• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@pinkywinkie jeeeee fenecky jsou stejne lepsi nez pejsci :slight_smile:)) tak ji za me pohlad...na toho naseho blba asi leze jaro....:grinning:.
@muddledgirl a to od nich nemuzes zjistit jestli ti to privezou?:slight_smile: ja mam tu vanicku pro novorozence I pak vetsi ;) a jeste chceme ten kyblik ten bude pak lepsi na chajde :slight_smile:) dneska objednam tu matraci do ty cestovky....
21. bře 2014 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no,je mi to blbý se ptát,jestli mi dovezou chodítko,nočník,monitor...Jsou z Německa.Tyhle věci prostě objednám a bude....holt se to pak dyžtak prodá no.........Postýlku budu mít,tak i s matrací předpokládám....
21. bře 2014 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl chditko a nocnik muzes prece koupit casem tak to uvidis jjstli dovezou na to mas rok cas :slight_smile:
21. bře 2014 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mne se ta standardni matrace nezda v ty cestovni je to jen kus kartonu potazenej tak dokoupim tu skladaci molitanovou.
21. bře 2014 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hihi, tak nočník a chodítko stačí koupit skoro za rok...takže to na červen počká.

JInak dobré ráno
21. bře 2014 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jako já mám lehátko ...má to kšírky, ale chybí ten hlavní pás přes to ...takže pak budu muset vymyslet čím to uchytím přes sebe ...ale jinak jsem říkala, že pokud nedostaneme od tety košík na kolečkách že třeba když budu v kuchyni tak malej bude v autosedačce (v tom vajíčku)....chvíli v ní vydrží, když bude mít potřebu mě vidět.
21. bře 2014 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ahojky ;)
21. bře 2014 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj určitě do cestovní postýlky jinou matraci ...kor když ji budeš často používat ...jinak by asi stačila, pokud by se používala jednou dvakrát za rok :slight_smile:
ale třeba kamarádka měla normální postýlku v ložnici a cestovní v obýváku a malá přes den spala v ní v tom obýváku.
21. bře 2014 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no...oni mají dřevěnou postýlku,tak budu mít dřevěnou,,,,když je zadara :wink: :wink: :wink:
@kamisb určitě počká,ale měla bych to z krku třeba s jedním poštovným...víš.. :wink:
autor
@muddledgirl no ja prave myslela, ze jsi chtela cestovni, zes o ni mluvila ...my mame taky drevenou..na to trvaly spani je urcite lepsi ;)
21. bře 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no prakticky chci byt pokud budeme v poradku cely srpen na chate a budeme jezdit k nasim, takze cestovka bude v provozu :slight_smile: ja si myskim, ze I Kubovi jsem dokupovala tenkrat molitan do ni....jinak se ti jdu kouknout jakou mam tu do ty normalni postylky
21. bře 2014 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb určo ve vajíčku vydrží...tam se jim hezky spinka...,že Jani? :wink: :wink:
21. bře 2014 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo,chtěla..ale když dostanu nebo mě půjčí teta postýlku,tak kupovat nebudu zbytečně... :wink:
21. bře 2014 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb molitan a z obou stran kokos nejaka zdravotni
21. bře 2014 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jooo do urcityho veku urco kor kdyz ho budes pohupovat...jen se v tom ty deti pak vic poti zespoda...s tou postylkou je to rozumny ti schvaluju ;)
21. bře 2014 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl navic jestli nemate velkejbyt tak bych to meresila :slight_smile:
21. bře 2014 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice aha..no já zatím nevím,jeslti budemem mít vajíčko....
21. bře 2014 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no velkej není..no..
21. bře 2014 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ajo vzdyt vy vlastne nemate auto...tak to vibracni lehatko co z nej jde udelat kresilko :slight_smile: ja si u nas v byte taky neumim predstavit v loznici jednu pistylku a v obyvaku druhou ;)
21. bře 2014 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - dík, tak o týhle taky přemýšlím ...a pak právě ještě nabízí s kombinací že místo molitanu je pohanka.
21. bře 2014 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jo a nevolala Ti taky paní kvůli odběru pupečníkový krve po porodu?
mě teď jo, že jak jsem registrovaná přes ten časopis ....tak prý volají.
21. bře 2014 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no..objednám brzy monitor..asi toho Tomyho....novýho....no a tam jsou i ostatní věci pro děti..anebo se kouknu na bazárcích....Já jsem zaregistrovaná na aukra..ale nejde se mi zas přihlásit...koupit můžu něco i jako host,že?
21. bře 2014 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no u nás taky nejdou dvě postýlky, ale košík na kolečkách jestli bude tak budu ráda, jinak bude prcek asi přes den v obýváku na dekách na zemi. případně na rozloženým gauči, když teda nebude spát.

Já to psala spíš z důvodu použití ty matrace, že když se postýlka hodně využívá je ta lepší matrace nutná.
autor
@kamisb volala :grinning:
autor
@muddledgirl cece tak to nevim ja tam mam registraci uz tak 10 let :slight_smile: a vyuzivam muzes to zkusit
21. bře 2014 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak mě jde třeba při vaření, když nebude spinkat aby na mě viděl ...případně jen otevřu dveře z pokojíku, ale to by se musela koupit kolečka k postýlce ....protože kuchyn je jen přes malinkou chotbičku naproti pokojíčku.
dneska jsem se bavila s tchýní a asi to brzo propukne ....začne se jejím pokojem kam se bude stěhovat, chce tam asi nový koberec nebo alespon jej vyprat, vymalovat a opravir díry ve zdi. Tak asi už aby se začalo ...je to bude bordel, ale už se těším :grinning:
21. bře 2014 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jj dyk jo vyuzita fakt bude..holka dneska hledam masaze pac ta lopatka mi dava treti den uz je to psycho
21. bře 2014 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - a co? jako ona ta medicína je hrozně moc daleko, a zní to zajímavě,ale přijde mi to docela drahý :(
21. bře 2014 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jen hledej, nebo se zeptej večer na tom cvičení pro těhulky, oni mají takhle různý kontakty jistě na sebe
21. bře 2014 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek