• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@danaho praveze cvicila, zatim jsem vynechala jen jeden den a to ten, co jsme tam prileteli, byla jsem uplne mrtva. uz jsem si to rozlozila na rano a vecer, pac s tim navysenim opakovani je to snad na hodinu dohromady a to bych proste nedala, tak delam tri cviky rano a zbytek vecer. zatim je vysledek takovej, ze mam mensi, zpevnenej zadek, trochu hezci bricho a pevnejsi a uzsi stehna. cvicim tusim pres tri tejdny. no ale zada porad blbnou, porad si prokrupavam bederku, denne se mi blokuje:(
ja jsem proti tobe este elef no...ja mam za sebou ivf a ket, ted pujdu do druhyho ivf a strasne se mi nechtelo, ale ted ta dovolena dost pomohla, prijde mi, ze na to zas mam silu. co mate za problem, ze to nejde prirozene?
30. srp 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a holky, janice je asi v tom siklandu nebo co to bylo:slight_smile: ale nestalo by za to zas oprasit tabulku? nebo to nema cenu, pac je tam uz strasne moc tehuli, co uz chodi do jinejch diskusi a chtelo by to novou tabulku? co myslite?
viz:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At_86-RDQ1PVdHZCRTNJNnhBSFRjOVpmS3VYdEZHOUE&hl=cs#gid=0
30. srp 2013 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 janice je uz zpatky jen toho ma ted moc v praci nebo tak neco a tak sem tolik nechodi.Ale asi by to trochu chtelo poupravit :slight_smile:
30. srp 2013 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani aha aha, jasne, psala nez jsem odjela, ze ma v praci nakej hnusnej mazec, vid?:/ no ja to teda neumim udelat, takovou tabulku. nevim, je tam toho podle me uz moc. ja bych zacla treba cervencem. ale chce to nazor dalsich:slight_smile:
30. srp 2013 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 jen cvič cvič. Máš pochvalu :slight_smile: Časem to poznáš,že to je dobrý i na záda. A určitě to není na škodu. Každý neúspěch je bolestivý,tak je jedno jestli u 1 nebo 3 IVF. Však to zmákneme. Mám endometriozu a měla jsem ji dlouho Mudr. zanedbanou. Pořád tvrdil,že jsem zdravá a takové příznaky,že mám velmi bolestivou MS, často špiním mimo cyklus a i po styku prý jsou někdy normální. Blbka jsem mu věřila a nepátrala sama po příčině. Až se změnou gynekologa mě nová doktorka poslala hnedd na laparku a tam mi to zjistili a jeden vecovod mám už neprůchodný. Sice jeden průchodný je,ale přítel má horší spermie a pomalejší tak se asi k vajíčku nedostanou. Udělají si mejdan na začátku vejcovodu a dál nejdou :grinning: Možná je to v mý hlavě. Prostě se nám to ještě nepovedlo a kdo ví po 2 letech od operace jaký je ten vejcovod co byl průchodný. U IVF potřebuju dělohu a hlavu v pořádku tak snad už to vyjde. Já ani v žádné tabulce nejsem napsaná. Jednou jsem na ní koukala ale ty holky mi tam nic neříkaly,tak jsem myslela,že to je omyl. :grinning: Taky bych byla pro novou aktuální :slight_smile:
30. srp 2013 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahojky holky. Musím si vás dočíst. Tak dnes sem byla 14. den po KET na krvni. HCG 2607. Takže se můžeme s velkou pravděpodobností chystat na dvojčátka. Ono se do dalo čekat, testovací čárky sem už dnes měla silnější než kontrolní.
30. srp 2013 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@lucavka no super. Moc gratuluju. :sweat_smile:
30. srp 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka nekecej!!!! kraaaaasa!:slight_smile:) gratuluju:slight_smile:
30. srp 2013 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju holky. Doufám že to těhu zvládnu. Bojim bojim. Jinak doufám že vás nakazím těhu bacilem.
30. srp 2013 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucavka krááása...tak honem prskej bacily a přidávej obrázky, a´t máme nad čím slzet :grinning: :grinning:
30. srp 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@hhani jééééééééééééééééééééééééééééé tak to začínáme fakt stejně, já dneska byla taky pro protokol a taky kolem 18-19.9. začínám poslední pokus :slight_smile:)
30. srp 2013 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@sasanka033 čááááu, já tě nezaregistrovala, to to uteklo...u nás nic, odmenstruovala jsem a jdu 10 k dr. co dál, zkusíme ještě jedno IVF, uvidím kdy..po ketu se může asi brzo, tak možná říjen...
jsi dobrá, že cvičíš a myslím, že jsi i víc v pohodě, tak cystu ven a do boje...
30. srp 2013 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice hooolky, tady to bude veliký...těch // a těhulí se urodí...
30. srp 2013 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
JInak holky omlouvám se, že vás tak zanedbávám,ale fakt nestíhám, v tý práci je to opravdu ted strašný:(((..
Dneska jsem byla na té biopsii jen v částečné narkoze, ale přiznám se bez mučení, že cca ve 14 jsem dorazila domů a docela to bolelo a prospala jsem se až do 17.15 :slight_smile:)))))
Jinak už mám tedy protokol na poslední IVF, ted akorát ještě koukám jaký léky mi zbyly abych nemusela vše vyzvedávat.. Menopur jsem sehnala tady od holek, kterým zbyl, počítám, že tak 8 tisíc jsem ušetřila a vystačí mi tak cca na 9 dní stimulky, zbytek budu muset dokoupit no://////.... Dneska mi všechny sestřičky hned jak jsem tam vlezla a i paní doktorka furt říkaly jak mi přejou,aby to už konečně vyšlo. Já jsem tak ráda, že jsem šla zrovna do tohoto CAR a hlavně k paní doktorce ta je tak úžasná...:slight_smile:) Něco nového tady?Zkusím vás dočíst,ale zítra ráno jedeme na chajdu, tak ted balím a vracíme se v neděli ale budu se snažit se tady tím prokousat co nejvíc:slight_smile:))))
30. srp 2013 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 ahooooojjj jak bylo na dovče????
30. srp 2013 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 no já už bych taky ráda měla od IVF pokoj, přece jen už toho je hodně........a doufám, že bych konečně mohla tentokrát plivat bacilz - dneska jsem byla na té biopsii a celé odpo jsem prospala, ale aspon je mi líp:slight_smile:) tak jsem zvědavá, jeslti to tomu IVF pomůže:slight_smile:)))
30. srp 2013 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavlííííí tak jak se chystáš na svatbičku?????? :wink:
30. srp 2013 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlaru cece a co se vlastne stalo, ze posouvas ket?
30. srp 2013 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 mrzi me to, hledala jsem tady este vcera vecer rychle, zajimalo me jak dopadly ty, co jsem vedela,ze pred mym odjezdem uz na transferu byly a cetla ze tobe a monyne to nevyslo:( tak nas holt ceka plodnej podzim, co se da delat!:slight_smile:
diky za pochvali s cvicenim, fakt jako kazda podpora se mi hodi, pac je to desnej vopruz a ted po navratu a kor potom az budu chodit do prace, tak to netusim, kde na to budu motivaci kazdej den tu hodinu brat! hruza:slight_smile:
jinac i pro @janice_opice holky, jsem po ty dovce fakt hrozne vyklidnena, podarilo se mi na to temer nemyslet, ani na praci, ani na net jsme nikde nelezli, proste jsme byli odstrizeny na krasnym ostrove od okolniho sveta:slight_smile:
uz jsem teda psala, ze ta cysta ale v tom brise zrejme porad je, to bylo jediny blby, proste to cejtim a z ty hlavy to clovek pri tom snazeni nedostane, pac zrejme jak ta cysta je velka, tak tlaci na mocak a proste...neni to ono. ale snazili jsme se krome jednoho dne kazdej den (to musite holky ocenit, to je uz vopravdu ocistec:slight_smile:))) )
30. srp 2013 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
30. srp 2013 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@sasanka033
Co se stalo,že posouvám ket?
No nic,jen jsm úplnej dežo.Šla jsem na utz a dr. se mě zeptala,jestlu mám dost prášků,řekla jsem jo,že jen utroš,nevím jestlu mi bude stačit.
Dr. Vy berete utrogestan?hm ano.Ale to jeste neměla,až 3 dny po ketu!
Prej se nic neděje,ale že mám všechno vysadit,počkat na menses a začít znovu.Tudíž jsem si ket z vlastní blbosti posunula o 14 dní!!!můžu si tak akorát nafackovat.....DEBIL ...
30. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlaru ajajaj:( no co uz, tak treba to tak melo bejt.
30. srp 2013 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlaru nejsi debil mě se stalo něco podobného na podzim. Měla jsem jít na KET a jelikož v minulém CAR se před KET dávali prášky Estrofem,tak se musí i zavádět Utrogestan tolik dní předem jak starý máš embryjko. Takže já měla zavádět Utrouš 5 dní předem a zapomněla jsem na to. Zjistila jsem to večer před KET. Tak jsem večer ještě volala Mudr. a naštěstí embryjka ještě nerozmrazili,tak to ráno stačila stopnout a KET se posuul o měsíc. :grinning:
30. srp 2013 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - tak vítím po dovolené, snad jste si to užily.

Cysta měla skoro 6cm, ale nevím čím naplněná, myslela jsem si, že to na ULZ nejde poznat. Ale břicho mě nák nebolí tak mám pocit, jestli nezmizela nebo alespoň se nezmenšila. Ale uvidíme příští týden na kontrole, ale dneska jsem měla dostat MS a zatím nic. Vždycky když něco má přijít tak se musí zpozdit :( no ale břicho cítím jako před MS tak snad to bude ok.
Já už mám doma léky na 2IVF takže musíme v září začít stimulku 17.10. je snad max.termín na ET, takže pokud nezmizí tak se musí odsát. Postup je prý stejný jako OPU, ale bez narkozy ...je to prý jen jeden vpich. No bojím bojím, tak doufám, že zmizí.
Co Ty, kdy jdeš na kontrolu?
30. srp 2013 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucavka - :grinning: tak super.

Nejdřív se jen tak mezi řečí svěří, že testla brzo a teď jen tak že už má za sebou krev ...teda holka :wink:
no ale samo gratulace a hlavně at se vše dál vyvíjí jak má
30. srp 2013 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho
Taky říkala,že nejsem první,že tam měla paní,která si místo 3 náplastí lepila 1.
Že pokud na nás nečeká rozmraženej nanuček tak je vše ok.
Ale i tak,další čekání .... Achjo,ale asi to tak mělo být.
Ale byla jsem na sebe max. nasra..
30. srp 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hhani Tak hodně štěstí!!!!! Budete bojovat s Janinkou co? Jo to jsou ty květnovky :wink: . Já jsem zvědavá, jestli to dostanu, když jsme na tom tak makali :wink:
30. srp 2013 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sasi :grinning: , tak odpočinutá a nabitá pozitivní energií? To je tak dobře :wink: . No třeba to nebudeš potřebovat, když jste se tak snažili :grinning: a poctivě cvičíš mojžíšovku :grinning: . Já také čekám jak dopadnu, když jsme se taky tak snažili!!!!!
30. srp 2013 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko :grinning: . No příští pátek jdem s holkama popít jako rozlučka, já jsem se tomu chtěla vyhnout, ale nějak mi to neprošlo :grinning: . Taky se jsem zvědavá jestli to třeba úplně náhodou nevyšlo :grinning: , pobolívá mě pořád břicho....Chjo, když tak do toho jdu s Martinkou v lednu, přeci jí v tom nenechám samotnou, i když........Moc na tebe myslím a co ty? Budu vás bedlivě sledovat :wink:
30. srp 2013 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jani to bude mazec se fakt tesim jak rozjedeme tu vlnu // ....huraaaaaa na to :slight_smile:
@sasanka033 moc hezky fotky :slight_smile:
@pavlina1976 dekuju no musime to.s Jancou poradne konecne rozjet :grinning: ..moc ti preju at se rozlucka i svatba pekne vydari a at ta MRCHA NEDORAZI!!! :wink:
30. srp 2013 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek