• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@muddledgirl no kamoska mu na to taky neskocila ...na me to Muba zkousel tak,ze jim.zakovskou vybirali.. :grinning:
25. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to už je chytré...vybírali...se počůrám... :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2014 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ona jim reditelka fakt nekdy vybira zakajdu a kontroluje podpisy...ale ted ji meli vybranou nak moc dlouho...
25. bře 2014 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - já vím, že jsi to nemyslela, zle ..já to tak ani nevzala ...jen mi tam k tomu nešel chechtající se smailík ....
já se teda na základce neučila vůbec ..teda jen mě mamka mučila s diktáty, ale to stejně v ničemu nevedlo :(
učit jsem se asi začala až před maturou ...ale je pravda, že jsem měla docela dobrý známky až na tu češtinu.
25. bře 2014 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice joooo? Tak to je masakr..chytrej kluk... :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2014 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj to si taky pamatuji, že na něco ji vybírali, ale většinou druhý den vrátili.
A to už tam nechtějí podpisy? Źe si myslel, že se na to nepřijde ....asi hold zkouší co mu všechno zbaštíš no ...
25. bře 2014 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no ja az na matiku zase...;)to je fuk jen jsem z toho vzdycky vyrizena psychicky..kdyby byl hloupej tsk mavnu rukou a reknu ze to prezijeme nak..ale kdyz vim,ze je chytrej a kolikrat ma daleko vetsi prehled nez spousta deti v jeho veku tak me to sere proste,ze je flink....
25. bře 2014 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no a to mě právě přijde, že je to normální ....že většinou se ty chytřejší děti flákají, mají pocit, že se učit nemusí, že to nějak uhrajou ...a pak se blbě připouští, že to tak úplně není.
Někdy k tomu, ale musí dospět bohužel sám no :unamused:
25. bře 2014 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl holky ja jsem jak Homer Simpson....jak si stouchne do pupku a vlni se mu pak jeste 20 minut..tak ja do nej nestpucham a vlni se mi a prelejva ze strany na stranu :grinning:
25. bře 2014 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jééé..dneska mi kámoška šahala na břicho..ona chce třetí miminko no a cítila ho...i když ne tak brutlně...
25. bře 2014 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - hihi, tak to mě prcek dělá tak 2x denně a dneska je nějaký obzvláště línej ....ráno teda vlnil v posteli a odpoledne chvíli na gauči, ale ted mi přijde že už zase spí jak dudek.
V posteli pokud se nevzbudí tak hold bude mít budíček, aby měla maminka klid ....
25. bře 2014 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu se vysprchovat a spát ....nějak dneska asi blbě sedím a bolí mě záda, tak už se potřebuji zvodorovnit.

dobrou noc :sunglasses:
25. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice taťka taky nadával...že jsem chytrá a prdim na to....ale nic nezmoh...fakt ne..na střední jsem furt hlídala děti a občas chodila za školu....no co..maturu mám.....a jinak nevím co bych studovala....tělák jsem chtěla...ale nepřeskočim tyč....a neudělám rožštěp s provazem... :grinning: :grinning: :grinning: na právničinu nemám žaludek...
25. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb pá pá...mně taky bolí záda,jak dýl sedím...fuj....
25. bře 2014 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no mne Valina celej den strasne mockrat,ale vecer si touzivam v klidu...je fakt,ze v noci me necha spat a radi pres den :slight_smile:)))
25. bře 2014 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - po mě chtěli v práci abych měla vejšku tak hold jsem si dálkově udělala ekonomii na hnojárně, ale bylo to teda děsných 7 let než jsem ji celou zvládla ....tam už jsem se šprtat teda musela. Brrrr. už se nikdy nic učit nechci, ale pak až se budeme učit s prckem to bude síla. Člověk hrozně rychle zapomíná a oni se to ted učí jinak než my dřív.

JInak mě pekně bolí i pod žebrama na pravý straně a to jak zepředu tak na zádech .... ale to vydržím do poradny na příští pátek a zeptám se jestli to je ok či co to jako má být. Ale je pravda, že kdybych seděla narovnaná tak to asi bolet nebude. Ale kdo má na to furt myslet :angry:
25. bře 2014 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb tak dobtou noc :slight_smile:
25. bře 2014 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja byla stejna..vejsku jsem si dodelala taky nakonec,ale to uz jsem mela rozum...
25. bře 2014 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to je hodná...mně spíš v noci...ale teď je to častějc a silnějc..tak mě to moc těší....ježíš ekonomka..to jsi dobrej mozek...mě stačily ty přitroublý předměty na střední...no nemám na to mozek a trpělivost učit se věci,který mě nebavěj a nerozumím jim.....

Já jsem taky věčně ohnutá...no...neumím sedět :grinning:
25. bře 2014 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no,jste šikovný holky.. :wink: :wink: :wink: Ptáček usíná..... :grinning: :grinning: :grinning: dobrou kočky
25. bře 2014 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl a ekonomku jsem nekde psala?:grinning:
25. bře 2014 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja se tesim na utz zitra tak hezky sny :slight_smile:
25. bře 2014 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo to bylo na Kamcuuu ahaa
25. bře 2014 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jo s tim ucenim mas pravdu..u cej se to jinak a maji toho mnohem vic :slight_smile:
25. bře 2014 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo pro Kamču..mně to došlo..ale už se mi to pak nechtělo přepisovat...půjdu pomalu taky do postele,dopiju čajík a zalehnu....brou brou...kočenko a pozdravuj Valču
25. bře 2014 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl mne prisel manza ted z prace a to sel v 7 z domu :-//tak ho jdu nakrmit a pritulit se..pohlad Samika :slight_smile:
25. bře 2014 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb juu tak to mame stejnou skolu.a jaky obor si mela? Ja VSRR :grinning: to je jak CSSR :grinning:
26. bře 2014 v 07:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky 90 :slight_smile:
26. bře 2014 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm - já mám na provozně-ekonomický fakultě ...obor Provoz a management. Zkratku nevím....
26. bře 2014 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - teda toto letí co?
Já se pro změnu vyšplhala na 61kg :slight_smile: tak ještě 6 aby měla PA radost :sunglasses:
26. bře 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek