• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Holky já asi budu brečet... Včera tak krrásný výsledky z krve, dnes se probudím a špinění :cry: . Já tu brečím jak želva. Mám strach že se něco stalo,..
31. srp 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prima. A ještě jsem se poblinkala.... Co to je???? :frowning2:
31. srp 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka hlavne nepanikar...spineni byt muze a blinkani to uz k tehuleni patri :slight_smile: ..udelej si neco dobreho k snidani,cajicek a hlavne bud v klidu :wink:
31. srp 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem si radši zaběhla do nemocnice na gyndu a vypadá to dobře. Oba tam jsou Ufff. Ale stejně se bojím. Pěkně mě to vyděsilo prďolové moji. Snad to bude dobrý..
31. srp 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka hlavně se nestresuj,je dobře,že jsi šla k doktorovi a víš,že je to v pořádku :dizzy_face: Špinění se stát může,ale chápu,že tě to vyděśilo. Dej si nějakou dobrotu,natáhni se a odpočívej a mysly na něco hezkého :wink:
31. srp 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj, taky se omlouvám, ale nějak jsem to nezaregistrovala.....hele proč tady všechny píšete, že si chodíte do pojišťovny pro schválení???Já jsem nikdy na pojišťovně kvůli tommu nebyla....jinak k té cystě, to je špatný no, tak uvidíš, jak to doktoři vyřeší....jinak držím palce, já si počkám donového roku a pak začnem stimulovat
31. srp 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho děkuju. zkusím být v klidu. Ale po tom všem co se mi letos dělo sem se fakt lekla. V březnu sem přišla hned takhle na začátku o sotva zakouslího prcka a to jsem zašpinila jen hrozně malinko. A dnes ráno jsem zašpinila fakt hodně... Navíc potom sem měla pořád problémy s tekutinou v děloze a tak. Sem se lekla že tam zase něco bylo a prcky to vyplavilo...
31. srp 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 nazdaaaar zlato, takze krome priprav na svatbu jste se rozhodli prelstit prirodu a k oltari chces jit uz s miminkem v brisku?:slight_smile: paradni plan!:slight_smile: a kdy mate termin (svatby, zatim:slight_smile: :slight_smile:
jojo, mojzisovka je sice zahul, ale cvicim poctive, vcera dokonce kvuli fotbalu az kolem pul jedenacty, no hruza:slight_smile:

@hhani diky za pochvali fotek, je mi trochu lito, ze nejsou tak krasny, jako jsou ve skutecnosti ta mista!:slight_smile: ale byla to parada, ted jsme prohlizeli vsechny fotky a hned bych se tam vratila:slight_smile:
jinak me desive desi ty reci o tom zdrazovani leku, ja mela fostimon a neplatila jsem nic, to byl snad jedinej lek zdarma, tak jsem zvedava...
31. srp 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel ciaoooo:slight_smile: nene, to jen blbe vypada napsany, my si nechodime do pojistovny pro schvaleni, jdeme do caru, aby nam poslali zadost na pojistovnu, ale jak se to napise takhle: jdu si pro schvaleni na pojistovnu, tak to tak vypada:slight_smile: jen tam chybi to slovo CAR:slight_smile:
ta cysta je hnus! snad po tyhle ms konecne zmizi. ale treba jsme prelstili prirodu a uz ms nebude!:slight_smile:
31. srp 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka to je jasný,že jsi se bála. Taky se mi to stalo a tak si ten pocit umím představit. Všechno bude v pořádku,věř tomu a věř prckům,že se jim u tebe bude líbit :dizzy_face:
@sasanka033 fotky z dovolený jsou krásný. Jste hezký pár :wink:
31. srp 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho dekujuuu:slight_smile:
31. srp 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo to ti verim mu rikali to same po dovce,ze na tech fotkach to neni takovy jako ve skutecnosti,ztrati se to kouzlu tech mist ...ty jsi jako ja v caru u Apolinare?
31. srp 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka - tak hlavně odpočívat, možná zavolat do CARu jestli by nestálo za to zvýšit ultrouš.
Držím palečky ať je vše v pořádku.
31. srp 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka neboj to nemusí nic byt - navíc pokud tam jsou 2, muže to byt větší zakusování anebo taky syndrom ztraceného dvojcete, to pry býva u vetsiny vicecetných a ani se o tom mamka nedozví - jen my víme všechno po tom ivf... Ale sla bych byt tebou na pohotovost at te zkontrolujou, at se nenervujes... To neni dobry...
31. srp 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - ahoj Hanicko, to je paradni - drzim Ti moc palce, at muzem pristi rok drandit s kocarkama po okoli :slight_smile: to samozrejme plati i pro Janika :wink: utece to rychle a stimulka je tady :slight_smile: ja jdu 23tyho na velkej ultrazvuk. Nechapu, jak to najednou leti. Zatim mam nahore 2 kg a za sebou deviti denni strevni chripku, ale citim se dobre. Sem tam o sobe dava mimous vedet, kdyz uz jsem pretazena - jinak vse ok, tak to tak snad i bude a vy se brzo pridate. Zdravim i ostatni, jsem jeste na chate, ale uz se budu presouvat do mesta a budu tu vic :wink:
@lucavka - gratuluju moc, dobre to dopadlo :wink: a nenervuj se, spineni je normalni! Pekne jim vypravej a hlad a za chvili jsi ve druhym trimestru, ani nevid jak :slight_smile:
31. srp 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani jojo, jsem u apo. jdu ted v utery k malickovy na imuno na kontrolni odber a ve stredu rano k jirsovy, kvuli zadosti na pojistovnu. mezitim este musim vyzvednout vysledky genetiky, kde se, zaplatpanbuh, nic nenaslo - coz me prekvapilo, pac to je prvni dobry vysetreni, jinak na mne dycky neco nasli, kam se sahlo:slight_smile:
31. srp 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahojky, tak držím palečky, jak jsi to dokázala, že jsi nedoplácela injekce? nebo jen léky....?
31. srp 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, jak bylo na Tassosu? Maličkový musím taky napsat, už mám jen týden v lázních a pak zpět domů:slight_smile:
31. srp 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahojky, jjo, v lázních je pohodově, mám tu teď kámošku na víkend a jdeme zrovna pařit ( s důchodcema :slight_smile: , tak jsem tu jen na skok. Říkala jsem si, že je to fajn, že to vyšlo, protože mě ty lázně nakoply zpátky do "života", jen nevím jestli do dalšího boje, pořád se rozhoduju. No a co Ty, jak válčíš????
31. srp 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a jak se cítíš, myslíž že v tobě něco klíčí :wink: ???
31. srp 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel tak to bohuzel ne, ale vtipnej dotaz :grinning: :grinning: bohuzel cejtim akorat tu cystu porad...kdovi, esli jsem diky ni vubec ovulovala. no ale zazraky se nekdy dit musej:slight_smile:
31. srp 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin ahooooj, bylo bajecne, podivej se asi o tri stranky zpatky, dala jsem sem nejaky fotky:slight_smile: koukam, ze te to v laznich poradne nakoplo, to jsem rada!
31. srp 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak nebylo co Menopur 30 dáveka,Pregnyl i Orgalutran jde vše na pojištovnu takže neni za co doplácet :slight_smile:
@brsh No už se nemůžu dočkat až vyrazíme:slight_smile: Ty jo my to máme s Jančou uplně ve stejný termín,obě začínáme se stimulkou kolem 18.9. :grinning: tak snad dopadneme dobře...Ty si to krásně užívej...tfuj,tfuj,tfuj.. na ten velký UTZ a at je vše jak má :wink:
1. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dočetla jsem se, že neprůchodné vejcovody vylučují jakousi látku, která může zabít embrio přenesené při ET do dělohy.. vylučuje látku která zabrání usazení embrya?!Pokud je vejcovod nepruchodny od castych zanetu, doopravdy to tak prý je..Slyšel jste o tom někdo něco? :frowning2:
1. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - hm tak já nic :( mám levý neprůchozí ...
1. zář 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jak nic..to nerikej..Já mám nepruchozi oba,ale zatim to nehrotim uvidim jak to ted dopadne..Každopádně prý doporučují odstranění vejcovodů pokud se jde do IVF..právě kvůli tomu vylučování té látky...ale chtěla bych k tomu něco slyšet od někoho kdo s tim má nějakou zkušenost..
1. zář 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani fakt??Kde jsi byla???
1. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj ja jeden nemám po mimodelozním a druhy neprůchozí po zánětu.... A ivf vyšlo - sice až na 6.pokus, ale vyšlo a nikdo mi odstranění nedoporucoval i když jsem se ptala... Těch prvních 5 transferů bylo navíc v době kdy ten jeden byl ještě ok ! Takže podle me je to blbost to by kazda musela na laparku....
1. zář 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 vitam te z dovolene..je videt ,ze jsi si to krasne uzila.. :slight_smile:
1. zář 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani stimulujes od 18.9??? tak drzim pesti..ja jdu na ultrazvuk 13.9. a doufam ze zacnu hned stimulovat.. :slight_smile:
1. zář 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek