• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@kamisb ja jsem.zvedava kolik jsem pribrala ja :slight_smile:))))
26. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ono je to vlastně asi i jedno, jen aby prckové byli zdraví a pak se to nějak schodí :slight_smile:
26. bře 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslete na mě v půl jedný mám kontrolu na srdíčko :slight_smile:, už aby to bylo za mnou.
26. bře 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eevvaa jasny drzim pesti ja uz myslrla rano v 8 na Pavlinku mela OPU..ja jdu ve 13.20...
26. bře 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no vzdyt jo ja nabrala za ty 2 roky predtim stimulkama a vsim a ted mam nahore dle ramniho vazeni 5.5 kg od otehotneni..
26. bře 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb vy jste blázni s těma školama..já byla ráda,že jsem dodělala podnikatelku střední a už nikdy více účto, management, marketing, bankovnictví a podobný ptákoviny...
26. bře 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa budeme,neboj..
26. bře 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb ahoj holčičky moje..včera jsem si zas koupila bomba triko v sekáči a kraťasy s tílkem..je to jako na noc...ale ty kraťasy se daj i v létě..a ještě tam mám velkou rezervu...jsou na šňůrku..nosim je teď i na doma..jsou super pohodlný.....Co máte v plánu..já lakuju nehtíky na rukách....třídim papíry ve skříni..a pomalinku se zázrakem tvoří nějaké místečko ve skříni pro Samíka.......to letí..já už se nemůžu dočkat...až budu máma...jinak 14 kg nahoře.....
26. bře 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb a tak jsem se dojmula,že brečim..bože... :grinning: :grinning: Třeští mě hlava,tak dávám kafčo,tak snad to přejde... :grinning:
26. bře 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak si budem držet palečky vzájemně, no já tam mám být na půl jednu, ale možná na řadu půjdu déle, nevím. Ať už je to za mnou.
26. bře 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - palečky držíme a neboj určitě srdíčko bude.
26. bře 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já za stimulku nenabrala nic, ale byly jen dvě,buhví jak by to vypadalo kdyby to mělo trvat dýl.
jinka teda 5,5 kg je v pohodě ...
26. bře 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - Ty ty nehty maluješ denně? ...já na tohle nejsem vubec, max kdy se namaluji je když jsme chodili na ples. Ani to neumím :grinning: :grinning:

já jsem si douklidila prádelník ...spíšpřeházela věci na poličkách mám ji vejš tak abych se nemusela natahovat moc.
ted bych měla utřít prach a dneska po obědě se musím jít projít ...sluníčko se tu zase hezky snaží, tak musíme aspon na chvíli na vzduch. A pak budu ještě koukat na nějaký ten nábytek a měla bych dodělat ten seznam věcí co koupit.
26. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to mě kdyby třeštila hlava a dala jsem si ještě akfe tak bych se mohla jít rovnou někam pověsit.
26. bře 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no ja jeste po tech prednisonwch a po te lecbe rakoviny..pri ni jsem dost zhubla a pak me zacali dopovat hormonama a slo to nahoru a zacala jsem.zadrzovat I hodne vodu..ale diky tomu jsem zjistila,ze zdravi je prednejsi...pri tech 8 stimulkach jsem nabrala taky..vzdycky jsem mela nejvyssi davky leku no a priznavam,ze sportovec nejsem..max brusle....
26. bře 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja udelala snidani jdu se zase koupnout a dodelat bobinu...pak trochu poklidim a pak hura do poradny..ja ted taky bulela pre etla jsem si denicek na emiminu
26. bře 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ja se taky dneska vrhnu na dodelani seznamu..
26. bře 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já taky nejsem sportovec, my teda jediný co tak za tepla na kole a v zimě na lyže. Jinak jsme lenoši :slight_smile: ale je pravda, že já nikdy moc nepřibrala.
ale co i kdyby tak je to fuk, hlavně že jsme šťastné a prckové spokojení.
26. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb néééé...asi po 3-4 dnech...mám angličtinu,tak aby byly hezké :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo...já poprvé asi ve 2.třídě...dostala jsem pekně vynadáno a normálně i na nohou...ale to se mi moc nechce...ale uvidím...teď jsem spala...bolela mě hlava a byla jsem hrozně unavená...asi tlak...nevím....
26. bře 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně to většinou pomáhalo..ale to jsem nebyla těhu...je to lepší po spánku...tak uvidíme... :wink:
26. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb pověsit... :grinning:
@janice_opice tak co poradna??? Bobinu..taky musim..asi dnes....Dnes mám anglinu,moc se těším.....aspoň se trochu projdu... :wink: Sportovec taky nejsem...a když hubnu,tak vydržím maximálně měsíc dřít jako blázen...třeba dvě hodiny denně cvičit......no a pak zas nic a nakynu..nejleíp se hubne,když je hezky a jsou melouny...a taky se může chodit na dlouhé procházky,to pak někdy jde taky...ale to pak člověk nesmí pít tolik piva.. :grinning: :grinning: :grinning: No uvidíme....nasadíme po porodu jídelníček a bude....ale na cvičení energie nebude..to je jasný asi no... :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak bobina nachystana zvladla jsem to skoro dokonale.ty nedodelky dosolichal manzel a desne se u toho rehnil...:grinning: vysusim vlasy a v 13 hura do poradny
26. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl poradna ve 13.20
26. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé žiš...vlasy si musím umýt..no ty odrosty hnus...ale tak se nedá nic dělat...dám asi vyjímečně culík a čelenku a hezký náušnice...aby byla těhule hezká..když už má tolik kg...ale za to bomba bříško.... :grinning: :grinning: :grinning: zase mi začíná hrabat...
26. bře 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé Ty se máš,že manža doholil....ale to přítel bude muset taky..no uvidíme..jak to dáme :grinning:
@janice_opice tak ať se Ti prdelka hezky ukáže a máš hezký písmo...
autor
dneska mi dosly dve tehu a kojici podprdy a jsou super za prvy pohodlny a I docela pekny teda
26. bře 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jaky pusmo?:-O :grinning:
26. bře 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja jak mam skripply ty zada tak je to o to dlozitejsi holit
26. bře 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na balíku s plyšáčkama bylo :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek