• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
@kamisb rano volam.hned svymu dekujuu.
23. bře 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice díky za info
23. bře 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin dneska nejsem moc sdilna je mi opravdu zle.vzala jsem prasek a zkusim usnout..
23. bře 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jejda chudě tak snad ti nějak na té pohotovosti pomohli a už to neboli
23. bře 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 boli holka ale snad to bude lepsi...dala jsem panadol a leduju a zkusim.to zaspat...
23. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to znám...a od toho taky může být zánět.. :frowning2:
23. bře 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb švestky...ale mě stačí jablíčka..ale sním denně často i čtyři :grinning: :grinning: :grinning: Já teď teda taky moc nechodim..když tak malej bobeček... :grinning:
23. bře 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš,že to bude lepší...vlastně první zánět byl od mrtvého zubu..to jsem byla v GB...a pán mi tam něco dal.já nevim....jestli to je polokorunka nebo co :astonished: A prý,že se to musí vyměnit za rok a drží to už od roku 2006 :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak přeju,ať Ti je brzy mnohem líp..posíláme se Samem pusu..dnes rejdí o 106...dala jsem mu do bříška mřížkový koláč...i když se trochu připek,tak mu evidentně chutnal..tak běž hajat a hezký sny... :wink:
23. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - měla jsem ted třešňový kompot, zítra budu asi muset někam pro švestkový no.
Jablíčka já nemůžu, to mě pak pálí hned celá pusa ...já vubec moc ovoce nemůžu, mudr říkala, že je to alergie na nějaký ovocný cukr či co :(
i kafe jsem měla v pátek, chvíli to vypadalo nadějně, ale pak nic z toho :( jsem říkala jestli nejsem třeba náměsíčná a nechodím v noci a jen si to nepamatuji :sunglasses:
23. bře 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - prcek se taky dneska celkem vrtí, teda hodně dopoledne a ted asi hodku se převaluje. Asi zase blbě sedím, když jsem byla nahoře u tchýně a přemýšlely o těch pokojích jak to tam udělat tak jsem stála a to asi spinkal.
23. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mňam,Ty furt s těma kompotama...si koupím v Lidlu aspoň třešně nebo višně..jestli tam jsou.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak po kompotu by jsi měla jít taky...A co Acido, můžeš? Miláček z Lidlu donesl všechno a zas nekoupil ovoce :angry: Tak jím aspoň rajčátko...Aha,alergie...hmmm,to je blbý......Hi hi..já byla vážně roky náměsíčná..ani nevím dokdy....a pevně věřím,že to s pubertou odešlo.... :grinning: :grinning: :grinning: Jinak kafčo by mělo pomoci...nebo zkus vodu s citronem na lačno...horkou..... :wink:

Já ho prostě miluju,to mý prtě..občas ho cítím jen jemně a málo..a už se mi to moc nelíbilo..tak mi dal zas jasně najevo,že je ok. :wink: No...já ležim na pravým boku,když čumím na telku a to se tam různě kroutím...protože evidentně se mu to moc nelíbí
23. bře 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ať je ti líp a dobrou
23. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no mému se taky pravý bok, taky moc nelíbí, ale většinou neustoupím a on se uvelebí jinde :sunglasses: přeci nebudu ustupovat už takhle maličkýmu :grinning: :grinning:

vlažnou vodu ráno zkusím, do kafe ted nemám mlíko abych ho mohla, ale doufám, že do rána kompot zabere.
23. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl ja ted snedla kompotovany mandarinky mnam....jinaac ja pokud se budu chtit pokandit dam si gravimilk v mliku a to pojede....
23. bře 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tchan nas zasobuje kompotama furt uz to nemam kam davat..skoda,ze nejsi blizz
23. bře 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - njn, to jsi vlastně říkala, ale to nemám :( a to jsem měla včera i lehce mastnější oběd ...a nic :(
ale tak furt si říkám, že když mi není zle tak zatím dobrý.
23. bře 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já taky furt ležim napravo...ale mně se to moc taky nelíbí...jako že by se sám přesunul...to jsem ještě nezažila.... :grinning: :grinning: :grinning: Tak se vždycky jakoby odlehčim a dám pod sebe plyšáka jeho.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já mám už jen poslední porci svýho kompotu třešní z lonska
23. bře 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já ho nechám tak max 5 minut vycukat a když se mu to fakt extra nelíbí a nezmění polohu sám, tak se překulím no. Ale to se vždycky směju, že si vymýšlí už takhle maličkej.
23. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mandarinky sním..ale nekupuju....no ten gravimilk se bojim...ale třeba bych ho zvládla....nevím....zvládla jsem asi 3x i mlíko v kafi..ale naposled mi bylo dost divně potom...No a teď mi asi začíná vadit česnek v bramboračce..opruz....miláček vždy něco nedonese...když jde na nákup :angry: :angry: :angry: :angry: No jo,tak se zítra aspoň půjdu projít do Lidlu a třeba ještě do města..jinak jsem koupila desatery kaťátka ....L-XL u vietnámos...a jako tak tak mi jsou ..masakr... :grinning:
23. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jo..jenže to já pak nevidim na telku..já u ní usínám víš... :grinning:
23. bře 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ja az prijedu ma navstevu tak dovezu :slight_smile:
@kamisb no a jak v tý telce nic není..tak jí někdy nastavim a nakonec se vytočim a taky otočim a zkouším spát.. :grinning:
@janice_opice jo..co Ti s tím zubem teda udělali.......mně tam kus nechali a nastavili ho...
23. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ok :slight_smile:
v kauflandu jsem objevila švestkový kompot za 24,- a byl i dobrej ...asi tam vyšlu manžela jeden den
23. bře 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl zatim mi ho provrtala a vycistila a nechala, aby ten zanet sel ven..uvidim co zitra muj zubar....
23. bře 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to my máme telku v obýváku, asi bych ji v ložnici mít nechtěla.

No nic děvčata jdu spinkat. Dobrou noc a Janičko Tobě ať je ráno líp.
23. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dobrou jdu taky jeste jsem sla vyplachnout a snad se vyspim.rano hned volam zubari.dekuju zlato
23. bře 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo...tak to jo..tak ať Tě to nebolí a zubař dá dokupy,dobrou noc...kočí.. :wink:
23. bře 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :astonished: my nemáme v ložnici telku..máme ji v obýváku....přítel má noční,tak spím tam..nesnáším sama usínat v tichu...dobrou kočko
23. bře 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek