• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@kamisb no jeslti mě budou brát ty zuby a záda atak stejně nebudu nic moct dělat:slight_smile:))) budu akorát říkat,kde maj vykopat díru a jak velkou jak prolít vodou kde jamku a jak rozmístit a zahrnout a zalít:grinning:DDDDD
21. bře 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl třeba neni to vůbec nic takovýhohle..já si myslim, že by ti chutnaly
21. bře 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no,já moc nemusím,když cítím,že zákusků rum,ani ty tresti..jsem divná no...i když rum s colou mám ráda...jednou za dva roky se po něm umím pěkně ztřískat.... :grinning: A dobrá thajská?Kolegyně nadávala...že málem nemohla chodit po ní...že už nikdy nepůjde....ale určo je to individuální....
21. bře 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl http://recepty.vareni.cz/rumove-rezy/ tohle to vůbec není žádný jako punčový nebo tak něco ...rumový tomu říkám jen proto, že se tam dává rumu trochu:slight_smile:) jinak je to něco mezi perníkem a bábovkou a buchtou :slight_smile: jsou fakt skvělý
21. bře 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no on z tohohle není ten rum právě moc cítit...neni to klasický jako nacucaný rumem on se vypeče:slight_smile: takže o něm ani nevíš:slight_smile: je jen tak trochu jako nádech jsou prostě speciální...
21. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jooo? Tak půjdu do toho a přítel si bude muset dát rum... :grinning: Snad to zvládnu...a amonium a ten škrob seženu v obchodě...normoš....
21. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - už jsem to zabalila, ještě teda zbývají troje povlečení a prostěradla, ale u toho bych musela vstát tak jsem se na to vyprdla, hele v sedě to je docela v pohodě, ono toho moc nebylo jen mi to v sedě dýl trvá, ale ve stoje to nejde to mě chytaj záda a tuhnou lejtka.

@janice_opice - tak z rumu má ráda jen punčák :sunglasses:
jinak hezky komanduj :wink: a nic nedělej
21. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl bych ti nejradši dala ochutnat by jsi se oblizovala až za ušima a vůbec bys to nepojmenovala rumový řezy škoda, že to nejde no :-////
21. bře 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jakej škrob?
autor
@muddledgirl to neni ten recept....jsem to blbě napsala, právě že to neni nic takovýho jako tohle na receptu:slight_smile:
autor
@muddledgirl písnu recept..... jinak mě taky dolámala na tý thajský masáži jao svin to byl masakr,ale musim říct, že ač jsem byla totál zdevastovaná tak jsem pak měla krásně pohodičku se zádama:slight_smile:)))))
21. bře 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ne, Tys to napsala dobře..jen já blbě chápu....ale poslední dobou jako fakt moc masakr..tak jo...prosím do IP....já bych snědla větrníka..to škoda,že nedáš ochutnat...sakra....no..možná uděláme výlet na záčátku MD do Prahy....uvidíme....
21. bře 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl takže recept:
250 g másla
2 skleničky cukr
1 dcl rumu
1 dcl vlažné vody
vanilkový cukr
2 lžíce kakaa
Postp: máslo rozpustit + přísady pořádně zamíchat - 2 dcl této hmoty odlít do skleničky
Do zbytku přidat 0,5 skleničky hladký mouky, 1,5 skleničky polohrubý mouky, 4 vejce a prášek do pečiva

těto pak vyleješ na vymazaný plech a pečeš tak cca 15 minut (dle tvé trouby)
ještě horký moučník potřeš pořádně tím zbytkem té směsi co jsi si dala na stranu ..
no a vychladláý moučník poleješ polevou...dělám polevu z hery a čokošky na vaření..rozpustím ve vodní lázni
21. bře 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl pozdě:grinning:
21. bře 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to neva..děkuju..kopčim...a někdy zkusim...až koupí miláček rum...leč je mi to blbý těhotný kupovat rum.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To je dobře,že už nežehlíš..nic se nemá přehánět... :grinning:
21. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já šla poseldně do obchodu a kupovala jsem tam rum a rohliky právě:grinning:DDD
21. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já zae punčák právě nemusim..tyhlety řezy punčový a tak moc nemusim no:slight_smile:
21. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jsi dobrá no...tady u nás..by už šly klepy....No a jinak jsem se dozvěděla,že pronajímám nájemní byt po taťkovi..to snad není pravda..to určitě roznáší klepy ta taťkova bejvalka....
21. bře 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ser na klepy ...nebo bud ráda, že se o tobě mluví:slight_smile:) jsi zajímavá :grinning: :grinning: :grinning: to je teda děs na malym městě, přitom to zase neni tak malý město ne? ale lidi se nejradši staraj o druhý...
21. bře 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se poseru kamarád už se zase zamiloval nejvíc v životě on je nepoučitelnej
21. bře 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 37 000...ale lidi se znaj........no...vesnice hadr....jééé to je dobrý...to znám....taky jsem byla taková.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no myslim, že taková hle ne kor v jeho věku ......on se vždy zamiluje , má dítě, postaví barák a milá zlatá ho vyprovodí.......takhle už to udělal 3 x a vždy tvrdí jaká je to nejlepší ženská na světě a pak se soudí o kluky:( bych mu přála,aby to fakt byla ta pravá
21. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky jsem si recept opsala a někdy zkusím :slight_smile:

jsem si zase musela dosladit tu omáčku, tchýně tam snad vůbec nedává cukr a rajská musí být sladká :grinning: :grinning:
21. bře 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: bud ráda, že ti vařííí čéééče taky bych chtěla :grinning:
21. bře 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, když oni tyhle najivové se většinou chytnou ...bohužel.
21. bře 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ona jak je už v důchodu tak si vaří pro sebe a když nemám já uvařeno tak dostanu taky. Vždycky se přijde ptát jestli mám co jíst. Jako tohle je fajn ...to žádná, jinak bych se fakt k tomu musela dokopat častěji.
A lžička cukru do omáčky když si ji ohřívám je to nejmenší ...ona není moc na sladký.
21. bře 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,tak to je blbý......chlap jak myslí pérem,tak je to v prd... :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb fujjj..já tam taky nedávám cukr...i tak je to sladký
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek