• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
25. bře 2014 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl nemam teplomer..tak ho dnes koupim no uz lezim :grinning: ve vane
25. bře 2014 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ráno ....tak já dneska ráno konečně byla na wc :slight_smile: jen nevím co pomohlo jestlikompot švetskový na noc nebo ta sklenice teplý vody před spaním a ještě jedna v noci. Snad se to srovná zase.

Jinak Jani já dávám vodu max. 38 °c, ale nic moc teplýho to není (takže někdy ještě trošičku teplý přitočím, ono to stejně už moc většinou nestoupne). Mě kdysi říkal doktor že nesmíš prostě vylést červená. Děti mají mít vodu kolem 37°c ..tak si myslím že stupeň dva víc se nic nestane. Asi taky záleží jaký je teplo v tý koupelně. My jak máme vanu po oknem tak je tam chladněji.
25. bře 2014 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
25. bře 2014 v 09:12 • mereni_iq
@janice_opice - teploměr do vany jsem koupila jako první věc asi :slight_smile:
jinak prostě Ti nesmí rychleji proudit krev, nesmíš se "rozpařit" a jdeš na tu masáž?
25. bře 2014 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jj tak to tak asi mam jako netehotna jsem vzdycky byla jak rak tak ted je to az skoro studeny :slight_smile:))))))) slaaava Kamca kakala :grinning:
25. bře 2014 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb nejdu holka radsi kvuli tem zubum...odlozim to az to budu mit spraveny..nesmi se to ted moc prokrvit
25. bře 2014 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ja mam tu vanicku se zabudovanym teplomerem a tam se fakt nevejdu :grinning: ale pac chceme kyblik tak ho stejne koupim :slight_smile:
25. bře 2014 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ahoj kočko...asi pomohlo oboje.. :grinning: teplá voda je ale dobře hnusná :grinning: Já se ještě nekoupala..ale dala bych si koupel :grinning:
25. bře 2014 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb mně teprve přijde teploměr...a co kdybych tam dala digitoš?? :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2014 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já ještě vaničku ani kyblík nemám...třeba dostanu...ale asi né.....asi koupim...nebo napíšu tetě...jestli teda můžu koupit... :wink:
25. bře 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hele já tam dala teploměr který měříme teplotu masa a vody na předvaření uzenýho masa :slight_smile:
ale pak přišlo tohle, ono to i hezky plave ve vaně :grinning: :grinning:
hele a tu vaničku nepojedete někdy do Prahy? ...ikdyž vy vlastně nemáte to auto ....hm tak nic no ...já mám dvě a jedna se fakt nevyužije jak máme tu rohovou vanu.
25. bře 2014 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj :grinning: :grinning: :sunglasses: konečně se zadařilo, asi ta teplá voda ...no nebylo to až tak hnusný a pak se mi už ozývalo bříško že něco přijde ...v noci mě už i lehce pobolívalo ...no už jsem se včera lehce začínala bát.
Ale ke pravda, že jsem ten min.týden zapomněla na kompot k obědu a aspon kousek ovoce nebo zeleniny denně. Tak jsem si to asi udělala sama no.

Toje pravda s tou masáží vlastně, manžel taky nešel když byl nastydlej...to říkala, ta paní že by se nemělo.
25. bře 2014 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak před těhu jsem mývala vodu teplou tak, až si ze mě manžel dělal legraci že jsem jak rak nebo prasátko :angry:
vždycky jsem se pak tak půlhodky musela rozdejchat než jsem trochu zchladla :grinning:
25. bře 2014 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no..nevim jak mi bude..já do Prahy chci na začátku MD....a do vlaku by ji přítel zvládnul vzít...ale kvůli mně ji neblokuj... :grinning: Víš jak už teď jsem lenoch,tak nevim,jestli výlet vyjde.... :grinning: Jsi hodná. :wink:
25. bře 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už měla bezkofeinovou kávu a nic... :astonished: Tak si asi zas udělám acido s okurkou třeba pro změnu.. :grinning:
25. bře 2014 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo to je uzasny jak ten pupik vycniva z vody..... :grinning: ale mela jsem ho uplne studeny....
25. bře 2014 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj je to super, já jej pravidelně rukama přelejvám :slight_smile:

@muddledgirl - no nabízela jsem ji i jinde jestli někdo není z okolí, ale nikdo se nehlásil ..a do bazárku se mi ji dávat nechce, protože se mi to nechce táhnout na poštu ....a nevím jak bych to balila.
25. bře 2014 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jj taky jsem Valinku splouchala ;)))
25. bře 2014 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty foe uz me s tim iq placenym testem serou
25. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky zatím pa jedeme s tchýni obhlídnout koberce a ten nábytek
25. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
tak tohle je nove mistecko naseho kocoura :slight_smile:
25. bře 2014 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@kamisb tak hezky den :slight_smile:
25. bře 2014 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb hm..těžko říct...jestli se mi bude chtít ťapat celý den po Praze...ale HM a Paladium bych navštívila.. :grinning:
25. bře 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice zkusim napustit teď vodu do lavoru a změřit digitošem vodu.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja bych to nedelala
25. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice neee?že by prasknul?
25. bře 2014 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak né no..počkám na teploměr do vody.. :wink:
25. bře 2014 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl rozumny ;) ted jsem cetla, ze mimco by ve 27 tydnu uz melo otevirat a zavirat ocicka :slight_smile:
25. bře 2014 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek