• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Ježíš..prej polojasno a déšť o víkendu..si dělaj prdel ne????Já chci grilovat nebo jít aspoň na colu se projít do restauračky...ch jooo :frowning2:
20. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl ale to je na dlouhý popisování a nevim jak moc technický typy jste..:slight_smile:))) prostě je tam jedna závada,která pokud se zítra potvrdí je dost zásadní a nebyla uvedena při prodeji...naštěstí blbci v autě zapomněli pod sedačkou papír(což určo nechtěli), že s tou závadou už měli co dočinění)) tak uvidíme...... jsem jim to sepsala tak čekám,jeslti budou volat ...
20. bře 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl bude pěkně
@janice_opice
@kamisb já vím...radši jo....včera večer se mi už blbě ohýbali prsty no... :frowning2: koupím dnes zdravotní ponožky......
@janice_opice já vůbec....nemám řidíčák...autu vůbec nerozumim.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to vám to určo dobře dopadne... :wink:
20. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jooo viď??? Bude hezky..teď je krásně...se po...asi.....jdem s kámoškama ven a pěti dětma Ty vogo....masakkkkkrrrr
20. bře 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no nevim no....uvidíme.....jsem se ted bavila s tim klukem jak jsem byla přezout a moc šancí mi nedává,ale tak jsem držka tak to zkusim...
20. bře 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já se jdu ted něcěho najít a pak jdu do zdravotních potřeb se zeptat na nějaký botky ještě
20. bře 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já bych bez auta teda být nemohla
20. bře 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zeptej...u nás v lékárně maj krásný pro děti...už jsem málem Samíkoj koupila..zelenočerný na sucháč.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vidíš a mně zrovna příde,že v Pha už to vůbec není nutná,když se busem,metrem všude dostaneš... :wink: Hele to nikdo nemůže bejt bez auta..jen my jsme exoti..
20. bře 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale už si plánuju,jak koupím barák na klíč až vyhraju :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak mně ani tak nejde o Prahu,ale o to, že furt někam jezdíme halvně na chatu a k mámě a k tátovi a ti v Praze nebydlí a tahání nákupů tramvají to teda fakt ne .... po Praze zase tak autem nejezdim, i když třeba k zubaři a do poradny a do Cube joo....i vození Kuby na kroužky - hlavně přes zimu,když je brzo tma tak nechci,aby se sám někde večer toulal,když je to zrovna tak blbý spojení je prostě jednodušší a ted až bude kočár a tak ..no to bych byla úplně v prdeli ..to bychom nemohli na chatu
20. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a jo..já vím...ale my kdyby auto měli,tak s ním jezdíme na výlety a k rodičům...ale my jsme zvyklý a zas přebytečný prachy na to nejsou....atp atp...prostě nechcem jezdit.. :grinning: :grinning:
20. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já to chápu,ale já si neumim představit, že třeba pojedeme vlakem já, manžel, Kuba, malá s cestovní postýlkou, kočár a pes a spousta krámů to prostě ne navíc finančně už se to nevyplatí ani náhodou jezdit v tomhle počtu vlakem ani autobusem..takže pro nás to auto je velký ušetření jak času, tak penez a je to pohodlí...
20. bře 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vlakem je to do Frénu cca stejný....co vím...ale to je fuč a právě jsou rodinný slevy....tak my chatu nemáme...tak pro nás auto..je prodělečná věc teda.........Kdo ví,jestli si někdy neudělám řidičák kvůli děcku nebo dětem...ale nechci..protože jsem podělaná strachy...a já dám na svou intuici...
20. bře 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no rodinný slevy,ale při představě těch krámů a nákupu, kterýho máme vždycky strašně a pleny a ta postýlka a já nevim co ještě s kočárem v tomhle počtu se to opravdu nevyplatí a já bych byla na nervy ...jak stejný vlakem do frénu? a psa ještě fakt nechci díky navíc tam jede vlak dolu do vesnice a pak je to k nám na chatu ještě cca 2 km takže díky ne:slight_smile:)) já jsem spokojená a díky za auto:slight_smile:
20. bře 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice všechno se dá dovézt....a zaplatit :wink: postýlka apod.....jde o to,že vy všichni,co máte auto jste na to zvyklí...ale jde to i bez něj......No,přece nebudem kupovat auto kvůli cestám do Frénu ročně..neblbni....Kdybysme ho měli...tak už mám 200 kg...protože bych si tu prdel furt někde vozila...takhle chodím pěšky všude.. :grinning: Jsou rodinný slevy ve vlaku... :wink: :wink: :wink:
20. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice průser bude,jestli budu mít třeba práci od sedmi,jak stihnu dát dítě do školky...no najmu hlídačku jedině..na ten odvod do školky...se nedá nic dělat..
20. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se jdu na chvíli natáhnout.....jinak jsem tam začla chrápat....ale doslova....u zubaře... a zubař prý....potřebujete odsát? :grinning: :grinning: :grinning: Prdel světa...A pak jsem mu říkala,že vždycky usínám..a on,že je rád,když si pacienti odpočinou... :grinning:
20. bře 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale tak to neříkám, že si máte kupovat auto..jasně, že se dá všechno zapaltit, akorát se to pak už nevyplatí při určitym počtu lidí a věcí... a se všim šlapat pak 2 km do krpálu z nádraží to fakt ne kor v blbym počasí prostě...a my jezdíme pryč skoro každej víkend,takža u nás se to fakt vyplatí :slight_smile: navíc k nám na chatu se musí přestupovat a ten vlak tam má jen 5 minut na přstup...když kluci jezdívali dřív tak jsem za nima vlakem jezdila..autem jsem u chaty za 40 minut vlakem jsem 2 km od chaty skoro za 2 hodiny....halvně tam vozíme třeba 4 kartony pitný vody víš..jen ti říkám, že kdybychom neměli auto tak prostě chata neni a k rodičům taky nejezdíme..ale pokud jedete do Frénu 2 x ročně a jinak moc nikam tak to chápu navíc jste zatím byli jen dva :slight_smile:
20. bře 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - musíme věřit a ono to dobře dopadne.
drž se a opravdu pořádně odpočívej
20. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dobrou noc ;) ja cekam na 14 hodinu a jdu pak do zdravotnich potreb a pak se taky na chvilku natahnu..pac me berou ty zuby a ten skriplej nerv
20. bře 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chudáčku...já jsem usnula,ani nevím jak.... :grinning:
20. bře 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já ted dofuněla ještě se zdravotníma botkama a jdu se natáhnout, mladej je na kroužku tak pokud mi tu nebude kvíkat furt ten prdlej pes tak si i odpočinu..
20. bře 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kvíkat :grinning: :grinning: :grinning: dřív bych nikdy nespala,když je tak krásně...ale včera jsem taky usnula asi na 20 minut :astonished: Dojim ruskou zmrzku,přítel má v mrazáku...a mini úklid,rychloúklid...staví se kámoška..ona pár dní po ms...ale před i teď má slabý čárky na tt...tak snad už konečně...dnes ráno slabý na dvacítkovym...ale včera na digitoši clearblue odpo nic... :astonished:
20. bře 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm, ale ten digitální je podle jistější ...než ty druhý, spíš to nevypadá teda :( podle mě
20. bře 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já se dneska furt válím, ted jsem teda venku pověsila prádlo a trochu se prošla po zahradě, dopoledne jsem tam taky trochu kroužila, ale už se zase natáhnu. Ten jeden den v tý Praze mi vždycky dá zabrat :(
20. bře 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
se fakt poseru z tech zad to boli jak svina..k toumu ty zuby..zajimavy je, ze me boli jen leva pulka zubů
20. bře 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek