IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
19. bře 2014
@eevvaa nemela bys hlavne mu to hned nahlas 🙂
janice_opiceautor
19. bře 2014
@muddledgirl potrebuju vytahnout trochu triko 🙂))))) 😃
muddledgirl
19. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 Tvůj manžílek?
janice_opiceautor
19. bře 2014
@muddledgirl jo jsem to na nej narvala at mi to trochu vytaha 😃 pupek na to ma jen je mu to kratsi
muddledgirl
19. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 to dost kratší teda...se z Tebe počůrám.. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
19. bře 2014
@muddledgirl no dyk manzel meri 190 cm a ja 168 a pupika ma slusnyho...jinak ma svaly, ale pupek mu narost dost teda prej ma soucitny tehotenstvi 🙂)))
muddledgirl
19. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 no jo no..to je fakt já 170 a přítel 185 asi...a pupek má taky pěknej....no a když jsem byla tenkrát v nemocnici,tak chudák zhubnul 6 nebo 8 kg....ale už to má zas nahoře.. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
19. bře 2014
@muddledgirl 😃 proste se o ne dobre starame nooo 😃
muddledgirl
19. bře 2014
@janice_opice to jo..někdy...chudák zas musí makat přesčas... 😞 😞 😞
muddledgirl
19. bře 2014
@janice_opice vždycky se to dozví až v práci..no jo agentura...
janice_opiceautor
19. bře 2014
@muddledgirl jdu uz volala @kamisb 😉
muddledgirl
19. bře 2014
@janice_opice pa pa...
coralin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
coralin
19. bře 2014
@janice_opice Jani, byla jsem celou dobu v pohodě a NK buňky je záležitost krve.. to nemá s psychikou nic společnýho . Jsou to vlastně bílé krvinky
martas14
19. bře 2014
@coralin ahoj Kači, tak to mě moc mrzí, že to zase tak vyskočilo ach jo, že si nedají na chvíli pokoj potvůrky jedny :-| tak to asi do té studie nejdete viď? a doufám, že už je tatínkovi líp
martas14
19. bře 2014
@beryltm neboj holka, určitě jsi v dobrých rukou a pod kontrolou, takže si tě tam ohlídají, mimísek to pěkně zvládne a bude si lebedit u mamínky v bříšku co nejdýl 😉 držíme palce...
janice_opiceautor
19. bře 2014
@coralin jj ja vim ja je mela taky a vysoky...jen nevim, jestli je treba nezhorsuje psychicky rozpolozeni jako ostatne vsechny emoce v tele
janice_opiceautor
19. bře 2014
@muddledgirl poslano poslu ti to do zpravy melo by dprazit v patek nebo v pondeli....
janice_opiceautor
19. bře 2014
@coralin melo byt nemoce 🙂
beryltm
19. bře 2014
@martas14 dekuji za podporu.vetim ze to dame co nejdele.
muddledgirl
19. bře 2014
@coralin 😞 😞 😞
kamisb
19. bře 2014
@muddledgirl - ahoj tady ale je to trochu dražší ...http://www.bomba-ceny.cz/index.php?detail=12...
mě to přišlo druhej den, máme stejnou banku takže dopoledne jsem to převedla a oni odpoledne poslali 🙂

možná jsi se mohla kouknout do bazárku tady jej taky někdo prodával myslím.
muddledgirl
19. bře 2014
@kamisb jééé ahoj..jsi hodná,já už objednala použitý z koníka za 660,-...ale děkuju,že na mně myslíš....
kamisb
19. bře 2014
@coralin - ty NK buňky jsou teda mrchy, moc mě to mrzí. A čím vším se dají vlastně "sklepat" ale Ty už jsi asi vyzkoušela spoustu léků viď?
kamisb
19. bře 2014
@muddledgirl - no ted jsem dolouskala co jste za dnešek napsaly.

přijela jsem až těsně před 18h teprve
kamisb
19. bře 2014
@janice_opice - jo a zapomněly jsme na ty náušnice 😉
muddledgirl
19. bře 2014
😃 😃 😃 😃 no moc ne....právě..já byla zas v nemocnici za holčinou a zas chce trdlo podepsat revers...a to už dvě miminka nedonosila..dala bych jí na prdel nejradši......No,pak jsem byla s kámoškou pro děti a byly jsme u nás...5.nemoc už nelítá..tak snad se nemusím bát....Zítra půjdem...asi ven s kámoškama a celkem pěti dětma... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
19. bře 2014
@kamisb jééé ajoooooo
kamisb
19. bře 2014
@janice_opice - njn, on ten čas i docela utekl, jak jsme seděly, jedly a kecaly 🙂
jinak jsem teda slušně k.o. zase ....jela jsem na ten smíchov tak za mamčou ...už odešla mezitím z práce, ale chytla jsem ji ještě na zastávce ...tak jsem s ní šla k bráchovi ...nechala jsem ji ne zkrácení ty lacláče a vzala si ty džíny co mi zkracovala. Nachvíli jsem se tam natáhla, ale stejně jsem pak usnula ve vlaku.
janice_opiceautor
19. bře 2014
@kamisb jojo my jeli nakoupit a na poštu pro kytky a mně se strašně blokly záda...skřípl se mi nějaej nerv pod lopatkou a nemůžu se skoro hnout, pak mě vzaly zase ty zuby...a pak mě vytočil Kuba takže dneska kromě toho příjeného oběda s tebou den na H......... ale fakt to uteklo ..🙂))))))

Začni psát odpověď...

Odešli