• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
21. bře 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však jo..většinou ty děti rádi čuměj....jdu hledat lehátko :grinning:
21. bře 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jjj, koukaj rádi, ale většina známých co měla lehátko, tak s něm prcek nechtěl sedět....ale každý děcko je jiný ...třeba bude malej nadšenej.
21. bře 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím jít žehlit, ale vubec se mi nechce, ale už se to hromadí teda :angry:
@kamisb to super,že vám to propukne...u nás by to už taky chtělo....něco začít dělat...
21. bře 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kouknu na to dik ted pecu a balim a pak se musim.podivat pac to uz je psycho
21. bře 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my musime jeste vybourat futra a vymalovat :-/
21. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,tady je nemálováno dva roky....kuchyň by chtěla...no..tak nevim ..uvidíme... :grinning:
21. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tady se nemalovalo 4 roky anahoře asi 8 ...a tchán se cuká, že to je zbytečný ....někdy je to hrozný se domluvit, když je víc lidí v baráku.
21. bře 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my mame cerstve kuchyn jak jsme ji predelavali a Kubuv pokoj je ok...ale nejdriv musi byt ta futra predtim nema cenu malovat...
21. bře 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb no co holky drepnete a budete komandovat at je cisto :slight_smile:))
21. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no koukám, že to budu muset fakt nějak zorganizovat ...asi se bude muset udělat valná hromada a sestavit plán :grinning: :grinning:
21. bře 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hii hi...no to věřim...ale my jsme to s tatínkem taky neřešily....tam se nemalovalo 12 let.....no a pak bohužel už to nebylo nutný no... :frowning2: ale ta kuchyň je masakr tady...u stolu,kde se jí..jsou všude škrábance od mých barevných laků na nehty..to nikdo nepochopí...ale přítel se k tomu nemá..a já to nikdy nedělala..aspoň tu jednu stěnu jsem si říkala....a nějakou jinou barvou než bílou.jestli tam děcko bude házet jídlo.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb jsem zvědavá...co se stihne..fakt holky..ono je průser,že to trvá než se začne...pak už to bývá ok..
21. bře 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty nic nemaluj!!!!!!!!! nikde nelez a nemavej stetkou ani valeckem...si pamatuju jak jsem vymalovala a to bylo kubovi tak 1,5 roku a on pak sel, bastil banan a tim bananem delal tupky na tu vymalivanou stenu...jsem myslela, ze me trefi..se mu libilo jak je to mastny tak tvoril obrazce :grinning:
21. bře 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj..nebudu..nevim co je...zase jsem usnula dnes.... :grinning: Po obědě..dnes jdem na pívo s přítelem a kámošem....hurá zase mezi lidi.....hi hi....tvořil obrazce.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my mame program jasnej ja dostanu na zahradu rozkladaci lehatko a budu komandovat :grinning:
21. bře 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Já bych ráda někam vypadla.....pomooooccc......ale půjdu aspoň ven.....
21. bře 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl do prdky ja zapomnela, ze se mi dela poleva na plotne uaaaaaa
21. bře 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mňam.....co pečeš??
21. bře 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nejoblibenejsi rumovy rezy...naucila jsem se je od účy v 7.tride a jsou fakt vytecny kazdej se vzdycky oblizuje :slight_smile:
21. bře 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já furt ještě žehlím, ale sedím u toho tak to jde. Ale už začínáme mít hlad, tak asi pujdu na tu rajskou od včerejška.
21. bře 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl tak v utery jdu na masazzzx
21. bře 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak snad to pomůže a o víkendu fakt odpočívej ...a s kytičkama opatrně ...ted jsem koukala na počasí na netu a v neděli asi už bude pršet :( ....no nemuselo by jim to vyjít teda ...
21. bře 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha..no,já zrovna na ty rumový řezy moc nejsem....ale přítel by to asi jedl...já píšu zas aj..je to nekonečný....no,tak to super...já na masáži nikdy nebyla..... :astonished:
21. bře 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb čičinko,už se na to vyprdni...já žehlia za těhu asi dvakrát.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já byla jednou na thajský :slight_smile:)) jinak ty rumový řezy to nejsou klasický rumový řezy jsou takový spešl..jsou děsně dobrý á nevím co si představuješ pod pojmem rumový řezy ty:slight_smile:
21. bře 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek