• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@muddledgirl - aha, tak to já chodím denně spát sama, manel chodí až po mě ...většinou tak do 23h i dýl sedí u poče ...a to já už většinou dávno usnu, ale je pravda, že máme ložnici za obývákem a jsou tam prsklený dveře takže tam rozhodně nemám tmu a ticho ...
24. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, tak co zoubek, uličník jeden?
24. bře 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já skoro taky chodim spát furt sama....proto jsem u telky :grinning: :grinning: :grinning: Jo aha,tak my to máme obráceně..ale přítel má třísměnný provoz.....tak nalakované nehtíčky.teď ksichtíček....vyžehlit...umýt koupelku a příbory....zamést kuchyň a dotřít prach v obýváku a bude hotove..juppííí....Taky tam máte tak hnusně,jako tady?
24. bře 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj. leje a leje, ale zase jsem docela ráda, už zase bylo hrozný sucho a nechtělo by se mi zvedat dávku toho zyrteku na tu alergii. Tak at se hezky zaleje. Ve čtvrtek pak jedu do Prahy a to snad už bude vypršeno :slight_smile:
uklid, hm...taky bych něco lehce měla dělat :slight_smile: aspon utřít prach ...v sobotu jsem vytřela ....a taky bych měla vyžehlit to povlečení :( už mám 3 sady ve skřínce co čekají ....
24. bře 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no je fakt....že si otevřu vždycky na chvíli větračku...a super se dýchá....kašlu...ale už se nedusim...tak nevim co to bylo zas... :grinning: Já se přiznám..že jsem v těhu moc povlečení nežehlila a šlo to..ale teď se mi zase cchce,tak ho zase žehlim...ale některé známé se mi diví,že vůbec žehlim... :grinning: A co budeš dnes mít dobrého...jéééé já chci vlastně dělat chlupáče..jupppí...mňamka....přítel si musí koupit bryndzu a bude to mít jako halušky a já si to vezmu s houbama a zelím.....
24. bře 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ahoj no nad ranem jsem si vzala jeste jeden panadol ten pry neskodi no a muj doktor ma narvano tak jdu k jeho tatovi na 11 hodinu...tak snad nebude moc drsnak coz on je.....boli to o neco min jen mam jorni ret jak Hanychova -kacer a boli me z toho az nos...snad mi pomuze.manzel je objednanej na prohlidku k nasemu tak jsme se domlouvali, ze mi kdyztak na ctvrtek necha misto tak uvidim co mi rekne doktor...kdybych nemela tak opuchlou hubu tak bych I rekla, ze je to lepsi..jsem zvedava co mi s tim udela....
24. bře 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem zrovna rada, ze mam auto .....
24. bře 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chudáčku...tak já mám teď zubaře deset minut...takže pohoda..pěšky samo... :grinning:
24. bře 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice myšáčči jsou krásní....děkuju..teď dorazili...překvapilo mě,jak je méďa velkej :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě zbyla od soboty bolonská omáčka a těstoviny.
no my máme naštěstí asi patero povlečení tak ještě nebylo nutný žehlit a jedno se nežehlí.
A do konce 4 měsíce mi žehlil synovec, ale ted už to musím vyžehlit sama min.týden spadl ťouma ze schodu a po zádech, takže je má naražený tak po něm už raději nic nechci. Může být rád, že se mu nic jinýho nestalo.
24. bře 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no vidiš a někdo si to nechává napíchávat aby vypadal jak ona :grinning:
ale vážně, snad pan doktor pomůže, a bude Ti líp. Tohle á vůbec neznám ...snad to ještě pár let vydrží.
24. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb žehlil synovec jo..to mně nikdo..... :frowning2: Mohla jsem dělat psí oči na miláčka....jsem ráda,že teď podruhý už vytřel super...a ne po 14 dnech,ale rekord po týdnu a půll :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ježiš chudák....No..já teď mám svačinku ledový salát, rajčátko s acidem a olivovým olejem..mňamka..jsem to dlouho neměla a pozor..rýžový chléb k tomu.. :grinning: :grinning: :grinning: Je to spíš takový snídaňo-oběd...pro brambory a brynzu půjdu v jednu o vycházkách... :grinning:
24. bře 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holkyyy ja mam zlatyho zubare.....je mi lipppp a nakonec me vzal ten muj zlatej mladej ze jsem pry jeho pacientka, ktera chodi pravidelne a tak me nemuze nechat ve stychu.....
24. bře 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to je supeerrr......a co Ti s tím udělal...taky Ti tam na to něco dal a zadělal?
24. bře 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak snad se to bude jen a jen lepšit.
Odpočívej ...aby jsi si moc nerozproudila krev.
24. bře 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jdou ti myšáčci ,zvířatka okopčit do červencovek?Určitě by někdo koupil..
24. bře 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já totiž dodnes nevím...co tam na tom zubu vlastně mám... :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl vycistil mi to I s kanalky poradne...budu to mit do pristiho utery otevreny, aby ten hnis vysel ven.normalne by mi dal antb., ale ted nechtel a rikal, ze si s tim to telo snad poradi samo...mam.si to vysavat, aby to vse vyteklo ven, ale uz ted se mi moc ulevo a oyok zacina splaskavat a za tyden uvidime....
24. bře 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jsem rada, ze se ti libi...az nejaky budu mit tak je zase nafotim a das je tam ju ?:slight_smile:
24. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice úžasný...ty kanálky mi předminule čistil u jednoho zubu...pak ho dodělával a byla jsem tam skoro tři hodiny...no pak mě to docela chvilkama bolelo.....tak jsem si jednu noc vzala panadol a byl klid.... :wink: tak ať Tě to nebolí kočííí
24. bře 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jooo..dobře...snad mě to půjde okopčit.....ležej mi teď na polštaří a na druhým je pes....za chvíli tady budou samý plyšáci.. :grinning: :grinning: :grinning: Jo..chci všechny starý vyprat než se prcek narodí...mám je vyprat ručně v miminkovským prášku?
24. bře 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem taky ráda...a taky,že Ti je už líp....ty zuby...stojí to zaprd...... :frowning2:
24. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl uz je to mnohem.lepsi akorat nevim.co budu jist mam desnej hlad a nic tu nemam a nic se mi nechce..chce se mi lezet.....ja taky budu prat plyssky nektery asi v pracce jeste nevim...
24. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no zuby jsou fskt des ale divil se, ze ta 1 umrela..jen doufsm, ze ty prasky a ta bolest nejak neublizila Valce
24. bře 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu snist chleba a natahnout se mam hodne odpocivat a jsem z ty bolesti fakt celkem.vycerpana.....zacina splaskavat ten kaceri ret... :slight_smile:
24. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já je pak hodím do pračky je tam program na ruční nebo šetrný praní, tak to asi vyperu na to a pak na sluníčko uschnout ...snad nějaký v květnu, červnu bude :wink:
24. bře 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak hezky odpočívej, snad to bude pořád jen lepší a lepší.
24. bře 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnesni kontrolni ultrazvuk. Cipek je delsi cca 3 cm a otevreny max do 2,5 mm. placenta je stale pres vnitrni branku. nechaji si me tu kvuli te placente a budou me hlidat. prvckovi se dari dobre. doufam ze to pujde tak i dal
24. bře 2014 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - tak ta placenta je blbá, ale hodně holek má placentu přes děložní hrdlo a rodí se v termínu. Jen hold císařem no. Ale je nutný klidový režim.
Tak se drž ....a říkali na jak dlouho to asi vidí?
24. bře 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Tak dnes kontrola Martinko, mám 7 krásných 19mm, takže ve středu v osm ráno nástup na odběr :slight_smile:. Tak snad budou všechny zralý a oplodní se :slight_smile:. Tak to na tebe budu moc myslet, to je fakt, jsem tvůj předvoj :wink: .
24. bře 2014 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek