• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
Objednávám 2/3 věcí pro mimi a do porodnice...pomoocc....kupujete čípečky...nějaké sirupky...???To miminko stejně nemůže,ne?Myslím pár měsíců po narození...nemáte nějaký seznámek celkový co se týče kosmetiky...děkuji
24. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo,ale na to, že ta kontrola byla před 3 týdny tak to celkem uteklo zase musim říct....měla jem jí mít zítra,ale přeložila jsem jí na čtvrtek:slight_smile:)) já ti ani nevim kam mi jí daj asi do zadku no :grinning:
24. bře 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já pro miminko jen ten do koupele a pak koupím v lékárně na mazání pupíku a tim to hasne ..
24. bře 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já byla 12.3. a jdu 2.4 a přijde mi to nekonečně dlouhé...ale až teď...no já právě myslím,že kupovat dopředu nějaké věci jako čípky a tak je blbost...koupí se to dyžtak později.....miminka to stejně nemůžou,co jsem četla až třeba ty čípky od devíti kg... :wink:
24. bře 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl navíc léky bych já osobně nekupovala předs net pro mimčo,ale radši si došla do lékárny
24. bře 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já se právě proto radim..já myslim,že to je lepší v lékárně....jak píšeš..a taky aby neprošla záruka...a tak....
24. bře 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no asi tak stejně, když by mel telotu tak hurá k doktorce ..ono snad jdou nějaký paralenový,ael lepší volat a kdyžtak dokoupíš...poradí ti třeba i v porodnici a tam většinou lékárny jsou
autor
@muddledgirl přesně tak, počkej s tím ...
@janice_opice jo jo..to máš pravdu,tam je taky lékárna..a přesně radši koupit co poradí..moc děkuju....já bych už jen chtěla mít vše doma...tak objednávám z lékárny cz...takový věci jako poporodní kalhotky, vložky...hřebínek,kartáček,teploměr do vody,odsávačku.. :wink: líh pak koupím v lékárně a borovou vodu no a šamponky a takový doma mám,mastičky,zásyp, olej....a ještě nůžky jsem koupila...tak snad to stačí :astonished: :astonished: :astonished: neivm..
24. bře 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :slight_smile:) myslim, že všechno ani nebudeš potřebovat :slight_smile: ty poporodní kalhotky a vložky už taky mám....koupila jsem je v DM ve slevě ..teploměr ok, odsávačku hlenů taky ..šampony podle mě nejosu na začátku vůbec nutné..uvidíš co bude tvému miminku sedět a co ne
24. bře 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím...s těmi šamponky...to byla první věc..kterou jsem koupila...já je možná využiju víš...zbytečně to patlat na miminko...jestli stačí voda...to víš...já jsem na šampony ujetá u sebe..tak chudák mimi... :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsi moc hodná,ale mé město tam není :frowning2:
24. bře 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak tak dalece jsem to tedy nezkoumala
24. bře 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejej to je jasný,jseš hodná,děkuju....asi to přeháním...ale chci se zeptat...co lahvičky a dudlíky...prý jsou s menšíma a většíma otvorama.....kupujete dopředu???
24. bře 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale vždyt Geis to doručuje po celý republice.... na poštu se vykašli
24. bře 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a já teda vidim i tvoje město u toho způsobu doručení českou poštou:slight_smile:)))

lahvičky nějaké mám co jsem dostala, dudlíky mám 3 uvidíme, jeslti bude Vlača dudlat a který jí budou vyhovovat a podle toho pak nakoupím další
24. bře 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - myslím že asi jedna menší a jedna větší lahvička by doma mohla být.
A myslí že ze začátku se tomu dudáku na tý lahvičce říka "savička" ....pak se zvětšují otvory když se dává v lahvičce příkrm ...kaše apod.
Snad se nepletu :slight_smile:
24. bře 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice joooo?Já ne...Já nejsem z HK...já jsem to asi špatně napsala....lahvičku mám jednu a myslela jsem savičku??? Jak z toho miminko pije z lahvičky.... Já mám doma zatím jednu obyč....kámoška dyžtak bude mít na prodej....ale nevím no...kupovat po někom.... :astonished: Dudlík mám jen jeden......Ježíš ten je od půl roku :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo...už jsem si vzpomněla na tu savičku...já jsem teda mamina :grinning: :grinning: :grinning: je fakt,že jsem se dopředu o tyto věci nezajímala,když to nešlo.... :grinning:
24. bře 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl savicky dokoupis..dudliky uvidis jaky budou vyhovovat....Kuba dudlik vyplivl ve 3 tydnech a dodlukovali jsme.savicky kup novy..
24. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kup jeden latexovej a druhej silikonovej a uvidis....
24. bře 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice savičky nový..to jo, to je jasný...asi koupím zatím další obyč a pak se uvidí... :grinning: :grinning: :grinning: děkuju
24. bře 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice o.k. píšu si... :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dobry je naucit mimco na oba typy dudlajsu pryyy
24. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha...no vidíš to...děkuju.... :wink:
24. bře 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ted zase studuju jak pecovat o holcicku :grinning:
24. bře 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jéé...Ty jsi hodná maminka...taky už bych mohla dočíst tu knížku o těhu a tak.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak nekde pisou o srustani pipiny a rikaj vytirat furt a jinde zase nevytirat a po kakani pod tekouci vodou
24. bře 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek