• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@kamisb no uz nevim jsk pac jsme to probirali milionkrat
25. bře 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo...já se taky bála...a zatajovala..i když tatínek byl moc hodný.. :frowning2:
25. bře 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl uplne me to lhani drti a v ty matice se zhorsil desne a pritom ta mu vzdycky tak sla
25. bře 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já Tě chápu..taťka můj se taky trápil.....já jsem byla lenoch a úkoly psala až ráno ve škole kolikrát..dnes bych si za to nafackovala....
25. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl si nici zivot trouba...to lhani me fakt sere pac vi,ze za mnou muze se vsim prijit a ze ty lzi se stejne provalii... :frowning2:
25. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočinko..ale on to tak v tomhle věku nevidí...hezky si s ním promluv,že se nemusí se Tě bát....tatínek byl taky hodnej...ale měla jsem z něj respekt no.. :grinning:
25. bře 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mluvila jsem.s nim a uz milionkrat a nikam tonevede
25. bře 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmm..tak to mě mrzí..no... :frowning2: Snad se brzo vzpamatuje....
25. bře 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no pujdeme si pro radu
25. bře 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice k psychologovi?
25. bře 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ono to jde někdy hodně z tuha a jak dlouho už to trvá?
děti si občas moc věcí nenechají vysvětlit, taky si to od sebe pamatuji.
25. bře 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo chodime k nemu od mala kvuli ADHD a dysortografii
@kamisb ted to dela ten posledni skolni rok....
25. bře 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jestli chodíte tak asi dobrá cesta... :wink:
25. bře 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak to už je docela dlouho a neměl přechod na 2.stupeň nebo jak to ted je. Někdy to může být změna a puberta do toho.
25. bře 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj od malinka po tom klestovym porodu ma ADHD.... ejvic me sere,ze je chytrej jako opice ..IQ 130 akorat je to lempl....a to lhani..ted z nej vylezlo taky to,ze ma problemy s detma nekterejma a co za problemy tak jsem odpo do poradny volala ..akorat volno ma az za mesic..
25. bře 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no menil ve 4.tride skolu a ted je na druhem stupni...ale nevim co se stalo
.takhle nelhal a prvni pololeti zvladal bezvadne...
25. bře 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice
@kamisb no holky nak to dopadne..nechci jen,aby byl nestastnej a zbytecne si kazil sance do budoucna....jinak on je cita no..
25. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl proste tady to fakt plati...male deti=male starosti,velke deti =velke starosti....
25. bře 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já si vzpomenu na sebe a stačí.... :grinning: Já taky přestoupila a děti v nový třídě..to bylo něco na mně...nemyslím si,že jsem nějaká iq hvězda..ale co tam chodilo..to bylo něco...
25. bře 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja taky nebyla svatousek,ale az na naky prusery znamky ok
25. bře 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já ne....mně to nebavilo..lobzvlášť v nový škole od 6.třídy...já byla knihomol a furt si četla i o hodinách...s dětma jsem si rozumněla některými ale s většinou vůbec....úkoly nedělala.....no..jediný co můžeš udělat,jak to dělala moje teta....učit se s ním a zkoušet ho.....ale myslim,že děti v tomhle věku by to měli dělat sami..no..ale to je jen můj názor..
25. bře 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak snad se zase srovná, třeba ,má jen "podivný" období ....a přejde ho to.
25. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja z matiky ho fakt nevyzkousim a ani ho nic nenaucim to je moje slaba stranka....coz je blby ze jo...
25. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..to moje taky..no....to je fakt...tak jestli se to týká jen matiky,tak se to snad srovná...ale lhát by neměl no...to ne....
25. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ono deti ve 12 letech ano ale on ma tu poruchu pozornosti tak se musi usmernovat....me proste sere,ze je chytrej jak opice,ale lempl..a prave mimon
25. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no uvidime snad je to fakt kombinace puberty a dlaby chvile..kamosky dve mi ted psaly,ze maji podobny problemy..ty jedny syn tvrdil,ze ztratil zakovskou :grinning: ti kluci v tomhle jsou fakt na zabiti
25. bře 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb snad jo no holky uvidite samy :slight_smile:))
25. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hm děkujeme ... :confounded:
25. bře 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no,já ho nechci omlouvat,jen si myslím,že to je časté...ale říct,že jsem ztratila žákovskou..na to by mě taťka neskočil.... :grinning:
25. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl hele s pubertakama je to proste tezky no a casty to je ocividne kdyz vidim co mi pisou kamosky :slight_smile:Kamco to jsem nemyslela zle,jen proste ta puberta ma svy no :slight_smile:)a kazdej si tim asi svym zpusobem musi projit :slight_smile:
25. bře 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek