• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. března 2017 
@janice_opice - jsi pravák ?
s těma zádama nevím, zkus se v okolí poptat na těhu masáže.
20. bře 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jsem pravak no..xkusim se zeptat pac tohle uz jje des nejsem schopna vubec nic udelat
20. bře 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ted v jedný kriminálce poznal policajt, jestli byla oběd pravák či levák podle víc odkrnutých krčků právě na druhé straně v puse.
Tak třeba na tom něco bude. Prý se prostě líp a snadněji čistí ta protější strana ....

NO zkus to ...někdy prý nic moc nepomůže, ale někdy jo. A řekni to i doktorovi, jsou holky co právě kvůli bolesti zad v těhu chodí plavat.
Doporučují pak prý bazény s mořskou vodou.
20. bře 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no chaaa ale ja mam zubni hygienu v pohode a prave me boli ta protistrana :slight_smile:))) no hele zada me neboli jen se mi proste skripl nerv a taky na levy strane tak si rikam, jestli to nema souvislost...jinak zada zatim ok..doufam, ze se to nak spravi kdyz ne tak budu zapatrat...
20. bře 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - koukám na matrace do postýlky ...stačí kokos-molitan-kokos ...nebo je lepší ta s tou pohankou místo molitanu ? a kolik asi výška ? mají od 6 - 11,5 cm ...co tak koukám.
20. bře 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj právě protistrana u těch zubů ...ono to může být jen nepatrně a teď jsme takové víc citlivé.

tak ten nerv nevím ...teplo ? nebo ať tě zkusí trochu rozmasírovat manžel ...něčím hřejivým.
20. bře 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo az prijede z prace tak me namasiruje..ja mam teda kokosovou a zmerim ti vysku
20. bře 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mam 11,5 cm kokos :slight_smile:
20. bře 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jsi mi pripomnela, ze musim koupit matracku do cestovni postylky vlastne
20. bře 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no asi nic nebude no....oni slabý čárky můžou dělat i cysty....já měla taky slabý a přitom jsem tenkrát evidentně neovulovala....ale ještě jsem to nevěděla...bylo to po vysazení prášků :wink:
20. bře 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb ahojkočenky..já byla venku skámoškama od tří hodin..super...ale už byla docela zima....seděli jsme i s pěti dětma na zahrádce...měla jsem kofeiny... :grinning:
20. bře 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl To bude Samík dneska řádit:slight_smile:
20. bře 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji, a to máš jen kokos nebo s tím molitanem v mixu?
mě totiž taky napadlo, jestli třeba těch 11,5 není moc když pod to chci ten monitor dechu....
20. bře 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem se dneska jen procházela po zahradě mezi věšením prádla :sunglasses:
na teploměru na sluníčku bylo 38°c.
20. bře 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - do ní mamka koupila jen molitanovou, zatím v ní spí u ní synovec a říkala, že je super.
20. bře 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To jo,to bude :grinning: :grinning: :grinning: mě džusy moc nejedou a čaj piju doma občas.... :grinning: :grinning: :grinning:
@kamisb 38?Nepřepsala ses?? :astonished:
20. bře 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no právě že ne, kolem půl 3 tam bylo tolik na sluníčku, koukala jsem na to docela v šoku.
Ale je jeasný, že pokud jsi někde venku seděla že je zimějc.

Já chvíli seděla na sluníčku a bylo fakt moc pěkně.
20. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :astonished: :astonished: :astonished: Ty kráso...tak to je masakr 38.....no,tak kde jsme seděli nebylo sluníčko,to je fakt....v šest už jsme šli dom...ochutnala jsem Krakonoše desítku pívo a moc mi chutnala :grinning: :grinning: :grinning: To je dobře,že jsi seděla na sluníčko...
20. bře 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to se musim podivat uz si to nepamatuju :slight_smile: jj do ty cestovni chci jen tu molitanovou to postaci..no mama taky rikala nevo o 35 st. na slunicku
@janice_opice moc Ti přeju,aby jsi byla brzy o.k. :wink:
autor
@kamisb pry s tim problem neni ale je stejne zezacatku budu mit monitor na matraci prikryty dekou
20. bře 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já dokonce někde viděla na webu matrace do tý postýlky a měla by jít prý nějak složit.
ale to už nevím kde ...jsem ji hledala jak ji chtěla mamka, ale pak jsme koupili jen obyč molitan.
20. bře 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dekuju zlato ja si to taky preju je to hnus :(jsem yotal neschopna cokoliv delat coz kor pro me je des:slight_smile:
20. bře 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jojo normalne je k nalezeni uz ji mam I vybranou za 300
20. bře 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a nemůže to třeba nějak probíjet ? přeci jen to je elktronika ....ikdyž nevím na jakým principu to funguje. Mě by jej měla půjčit kamarádka tak se pak zeptám jak to používala ona.
20. bře 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ne neboj se :slight_smile:
20. bře 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je dobře....já si dodělala dneska seznam a pomalu začnu hledat věci na webu a postupně objednávat.
20. bře 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak super ...ok :slight_smile: s tím monitorem dechu
20. bře 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Už máte vybraný monitor...ten Tomy je na baterky,tak o něm přemýšlím...ale má to za úkol číst přítel,recenze..tak se na to vrhnem o víkendu :grinning: :grinning: :grinning: A co chodítko pořídíte....kámošky ho měly...tak asi koupim z bazáče tady... :wink:
20. bře 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl no jo asi si vezmu seznam na vikend a taky dozjistim co jeste musim.dokoupit..treba na tu matraci do cestovni postylky jsem uplne zapomnela....monitor dechu dostanu ke kocarku....a choditko jsem mela u Kubika...je na nej casu dost ale asi ho tentokrat porizovat nebudu...
20. bře 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek