• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

16. srpna 2017 
@janice_opice dneska psala sestřenka,co budu potřebovat..tak uvidíme co napíše,co mi může dát a co ne....apak už se na to vrhnu...ráda bych to už měla brzy z krku.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no hlavně pak ty poslední dva -jeden měsíc když bude vedro tak na to nebudeš mít ani náladu to shánět :grinning: já už skoro vše mám....jen nějaký docmrndávky,ale jinak pohoda, kyblík, matrace do cestovní postýlky, pak ještě jednorázový podložky přebalovací a ty kalhotky na pleny a náký látkový pleny ještě a u kamarádky mám kočárek se sedačkou, hrací deku a monitor a ještě snad něco:slight_smile:))
20. bře 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. bře 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - tak snad to bude konečně úspěšná léčba. Je to hrozný, že někdy takhle "příroda" bojkotuje přírodu.
budu na Tebe myslet a dál držet palečky.
20. bře 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já monitor dechu budu mít půjčený, tak nevím jaký je. Mají ho dva známý, tak snad od jedněch bude.
a to chodítko já kupovat nebudu....stejně na něj nemáme moc místo.
Lehátko bych třeba taky nekupovala pokud by mi jej nedala kamarádka.
20. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl no jo asi si vezmu seznam na vikend a taky dozjistim co jeste musim.dokoupit..treba na tu matraci do cestovni postylky jsem uplne zapomnela....monitor dechu dostanu ke kocarku....a choditko jsem mela u Kubika...je na nej casu dost ale asi ho tentokrat porizovat nebudu...
20. bře 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin neresila jsem nikdy jestli se stresem mohou zhorsovat tsk proto se ptam..lecila jsem se s nima 5 let, ale nikdy me nenspadlo redit, jestli se muj zdravotni stav zhorsoval stresem nebo ne...pro jsem se ptala..mela jsi s tim tatinkem prece nejake smutno tak proto jsem polozila tu otazku jinak se ti omlouvam nemyslela jsem to zle...ja se pak na lecbu nk bumek vykaslala po tom co mi vysel pozitivni onkologicky nalez...
20. bře 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mame podobny ja ma choditko taky prdim:slight_smile:
20. bře 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin a trosku me prave prekvapilo, ze nezabily ty nafotovy bunky no ..kazdopadne ti preju at je nejsk o obelstis a doktori ti pomohou...
20. bře 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Marti, zítra jdeme na testy a uvidíme, ještě co řeknou oni. Mám naplánovanou jinou léčbu než před tím, ale jsou to potvory.. Co je u Tebe nového?
20. bře 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice díky Jani , byla bych také ráda
20. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to mě mrzí, ale napadlo mě teď, že se ti mohly třeba snížit po nějaké léčbě, kterou jsi při tom absolvovala....
20. bře 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin aha no vidis tak I vlastne je to logicky, ze stresem se imunita zhorsuje to je vlastne fskt a asi I to, ze jak je dusili tak nebyly v dostatecne forme nador hubit, nastesti se pak do formy dostaly...tak to to ivf asi ted nehrot a pockej az se ta situace trochu uklidni koci...
20. bře 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já právě nevím, pořád nad tím přemejšlím... trochu mě tu už i láká, risknout to ... zítra tam jdu na testy z krve a chci vědět co vyjde jim, že prý si udělají svoje testy
20. bře 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin no ja jsem pak NKbunky uz neresila vubec uz jsem nechtela do sebe nic cpat kortikoidniho a proste jsem si rekla bud to vyjde anebo ne ...a vidis :slight_smile:))) no tak to jsem na twbe zvedava moc ti fandim.dej urcite vedet!
20. bře 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak segra je OK, prcek taky a bude to kluk :slight_smile:
20. bře 2014 ve 22:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie tak to je úžasná zprava jupiii, je to pašak :wink:
20. bře 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie - tak to je dobře.
20. bře 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky dobrou noc, jdu spát.
Prcek je dneska nějakej čilej .... :grinning: asi nahrazuje ten včerejšek nebo se vyžaduje chození, včera jsem byla celkem v pohybu tak si asi hezky spinkal :slight_smile:
20. bře 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
krasne sniky princezny :slight_smile:
20. bře 2014 ve 22:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre rano divky :slight_smile:
@pinkywinkie super zprava :slight_smile:

hele ceka jeste nekdo vubec holcicku ?:grinning:D
21. bře 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo..já právě to chci mít do 7. měsíce nejdýl....jenže blbý je,že až v červnu přivezou tetky ty věci..tak nevím.jestli mám kupovat vaničku,nočník...chodítko....ale asi to koupím..no...a dyžtak to budu mít 2x...ale to snad nepřivezou...si myslim..
21. bře 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo lehátko..to chci taky...no...ale tak..je fakt,že tyhle věci se daj doobjednat...z netu a je to... :wink:
21. bře 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no tak super..... :wink:
21. bře 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno čičinky..jsem spala jak malej medvídek...masakr...Tak zapnuta pračka umytý vlásky.... :wink: A uděláme bezkofeinový kafe...ale nemám mlíko..tak zkusím černý...
21. bře 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani my mame labradori holcicku :grinning:

@muddledgirl ze jo vid? chudak se stresovala :slight_smile:
21. bře 2014 v 08:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jo holka já taky až do úterka....ale teď už vím,že čekáme zdravýho kluka... :wink: Poslala jsem Ti srdíčko...aby se miminko zadařilo..moc bych Ti to přála.. :wink:
21. bře 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek