kouknout do bazárku tady jej taky někdo prodával myslím.
19. bře 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jééé ahoj..jsi hodná,já už objednala použitý z koníka za 660,-...ale děkuju,že na mně myslíš....
19. bře 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - ty NK buňky jsou teda mrchy, moc mě to mrzí. A čím vším se dají vlastně "sklepat" ale Ty už jsi asi vyzkoušela spoustu léků viď?
19. bře 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no ted jsem dolouskala co jste za dnešek napsaly.

přijela jsem až těsně před 18h teprve
19. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo a zapomněly jsme na ty náušnice :wink:
19. bře 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no moc ne....právě..já byla zas v nemocnici za holčinou a zas chce trdlo podepsat revers...a to už dvě miminka nedonosila..dala bych jí na prdel nejradši......No,pak jsem byla s kámoškou pro děti a byly jsme u nás...5.nemoc už nelítá..tak snad se nemusím bát....Zítra půjdem...asi ven s kámoškama a celkem pěti dětma... :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jééé ajoooooo
19. bře 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, on ten čas i docela utekl, jak jsme seděly, jedly a kecaly :slight_smile:
jinak jsem teda slušně k.o. zase ....jela jsem na ten smíchov tak za mamčou ...už odešla mezitím z práce, ale chytla jsem ji ještě na zastávce ...tak jsem s ní šla k bráchovi ...nechala jsem ji ne zkrácení ty lacláče a vzala si ty džíny co mi zkracovala. Nachvíli jsem se tam natáhla, ale stejně jsem pak usnula ve vlaku.
19. bře 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo my jeli nakoupit a na poštu pro kytky a mně se strašně blokly záda...skřípl se mi nějaej nerv pod lopatkou a nemůžu se skoro hnout, pak mě vzaly zase ty zuby...a pak mě vytočil Kuba takže dneska kromě toho příjeného oběda s tebou den na H......... ale fakt to uteklo ..:slight_smile:))))))
19. bře 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek