• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. června 2017 
@pidisek ty jsou nadhernyyy a jak uz jsou velky :confused: :wink:
22. bře 2014 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jéé ahoj...krásné foto..hrozně to letí...kolikpak jim te´d je? :wink:
22. bře 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mam z tebe hroznou radost, dekuju jsi zlato
22. bře 2014 ve 20:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie :wink: :wink: :wink: děkuju,Ty jsi taky zlatíčko... :wink: :wink: :wink:
22. bře 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl letí to moc.... Ted uz 3 týdny :slight_smile:
22. bře 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Ty jo...to je masakr...A jak spinkají, dobrý?
22. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky tak jaky jste mely vikend?me chytly ty zuby paradne tak se modlim abych vydrzela do rana a nemusela na pohotovost,ale sla ke svymu...
23. bře 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jsou moc krasni :slight_smile:)))
23. bře 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ano u Budky byla...
23. bře 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježíš...chudáčku...panadol aspoň..... :frowning2: kousat hřebíček se říká...včera jsem byla s miláčkem na procházce na zmrzce....no a dnes trošku utírám prach....dodělala jsem konečně úkoly z angliny...hraju diablo na xboxu....toť vše....dnes asi začnu číst nějakou knížku....konečně... :grinning:
23. bře 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vzala jsem si paralen a doufam,ze to ydrzim ted jsem cetla,ze zanet dasni muze mit smrrelny nasledky pro plod:((jenze kdyz pojedu na pohotovost tak za prvy nevim jestli nenarazim na nejakou kravu a jestli mi vubec pomuzou....to mas peknej ikend :slight_smile:
23. bře 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočko..klíddd...ja měla zánět jako prase.......má ho skoro každá těhotná..kdyby to mělo umřít to miminko..tak by mi zubař dal antibiotika,ne? Zuby mě hygienistka čistila až někdy v lednu....do tý doby mně z pusy krvácelo furt....toho bych se fakt nebála,že to za pár dní ohrozí miminko.. :wink:
23. bře 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To my tady ani nemám zubní pohotovost už tisíc let...ale jestli budeš klidnější tak tam zajeď...ale nevím co by Ti dali no.....mně na to fakt nic nedali..jen ať si čistím pořádně zuby i mezizubníma....a nemáš tam tedy nějaký váček,když Tě to tak šíleně bolí..?
23. bře 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mne ale ani tak zuby nekrvaci,ale strasnw boli....strasne a zacina mi otekat pusa...vacek asi ne...to by me bilel jen jedem zub nebo jedna cast dasne
23. bře 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl prave na pohotovost nwchci protoze vim jaci tam jsou..akorat se mi to presouva zleva doprava :(mam uplne otekly a bily dasne a odhaleny krcky no tak snad to do rana vtdrzim a hned budu volat...ale uz me to boli od stredy
23. bře 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mně od váčku bolela celá pusu..........ale myslím,že by jsi to taky cítila......to je divný....mně to bolelo od toho váčku...a teď co jsem měla zánět...šíleně dlouho.....tak mě to bolelo až když mi do toho hygiensitka rýpala...Tak radši na tu pohotovost....se zeptat...a nemáš horečky z toho?
23. bře 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já ani nevěděla,že mám zánět....než mi to řekli teď...protože mně dásně nebolely právě.. :astonished: No,já byla na klasické pohotovosti jednou..protože jsem měla alergickou reakci na vosí píchnutí a pak doktor mi dal antibiotika..z kterých jsem měla křeče,že jsem myslela,že umřu....fuj....tak to zkus zvládnout do zítra..... :frowning2:
23. bře 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mevim.co to je.horecky snad zatim ne,dle myho mi twn zanet vlezl na ten zavesnej system a tu kost a protto to boli nevim.tohle jsem nikdy nemela hlavne jak se to posouva no snad vydrzim.do rana
23. bře 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tak jsme nakonec jeli...umrel.mi zub :frowning2:
23. bře 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice oni se točí ?
23. bře 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :unamused: :unamused:
tak snad Tě to aspon přestane bolet. Jinak dřív se prý říkalo, co děcko to jeden zub pryč.
23. bře 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si pořád chválila jak chodím hezky denně na wc a najednou jsem byla naposledy asi ve středu max čtvrtek. Nevíte co na to? Divný je, že nejsem nafouklá, ani mě nebolí břicho.
23. bře 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin nevim jak to myslis....
jestli se toci...
23. bře 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no boli me to ted mi to umrtveny prichaxi k sobe tak jsem.vzala panadol a pokusim.se usnout
23. bře 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak snad to zabere a pak se uleví, budu na Tebe myslet, aby Tě to moc netrápilo.
23. bře 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jako jestli tě střídají a chodíš ke všem.. byla jsem zvyklá, že jsem v Iscare chodila jen k Jaržembovský
23. bře 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tady jsem to nechala osudu a Viš... jsem minula
23. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin tak se objednavej jen k ni...ja to tak mela celou dobu..az po tt jsem buyla u nej
..doporucuju ti na emiminu diskuzi zkusenosti s ivf cube..tam maji holky cerstve a aktualni info...:slight_smile:
23. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek