• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
Ahoj holky, tak hlásím dnes po kontrole, 7 krásných 19mm folíků :slight_smile: . Takže ve středu ráno v osm jdeme na odběr, tak doufám, že budou všechny zralý :wink: . Dnes večer pregnyl :slight_smile:
24. bře 2014 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 juuuuu tak uz ve stredu moooc na tebe budu myslet
24. bře 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuju Janinko, tak snad budou plný zralých vajíček :slight_smile:. A co ty se zubem? Už je to lepší?
24. bře 2014 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - to je hezká zprávička, tak na středu pořád hodně štěstí, aby vajíčka byla krásná a pak spermijky šikovný :sunglasses:
24. bře 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb nerikali.ikdyby me tam drzeli dlouho tak to dam.pro prcka to odlezim.jen at vydrzime co nejdele 2 v 1.
24. bře 2014 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Což spermijky ty šikovný jsou, hlavně ty moje vajíčka aby byly kvalitní :slight_smile:. Doufám, že 5 jich ze mě dostanou :grinning:
24. bře 2014 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 to vis, ze budou......hypnotizovalas orchidej????:slight_smile:))) zub je lepsi uz nastesti...ted jsem se probudila..pusa mi splaskava:slight_smile: tak ve stredu budu moooc drzet
24. bře 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - jasně tak se drž, hlavně aby bylo vše v pořádku, alespon tak jak jen to jde.
24. bře 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice To víš, že jsem si hned orchie všimla a hned jsem si na tebe vzpomněla :grinning: . Jj věřím, že to bude OK, že budou všechny zralý! Hrozně se bojím, že by mi řekli, že tam není ani jedno :slight_smile: . Už jsem z toho na nervy teď. A to nejhorší přijde. Až tam budu denně volat a čekat na zprávy jak se jim daří :unamused: . A pak až budu čekat na test....No maso :wink:
24. bře 2014 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 pavlí, to ti určitě něřeknou...vždyt i já co jsem měla 4 folíky tak pak z nich zůstala 2 embyjka a koukej jedno se mi zakouslo v bříšku a doufám, že se pustí až v řádném termínu:slight_smile:N o jo to čekání je nejhorší, všechny to známe....ale neboj:slight_smile:))) bude to dobrý
24. bře 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Jj já vím Janinko. A kolikátý den ti Valku dávali zpět?
24. bře 2014 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 třetí jako osmibunku :wink: já na blastocysty neměla nikdy štěstí:slight_smile:
24. bře 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to sis řekla? Nebo ti to poradili oni? Taky zvažuju jestli čekat na 5tý den, nebo si jet dřív :slight_smile:
24. bře 2014 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ono to tak nejak vyplynulo pprotozebyly jen 2 a tak to bylo na uvazeni embryologa a ten se rozhodl 3. den ;) takze 3.den rano mi volal embryolog at si pro ne prijedu...asi proste ty osmibunky jsou pro me lepsi....
24. bře 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Tak to necháme taky na nich a jak říkáš, taky podle toho kolik jich bude :grinning: . Doufám, že minimálně 5 :wink:
24. bře 2014 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 neboj vssk vis...staci jedno vajicko a jedna spermije...ale ja umi deti asi jen v rijnu a osmibunky :slight_smile: kdyby to clivek vedel tak ty pokusy mezi vynecha
24. bře 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice určitě to neublíží Valče..to se fakt neboj....si vem třeba i ty umrtvovací injekce..nevadí...a přitom když mi vrtá a čistí zub tři hodiny...tak to taky musí být pěkný driák,když není nic cítit...a že těch injekci už v sobě mám..neboj mamko.. :wink: :wink: :wink:
24. bře 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je dobře,že začíná splaskávat
24. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha..tak jo...na 30 myslíš,že se s nima nic nestane..asi ne,co? S plyšáčkama...
24. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 držím pěstičky :wink:
24. bře 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm kočičko,myslím moc na Tebe...já měla nízko tu placentu asi před 3-4 týdny....ale jen 4 mm od vnitřní branky....a během týdne se vytáhla...odpočívala jsem hodně..tak moc přeju,ať se Ti taky vytáhne.... :wink: :wink: :wink: A jsem moc ráda,že jste s miminkem v pořádku....potkala jsem bývalou taťky,my se moc nemusíme....ale její dcera je v 27 tt a taky ji zašívali...ale víc nevím...
24. bře 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já myslím, že se jim nic neastane a očíčka se případně přišijou, asi bych dala bud jemný odstředění nebo úplně bez ...ještě jsem je takhle neprala, ale kamarádka pere plyšáky v pračce furt ...ale ona to má pro pejska, ale i tak....šup s nima do prašky :grinning:
24. bře 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl ja plysaky peru furt od Kubova detstvi hlavne jeho medveda :slight_smile:)) a vzdycky ok ale asi zalezi...no fakt nezdimat moc akorat jednou mi z toho vypadly kulicky a to jsem.myslela, ze me trefi :grinning:
24. bře 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz, aby byla streda!!!!
24. bře 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jejej přišijou..já nejsem schopna si 14 dní zašít kalhoty :grinning: :grinning: :grinning: nesnáším šití...jako malá jsem to milovala teď ne....jemný odstředění...jejej...tápu....a moc nechápu :grinning: :grinning: :grinning: jako otáčky??? Já je asi vyperu v ruce a bude... :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Co je ve středu?
@kamisb se přiznám,že já se s praním moc nepářu....peru na syntetiku skoro furt a všechno.....asi budu muset najít návod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jdu do poradny a uvidim Valinku:slight_smile:) amoc doufám, že bude vše OK :slight_smile: že máme ješě zavřenoa má všeho dostatek... krom tý injekce se tam těšim:slight_smile: ale ta injekce mi neva:slight_smile:
24. bře 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to já zase na bavlnu :slight_smile: ...ale mám tam na tom kolečku spoustu obrázku ...jsou tam i džíny, vlna apod ....tak je tam asi pak hodím na něco jemnýho a bude no ...případně vypnu ty otáčky (odstředění) :sunglasses:
24. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jsem to tipla dobře....já jsem taky nějaká nedočkavá na Samíka bobíka..se mocccc ttěěšim....jdu až 2.4...nějak mi to teď neutíká....no jo,Ty máš injekce...to zmákneš a kam ji máš?Do zadku? :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejej já tam mám obrázky z kterých nejde moc poznat... :grinning: :grinning: :grinning: Asi bych měla prát podle materiálu....ale to bych ty pračky asi nikdy nenaplnila :grinning: :grinning: :grinning: o.k...otáčky odstředění..tak jsem si to myslela správně.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek