IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
21. bře 2014
muddledgirl
21. bře 2014
@kamisb však jo..většinou ty děti rádi čuměj....jdu hledat lehátko 😃
kamisb
21. bře 2014
kamisb
21. bře 2014
@muddledgirl - jjj, koukaj rádi, ale většina známých co měla lehátko, tak s něm prcek nechtěl sedět....ale každý děcko je jiný ...třeba bude malej nadšenej.
kamisb
21. bře 2014
Holky musím jít žehlit, ale vubec se mi nechce, ale už se to hromadí teda ]-(
muddledgirl
21. bře 2014
@kamisb to super,že vám to propukne...u nás by to už taky chtělo....něco začít dělat...
muddledgirl
21. bře 2014
@kamisb 😞 😞 😞
janice_opiceautor
21. bře 2014
@kamisb kouknu na to dik ted pecu a balim a pak se musim.podivat pac to uz je psycho
muddledgirl
21. bře 2014
@janice_opice 😞 😞 😞
janice_opiceautor
21. bře 2014
@muddledgirl my musime jeste vybourat futra a vymalovat 😕
muddledgirl
21. bře 2014
@janice_opice no,tady je nemálováno dva roky....kuchyň by chtěla...no..tak nevim ..uvidíme... 😃
kamisb
21. bře 2014
@muddledgirl - tady se nemalovalo 4 roky anahoře asi 8 ...a tchán se cuká, že to je zbytečný ....někdy je to hrozný se domluvit, když je víc lidí v baráku.
janice_opiceautor
21. bře 2014
@kamisb no my mame cerstve kuchyn jak jsme ji predelavali a Kubuv pokoj je ok...ale nejdriv musi byt ta futra predtim nema cenu malovat...
janice_opiceautor
21. bře 2014
@muddledgirl
@kamisb no co holky drepnete a budete komandovat at je cisto 🙂))
kamisb
21. bře 2014
@janice_opice - no koukám, že to budu muset fakt nějak zorganizovat ...asi se bude muset udělat valná hromada a sestavit plán 😃 😃
muddledgirl
21. bře 2014
@kamisb hii hi...no to věřim...ale my jsme to s tatínkem taky neřešily....tam se nemalovalo 12 let.....no a pak bohužel už to nebylo nutný no... 😞 ale ta kuchyň je masakr tady...u stolu,kde se jí..jsou všude škrábance od mých barevných laků na nehty..to nikdo nepochopí...ale přítel se k tomu nemá..a já to nikdy nedělala..aspoň tu jednu stěnu jsem si říkala....a nějakou jinou barvou než bílou.jestli tam děcko bude házet jídlo.. 😃 😃 😃
muddledgirl
21. bře 2014
@janice_opice
@kamisb jsem zvědavá...co se stihne..fakt holky..ono je průser,že to trvá než se začne...pak už to bývá ok..
janice_opiceautor
21. bře 2014
@muddledgirl ty nic nemaluj!!!!!!!!! nikde nelez a nemavej stetkou ani valeckem...si pamatuju jak jsem vymalovala a to bylo kubovi tak 1,5 roku a on pak sel, bastil banan a tim bananem delal tupky na tu vymalivanou stenu...jsem myslela, ze me trefi..se mu libilo jak je to mastny tak tvoril obrazce 😃
muddledgirl
21. bře 2014
@janice_opice neboj..nebudu..nevim co je...zase jsem usnula dnes.... 😃 Po obědě..dnes jdem na pívo s přítelem a kámošem....hurá zase mezi lidi.....hi hi....tvořil obrazce.... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
21. bře 2014
@muddledgirl no my mame program jasnej ja dostanu na zahradu rozkladaci lehatko a budu komandovat 😃
muddledgirl
21. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 Já bych ráda někam vypadla.....pomooooccc......ale půjdu aspoň ven.....
janice_opiceautor
21. bře 2014
@muddledgirl do prdky ja zapomnela, ze se mi dela poleva na plotne uaaaaaa
muddledgirl
21. bře 2014
@janice_opice mňam.....co pečeš??
janice_opiceautor
21. bře 2014
@muddledgirl nejoblibenejsi rumovy rezy...naucila jsem se je od účy v 7.tride a jsou fakt vytecny kazdej se vzdycky oblizuje 🙂
kamisb
21. bře 2014
@muddledgirl - já furt ještě žehlím, ale sedím u toho tak to jde. Ale už začínáme mít hlad, tak asi pujdu na tu rajskou od včerejška.
janice_opiceautor
21. bře 2014
@kamisb
@muddledgirl tak v utery jdu na masazzzx
kamisb
21. bře 2014
@janice_opice - tak snad to pomůže a o víkendu fakt odpočívej ...a s kytičkama opatrně ...ted jsem koukala na počasí na netu a v neděli asi už bude pršet 😞 ....no nemuselo by jim to vyjít teda ...
muddledgirl
21. bře 2014
@janice_opice aha..no,já zrovna na ty rumový řezy moc nejsem....ale přítel by to asi jedl...já píšu zas aj..je to nekonečný....no,tak to super...já na masáži nikdy nebyla..... :-o
muddledgirl
21. bře 2014
@kamisb čičinko,už se na to vyprdni...já žehlia za těhu asi dvakrát.... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
21. bře 2014
@muddledgirl no já byla jednou na thajský 🙂)) jinak ty rumový řezy to nejsou klasický rumový řezy jsou takový spešl..jsou děsně dobrý á nevím co si představuješ pod pojmem rumový řezy ty🙂