• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice to je viď...to je jak jsme se bavily s holkama z červencovek...kdy začít s přetahováním u kluků...jestli hned nebo ne...někdo říká hned ,někdo až ve dvou,třech letech...se v tom pak vyznej... :grinning:
24. bře 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl do roka ne vubec a snad po roce kdyz to jde tak jo a kdyz ne tak snad do 2 let nechat, ale to yi rekne pediatr
24. bře 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl s tema holkama je to asi pracnejsi no :slight_smile: ale to dam :slight_smile:
24. bře 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je fakt..řekne doktorka dětská :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Dáš....neboj...seš zasloužilá mamka.. :wink:
24. bře 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice A já jdu na OPU :grinning: . Tak Valinku ode mě pozdravuj :slight_smile:). Ta středa to bude krásný den :wink:
24. bře 2014 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 bude to vse v poradku uvidis :slight_smile: ty jdes rano vid?
24. bře 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja teda vybavicku nebudu kupovat ted zadnou.max v tom 30tydnu zacnu a nebo az se prcek narodi.kocarek mame vyhlednuty tyk staci jenom objednat.
ale jsem rada co tu pisete alespon budu vedet co potrebovat :grinning:
25. bře 2014 v 07:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky tak se mi to dnes prehouplo do posledniho tri....:slight_smile:) snad me brzo prejde ten zub uplne a zada taky :slight_smile:
@beryltm no ja uz vybavicku vicemene mam vetsinou vse podedeny jen postylka je nova a pro kocarek a ten zbytek jedeme na zacatku kvetna....jinak pak jeste dokoupim kosmetiku, ale to az v kvetnu...
25. bře 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ahoj kočenko....no...mně v květnu,spíš v červnu tety přivezou oblečení...tak chci mít většinu věcí nakoupeno...ať pak můžu jen prát a žehlit....hadrů bude asi víc než dost...asi pomalu zkontaktuju tu jednu kolegyňku,mám u ní prý dost hadrů..tak ty by se mohly aspoň vyprat a tak....Koupila jsem i úplně obyč.odsávačku jen za pár korun....prý do porodnice se hodí a mně těch 160,- nezabije...až když bude průšvih,tak se kdyžtak koupí elektická...objednané lahvičky už mám......hurá....Kočárek no....snad ho budem mít do porodu... :grinning: Tenhle týden má přítel skoro samý přesčasy.....Příští odpolední..to zas já nemám vycházky...Tak třeba týden na to se někam dostaneme... :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo..ne ne...no jo no...Ty vogo..to leí....a to jako za tři týdny už začnu poslední trimestr? Ty jo..to je super.... :grinning:
25. bře 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl presne tak zlato budes :slight_smile:)))))
25. bře 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ti přeju,ať Tě už nic nebolí...mně záda bolely asi kolem 4.měsíce...t.eď o.k....jen kostrč a jen když vstávám....takže jsem o.k.....začíná občas trochu pálit žáha a občas...se mi dělá zase blivno a vůbec nevím proč... :astonished: Čištění zubů ráno...to zas bylo něco... :grinning:
25. bře 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja byla celou dobu v pohode az ten posledni tyden no ten zlomovej..mem to skriply pod levou lopatkou a je to hnus.uz je cas nafouknout balon..zitra mi ho muzicek nafoukne a zacnu opatrne cvicit...
25. bře 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš to...mám ho nafouknutej a ještě jsem na něm nebylo...Co to epino...?Se na to musim zeptat doktorky...Budeš zkoušet...?Ani nevím odkdy se to má dělat...no...a u nás je možné být ve vaně v první době porodní....blbost?Přemýšlím o tom...
25. bře 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl proc by to byla blbost..vsechno co ti udela dobre a ulevi je skvelyy urco to nezavrhuj..na epino asi kaslu...cely prvni tehu jsem delala cviky na posileni I kdyby to melo byt jen to stahovani pulek tak to pomohlo a I po tom masakru to vydrzel jak mocak tak ostatni soucastky..hele, ale ve ctvrtek jdeme do Motola na predporodni kurz tak budu zase o neco moudrejsi ;)))
25. bře 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: my až v červnu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale dnes budu pokračovat aspoň ve čtení knížky o těhu,porodu a tak... :grinning: Ať jsem moudřejší...nevim,jestli jsi koukala na 4 v tom ...úplně chápu tu mladou Báru,že nevěděla,jestli chce epidural..já bych to taky nevěděla.. :grinning: :grinning: :grinning: A co je oxytocin? :astonished: Mně se to nechce hledat...víš....Ty to určitě znáš... :grinning:
25. bře 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl normalne ted takovej kopanec...... cely chodidylko bylo videt :grinning:
25. bře 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé..tak to já takhle brutálně nemám... :grinning: :grinning: :grinning: že bych viděla nohu..tak snad dýlll :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl oxytocin je hormon a kdyz se o nem bavime v souvislosti s porodem tak se pouziva k vyvolani...
25. bře 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja dneska poprve takhle fakt okate.....
25. bře 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jsem dneska pocitala jak dlouho jsem rodila (brano od toho co jsem.byla podruhy v porodnici) a husty
25. bře 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no kámoška 18 h nejdýl...další známá zkolabovala asi po 24 hodinách a šla na císaře... :frowning2: No a teď přítelkyně od bejvalýho manžela mý nej kámošky je v porodnici...zastavovali jí před pár týdny /jedním,dvou../ porod...teď je asi 37 tt..nevím přesně...no a odvčera je v porodnici od rána...a nevím detaily,ale prý se jí porod zastavil no...a to má třetí děcko a ty dvě šly za chvilku ven....a teď nic.....Ona šla ale na vyvolání co vím...protože jí miminko málo rostlo......už...
25. bře 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak ja od 21 hodin v utery a porodila jsem ve ctvrtek v 15.45...husty ..43 hodin?
25. bře 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to si děláš prdel...a co plodovka...Ti asi nepraskla,že?
25. bře 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to já bych už omdlela..další kámoška ...asi 16 hodin...no a omdlévala jim tam furt prej.. :frowning2:
25. bře 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jdu se poprve vykoupat ..myslim tim vlezt si do vany.....kvuli tem.zadum....a taky zkusit bobinu oholit at mam naskok pred zitrkem ;)))) vcera jsme s muzem rozebitali to cisteni pipiny u holcicek a ten z toho byl vykulenej :grinning:
25. bře 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne tu mi napichovali..no ja taky byla uplne mimo si myslim ze jsem.si fakt sahla na dno svych sil....
25. bře 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no já se ještě nekoupala...ale ráda bych někdy no..chybí mi to....Ty jo..bobina...ještě že ji nemusim dneska holit.... :grinning: :grinning: :grinning: Hi hi to věřim...přítel je ze mně asi hotovej..jen co přišel po dvanáctce jsem s ním řešila lahvičky a odsávačky a plíny :grinning: :grinning: :grinning: No,tak doupil asi tři deci vína po kámošce a šel spát.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to věřim.....no od odtoku plodovky se musí do 24 hodin porodit,ne? Jinak je mimi ohrožený....nebo ne?Fuj...ta zas....žáha...jsem si furt libovala,že mě pálila dvakrát a teď už je to skoro furt odvčera...dyžtak zkusim rennie
25. bře 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja tu vanu prubnu jen kvuli tem zadum jen nevim jakou teplotu ma mit ta voda
25. bře 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek