• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@muddledgirl on pérem nemyslí, on právě myslí až moc srdcem no
21. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, tak jak? Já jsem byla na utz po osmi dnech stimulky a mám 7 x 12mm folikulů. Takže jsem musela dokupovat na další 3 dny :frowning2:. Tak jim domlouvám, aby pěkně dorostly mršky :slight_smile:. V po jdu na kontrolní utz, kde už stanovíme odběr :slight_smile:. Tak jsem z toho už nervozní, to víš, doufám, že bude krásných 7 zralých vajíček prvotřídní kvality!!!! A kdy jdete vy Martinko?
21. bře 2014 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - no to teda sladký není, nevím jak to dělá, ale ona ji vubec sladkou nemá.
My doma dělávaly s mamkou s povidlama a to pak bylo žůžo.
21. bře 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - hodně štěstí.
21. bře 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: no jo no..já se taky furt zamilovávala...ale děti ani baráky z toho nebyly...jen pláč...ale dokážu to pochopit....
21. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to ja taky,ale on je special....
21. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak na Tebe by moje rajská sladká asi taky nebyla...ale povidla nejím ani jinde... :frowning2: :grinning: No jo no...jsem případ.. :grinning: Každej skoro tam dává cukr...
21. bře 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojík :slight_smile:. Tak jak? Dlouho jsem nebyla...Užíváš si to? :grinning: . Já jdu někdy příští týden na opu :slight_smile:. Zase jen 7 folíků, ale budou snad zralý všechny :slight_smile:
21. bře 2014 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice chudáček...tak mu držim palce,ať je to o.k..teď..už ta pravá...někdy se ty lidi hledaj dlouho... :grinning:
21. bře 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 posílám srdíčko a vše jsem ti napsala na FB držím kočí palečky :slight_smile:
21. bře 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Děkuju moc, to srdíčko pomůže, to je jasný! Děkuju Janinko :wink:
21. bře 2014 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - ahoj, no snad už bude vše ok, malej se vrtí čím dál častěji.
Výsledky všechny ok, srdíčko taky, ta už jen zařídit pořádně hnízdečko a budu spokojená....a pak už jen aby jsme porodili a dostali se brzo domů :slight_smile:

hele i 7 kousků stačí neboj, o to budou určitě kvalitnější než 15 a víc a jen málo vajíček zralých.
21. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 jo a až půjdeš do Cube tak si všimni orchideje někde na recepci....je plná těhu bacilů
21. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 brouku a hele jak málo stačí a e z toho miminko ...já měla 3 ..
21. bře 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jo holky příští týden jdeme na předporodní kurz to bude srandaaaa :grinning:
21. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hi hi..My jdeme v červnu...teda...jeslti přítel nebude moct tak nevim..tak asi budu muset sama...máme jen ty dvě ho´dky..vy se aspoň něco dozvíte.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my jdeme hlavně kvůli manželovi on chtěl:slight_smile: a je dobrý, že přímo do porodnice:slight_smile: ale už si ho představuju......dneska mi mazal prsa a pupika a já ho připravovla na to, že mi bude za chvíli masírovat hráz tak z toho měl sedmý vánoce
21. bře 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jen nechápu proč v Pha je tolik hodin a my jen dvě... :frowning2: :frowning2: :frowning2: budu plakat...a polomáčenky v bříšku...snídaňo oběd jsem měla už ve třičtvrtě na deset.. :grinning:
21. bře 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jakejch hodin ? ty jsi v jinym časovym pásmu bo co?
21. bře 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice předporodní kurz: nemáte to jen na dvě hodiny,že???My jo.. :wink:
21. bře 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl 120 minut
21. bře 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak u nás jde spíš o to jak mi manžel může pomoct a ulevit ....a tak ....jinak péči o miminko mu vysvětlím:slight_smile:
21. bře 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak na sebe dávejte pozor a v neděli večer se přihlásím:slight_smile:)))) zítra jdeme odpo na fotbal se kouknout a a pivko a klobásu..já teda na limo tak snad si mě nespletou s balonem :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - užij si to a nic fakt nepřehněj, aby ty záda nebyla ještě horší.
:sunglasses:
21. bře 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb holka já ani nemůžu ,když se hnu nějak víc tak to strašně bolí a nemůžu se nadechnout
21. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ať Ti to lehátko na zahradě hezky vypodloží a raději ať Tě chodí kontrolovat aby jsi byla přikrytá a nenastydla :wink:
21. bře 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb budou mě muset zvedat i na záchod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo..tak jněkteré holky z červencovek to mají třeba na šest sezení totiž... :wink: Tak si to hezky užívej :wink:
21. bře 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj moja, já jsem tak ráda, že jsi se ozvala :slight_smile: úplně jsi mi tu chyběla, tak vy už jste v procesu, to se máte...sedmička je moc krásné číslo a jisto jistě šťastné, ještě trochu dokrmis a budou vajka přímo výstavní... Budeš můj před voj, protože tentokrát jsou dvojky // tvoje a pak mi je pěkně prihrajes taky :wink: a jste teda teď nově v Cube?
U nás už se to taky chýlí, akorát jsme do slavili narozky male a příští tyden si jedu pro léky , no a začátkem dubna jak přijde MS tak snad do toho padneme i my, už aby byl aspoň červen :grinning: máme letos snad milion oslav a fakt budu klidně dělat šoféra :grinning:
22. bře 2014 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Kuk :slight_smile: teda vam to letí , ty týdny :slight_smile: zdravíme těhulky i snažilky a držíme pěstičky :slight_smile:
22. bře 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek