IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
25. bře 2014
@kamisb no uz nevim jsk pac jsme to probirali milionkrat
muddledgirl
25. bře 2014
@janice_opice jo...já se taky bála...a zatajovala..i když tatínek byl moc hodný.. 😞
janice_opiceautor
25. bře 2014
@muddledgirl uplne me to lhani drti a v ty matice se zhorsil desne a pritom ta mu vzdycky tak sla
muddledgirl
25. bře 2014
@janice_opice já Tě chápu..taťka můj se taky trápil.....já jsem byla lenoch a úkoly psala až ráno ve škole kolikrát..dnes bych si za to nafackovala....
janice_opiceautor
25. bře 2014
@muddledgirl si nici zivot trouba...to lhani me fakt sere pac vi,ze za mnou muze se vsim prijit a ze ty lzi se stejne provalii... 😞
muddledgirl
25. bře 2014
@janice_opice kočinko..ale on to tak v tomhle věku nevidí...hezky si s ním promluv,že se nemusí se Tě bát....tatínek byl taky hodnej...ale měla jsem z něj respekt no.. 😃
janice_opiceautor
25. bře 2014
@muddledgirl mluvila jsem.s nim a uz milionkrat a nikam tonevede
muddledgirl
25. bře 2014
@janice_opice hmm..tak to mě mrzí..no... 😞 Snad se brzo vzpamatuje....
janice_opiceautor
25. bře 2014
@muddledgirl no pujdeme si pro radu
muddledgirl
25. bře 2014
@janice_opice k psychologovi?
kamisb
25. bře 2014
@janice_opice - ono to jde někdy hodně z tuha a jak dlouho už to trvá?
děti si občas moc věcí nenechají vysvětlit, taky si to od sebe pamatuji.
janice_opiceautor
25. bře 2014
@muddledgirl jojo chodime k nemu od mala kvuli ADHD a dysortografii
@kamisb ted to dela ten posledni skolni rok....
muddledgirl
25. bře 2014
@janice_opice tak to jestli chodíte tak asi dobrá cesta... 😉
kamisb
25. bře 2014
@janice_opice - hm tak to už je docela dlouho a neměl přechod na 2.stupeň nebo jak to ted je. Někdy to může být změna a puberta do toho.
janice_opiceautor
25. bře 2014
@muddledgirl jj od malinka po tom klestovym porodu ma ADHD.... ejvic me sere,ze je chytrej jako opice ..IQ 130 akorat je to lempl....a to lhani..ted z nej vylezlo taky to,ze ma problemy s detma nekterejma a co za problemy tak jsem odpo do poradny volala ..akorat volno ma az za mesic..
janice_opiceautor
25. bře 2014
@kamisb no menil ve 4.tride skolu a ted je na druhem stupni...ale nevim co se stalo
.takhle nelhal a prvni pololeti zvladal bezvadne...
janice_opiceautor
25. bře 2014
@janice_opice
@kamisb no holky nak to dopadne..nechci jen,aby byl nestastnej a zbytecne si kazil sance do budoucna....jinak on je cita no..
janice_opiceautor
25. bře 2014
@kamisb
@muddledgirl proste tady to fakt plati...male deti=male starosti,velke deti =velke starosti....
muddledgirl
25. bře 2014
@janice_opice tak já si vzpomenu na sebe a stačí.... 😃 Já taky přestoupila a děti v nový třídě..to bylo něco na mně...nemyslím si,že jsem nějaká iq hvězda..ale co tam chodilo..to bylo něco...
janice_opiceautor
25. bře 2014
@muddledgirl ja taky nebyla svatousek,ale az na naky prusery znamky ok
muddledgirl
25. bře 2014
@janice_opice já ne....mně to nebavilo..lobzvlášť v nový škole od 6.třídy...já byla knihomol a furt si četla i o hodinách...s dětma jsem si rozumněla některými ale s většinou vůbec....úkoly nedělala.....no..jediný co můžeš udělat,jak to dělala moje teta....učit se s ním a zkoušet ho.....ale myslim,že děti v tomhle věku by to měli dělat sami..no..ale to je jen můj názor..
kamisb
25. bře 2014
@janice_opice - tak snad se zase srovná, třeba ,má jen "podivný" období ....a přejde ho to.
janice_opiceautor
25. bře 2014
@muddledgirl no ja z matiky ho fakt nevyzkousim a ani ho nic nenaucim to je moje slaba stranka....coz je blby ze jo...
muddledgirl
25. bře 2014
@janice_opice jo jo..to moje taky..no....to je fakt...tak jestli se to týká jen matiky,tak se to snad srovná...ale lhát by neměl no...to ne....
janice_opiceautor
25. bře 2014
@muddledgirl ono deti ve 12 letech ano ale on ma tu poruchu pozornosti tak se musi usmernovat....me proste sere,ze je chytrej jak opice,ale lempl..a prave mimon
janice_opiceautor
25. bře 2014
@muddledgirl no uvidime snad je to fakt kombinace puberty a dlaby chvile..kamosky dve mi ted psaly,ze maji podobny problemy..ty jedny syn tvrdil,ze ztratil zakovskou 😃 ti kluci v tomhle jsou fakt na zabiti
janice_opiceautor
25. bře 2014
@kamisb snad jo no holky uvidite samy 🙂))
kamisb
25. bře 2014
@janice_opice - hm děkujeme ... :-S
muddledgirl
25. bře 2014
@janice_opice no,já ho nechci omlouvat,jen si myslím,že to je časté...ale říct,že jsem ztratila žákovskou..na to by mě taťka neskočil.... 😃
janice_opiceautor
25. bře 2014
@kamisb
@muddledgirl hele s pubertakama je to proste tezky no a casty to je ocividne kdyz vidim co mi pisou kamosky 🙂Kamco to jsem nemyslela zle,jen proste ta puberta ma svy no 🙂)a kazdej si tim asi svym zpusobem musi projit 🙂