• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jééé to je hezký viď?
25. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj s těma očíčkama jsem to slyšela taky a na emiminu jsme řešily že od 28tt může i plakat.
tak jsme zpátky jen ten nábytek není zeleno-bílý, ale takový jakoby zeleno-šedivý a je to tak možná i hezčí :slight_smile:
uvidím co na to manžel ...dodací lhůta je 1-2 měsíce. Tak tam musíme max příští týden zajet.
25. bře 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak to jsem rada, ze mate vybrano ;) ja bych nechtela, aby Valca plakala :slight_smile:
25. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -děkuji, koukám že kocourek si výš už vylést nemohl co :slight_smile:
25. bře 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ak já bych taky nechtěla aby plakal(a) jen že psali, že už i to "umí" ...
25. bře 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb kocour je blazen :slight_smile:) prdlon, ale mazliveej
25. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky myslíte, když ta firrma co dělá ten nábytek je z polska ...že to jako může být nějaký závadný ...manželovi jde o to barvení a lakování ,.....jestli to prý jako pro kojence ideální ....
mě se to zrovna tak líbí a tak nevím...jestli mi to manžel nedovolí co kde budu shánět :frowning2:
25. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ty se máš, že už jdeš na opu, zase si odskrtnes další metu :slight_smile: , sice je jich ještě po víc, ale už je to blízko Paji, chápu tvůj strach, co zase přinese další den a celkově ta nadcházející fáze čekání je o nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem si včera byla už pro synarel a první dávky utrose začínám snupat od prvního apríla, tak doufám, že si ze mě docent nestřílel :slight_smile: ale popravdě jsem přímo zasr... strachy, vůbec nevím proč mám teď takovou paniku, asi jak je to poslední pokus tak je člověk víc odevzdanej ...
Ale pryč s obavama, protože na ty u tebe není místo, ty si jdeš pro miminko a basta fidli :wink: :wink: takže zítra mooooooc držím palecky at jsou všechna zralá a bojovně naladěna :grinning:
25. bře 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb podívej co se tyče nábytku z Polska, tak bych mela obavu jen z kvality, ale z barev určitě né, to by musel jedině malém sedět celý den u skříňky a olizovat ji :grinning: což určitě bude mít lepší věci na práci jako chováni, nebo kojení, takže tam určitě problém nebude a jestli je to ten co jsi sem dávala ten odkaz, tak to nevypadá na zrovna levnou záležitost, ten bude určitě peknunky a dobře sloužit :wink:
25. bře 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele dneska dělaj všechno v poslku..na chatu jsme ted kupovali sedačku a ta cestovní postýýlka Caretero je snad tušim taky polská firma..zeptala bych se na to v tom obchodě
25. bře 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hlavně budeš to kupovat v ČR?
25. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zoubek už snad lepší, hodnej zubař že si tě tak vzal v době nouze :wink: ale aspoň tě to na chvíli zpomalilo si oddechnout, aby se Valinka mohla v klidu valet :slight_smile:
A zítra už jí zase uvidís to se máš, tak jí za nás pěkné zamavej na obrazovku :slight_smile:
Já si včera vyzvedla první várku léků a jsem strachy mimo, že už je to tu...ne z procesu, ten je mi sumak i kdyby to nebylo tak růžové jak posledně, ale z toho výsledku, porad jak se odpoutat myšlenkově z toho, že už je to naposled a výsledek změní všechno :unamused:
25. bře 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska jsem se na to byla podívat .(mají kamenou prodejnu vedle ve vesnici)...ted jsem i projela internet a prodává to více firem.
http://www.mirjan24.cz/content/4-o-nas ...třeba tahle kde to snad asi i vyrábí pokud to neplatí jen k těm sedačkám. A už jsou na trhu asi 15 let...jako na webu nikde nepíší, kde to vyrábí, ale já tam dostala leták s jednotlivými díly a ten je právě v češtině a polštině.

No drahý to právě moc není ...skříň vyjde na 3000,- a komoda policová na 2000, - a koukala jsem na to a bude to klasický nábytek jak se dělá ted skoro všechno, ale manžel se právě bál barvy, že to bude prcek okusovat ...moc nechápu proč by to měl okusovat....ale pokud se manžel sekne tak mám smůlu.
Ten kočárek co jsme tenkrát kupovali mame taky z polska. No jsem zvědavá s čím přijde.
Ale nepřišlo mi to nějak forový a moc se mi to barevně líbilo ...ted jsem z toho taková rozpačitá, pokud bych fakt musela hledat něco jinýho.
25. bře 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - posílala jsem do toho obchodu ještě pro jistotu dotaz, jestli se to opravdu vyrábí tam ...a asi možná by měli mít i certifikát ne? když to jsou dětský pokoje.
no ještě to vyzjistím ;)
25. bře 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no můj je taky proti všemu z Polska, hlavně teda jídlo v tom je neoblomný, ale ten nábytek vypadá fakt v pohodě, určitě tam budou mít i nějaký certifikát a že by někdo řešil okusování nábytku to jsem fakt neviděla, takže to by ten váš klucik musel byt fakt dost extra lumpik :slight_smile:
25. bře 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - taky si myslím :slight_smile: no uvidím s čím přijede manžel z práce.
děkuji
25. bře 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - tak jídlo bych asi taky po těch aférách nekoupila ...ten můj to ale háže do jednoho pytle asi.
25. bře 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak snad přijde s dobrou zprávou a i kdyby né Kami, tak je to sumak vyberes něco jiného určitě jsou i jiné krásné pokojicky hlavní je že na něj jsou korunky :grinning:
25. bře 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - no když já nějak nic moc jinýho co by se mi líbilo nenašla a dávat třeba 20-30 tisíc se mi za to nechce :(
jedině to nakoupit zase v buku jako máme ložnici a to vydrží na dýl no....ale už to nebude takový hezoučký no ....
25. bře 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 MArtinko děkuji za pobavení a povzbuzení, prý ať jsou v bojové náladě :grinning: . Zítra v osm. Prostě jsem si naplánovala, že bude 5 kousků krásných a zralých a 4 dojdou do vítězného konce. Jedno hezky ke mě a zbytek si vezme šálu a šupky dupky do mrazáčku :wink: . Taky se ti to blíží viď. Budeme se podporovat!!!!!
25. bře 2014 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Jj Janinko, v osm ráno tam máme být nastoupení :slight_smile:. Tak jsem jim domlouvala těm folíkům, a pěkně jsem si naplánovala, že budu mít min. 5 krásných zralých vajíček a kvalitních a jak psala Martinka s bojovou náladou :grinning:
25. bře 2014 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - tak jsem našla českýho výrobce ,....http://www.montero.cz/e-katalog.aspx ....
tam snad něco vyberu :sunglasses: ..jen to hold bude dražší no ....
25. bře 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - na zítra budeme držet palečky,jen nevím jestli v 8h, to většinou ještě spinkame.
25. bře 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jo přesně já bych se toho nebála nemůžou to u nás prodávat kdyby to bylo závadny kor když maj kamennej obchod..my ted koupili sedačku z Polska a je bezvadná lepší jak Ikea teda ..bytelnější a super prostě
25. bře 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 tyyy jooo užžž neboj se hollka ničeho vím jaký to je, máš stejnej pocit jako já,když jsem šloa do toho posledního pokusu...a to můj muž vlastně neměl ani jedno dítě.......a kdy začínáš???Strašně budu mačkat moooccc hrozně ...moc věřím, že se ti to povede... :slight_smile:
25. bře 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 určitě tam jdi s bojovnou náladou a odhodlaná a určo to bude dobrý..vidíš a ten paradox já u posledního opu..teda po něm na pokoji bulela jako želva .... :grinning: a ted..... :grinning: budu na tebe myslet, to my budeme s Valčou vzhůru
25. bře 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
holky ten náš puberták mi teda dává zabrat ...nosí špatný známky a zatajuje žákovskou to se fakt picnu :/// člověk dělá první , poslední a on takhle
25. bře 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - je to blbý, ale snad se to zlepší. Nechce Tě třeba jen nervovat, teď.
Každej kluk si tím asi musí projít, co jsem tak slyšela. Tak pevný nervy ...
25. bře 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mě tim nervuje daleko víc,když mi lže člověče...v pondělí jdu za třídní a pak za ředitelkou chjooo
25. bře 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to jo, ale to mu asi moc nedochází :unamused:
25. bře 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek