• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice přítel mi tu krabici ještě nevyhodil..tak na ni čumim 10x denně..mám ji na chodbě a dneska ji odnesu sama... :grinning:
26. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to věřim...co s tím budeš dál dělat? Jinak jsem slyšela,že jsou nějaký náplasti hřejivý či co..
26. bře 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se objednala konečně na 3D ultrazvuk,poslední volný místečko a zrovna má kolegyně manžela zubaře :(
ale snad to nějak stihne a bude moct jít manžílek se mnou.
Jinak hold uvidí jen fotku a video, pokud bude malej spolupracovat.
26. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak co Paji, jak po opu, mám tu ruky zašroubovany pomalu až po lokty jak je držím :grinning: doufám, že jde vše podle plánu ...hlavně, aby se nám zítra bojovnicci nezačali pomalu liskat o ty šály a usanky :grinning: :grinning:
Posílám všechnu sílu co mám na tu nadcházející čekacku :wink:
26. bře 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak snad to manžilek stihne ať se můžete kochat společně...
Nás za čtrnáct dní čeká pro změnu zápis do školky a taky manza bohužel dovolenou nedostane.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuji poklade, no zítra mi to začíná 10 dní utros, prvního pak pridavam nosní spray synarel, kolem 8-10 teho by mela přijít MS, druhý den na utz a začnu s gonalem.....přijde mi úplně na hlavu, jak moc jsem se na stimulku těšila a teď jsem úplně paralyzována strachem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně taky aby manzovi něco našli a moc ho to pak chudáka nebolelo...
Jinak vidím, že si taky užívas s malým, no jo to asi musí vždycky dojít takové to telecí chování, ale neboj brzy to přejde a známky si zase zlepší...
26. bře 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojík, tak jsem zpět z kontroly, jsme 7+5, srdíčko bije a měříme 1,3 cm, rosteme jako z vody emoticon a mám fotečku, až budu mít chvilku, tak si jí hodím do fotoblogu emoticon
26. bře 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@eevvaa super holka, tleskame a jen tak krásně dál :wink:
26. bře 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - tak to je super, jen tak dál. :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb další meta za námi, teď je asi další důležitý bod ten screening v 1.trimestru,že jo? Zítra mám v plánu odnésti výstupní papír z CARu k mému OG a hlavně tam stejně musím pro lístek na peníze, abych ho včas doručila do práce, tak mi asi dají termín na další kontrolu, včetně těch všech odběrů v 1.trimestru. Už jsem říkala manžovi, že mi na tu krev bude dělat doprovod.
26. bře 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - já dostala výstupák z CARu (zprávu) a rovnou doporučení na screening, v praze se většinou posílá do gennetu a tím, že jsem IVF měla tam tak bylo i zadarmo.
na krvi jsem byla někdy v 11tt a v 13tt na ultrazvuku, dobrý je, že na tu krev nemusíš na lačno ...takže jsem to zvládla i bez doprovodu. A ještě mi ji nabrala sestřička v poradně normálně na gyndě, že stejně tu krev na rozbor posílají do gennetu, takže to byla docela pohodička.
Protože to by mmi brala sestřička krev na ten jejich počáteční rozbor a po obědě pak ještě jednou v gennetu.
26. bře 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no pokud ta krev nebude na lačno, tak to taky zvládnu sama, zítra se dovím více :slight_smile:
26. bře 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa super, moc gratuluju :slight_smile: Taky jsem byla na screeningu i na triplech v Gennetu :slight_smile:
26. bře 2014 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl chaaaa tak ten balik nadepisoval manzel.... :grinning:
26. bře 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eevvaa super gratulace velika jen tak dal:slight_smile:))
26. bře 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčátka :grinning: , děkuji za zkroucené ruce a palečky!!!! Mám skvělé zprávy. v tom Cube jsou opravdu kouzelníci :grinning: . Měla jsem 7x 19mm, a pak nějaké menší folíky a teď se podržte.....11 krásných zralých vajíček. Prý ani nemuseli vyplachovat, uvolnily se krásně :wink: . Poprvé jsem měla 6, po druhé 2 a teď tohle. Krása, hned se mi ulevilo, protože přeci jen je z čeho vybírat. Takže to vidí na 5 den. Zítra budou volat kolik se jich oplodnilo, tak doufám, že se to ponese v tomto pozitivním duchu i nadále :grinning: . Jsem mooooc ráda, že jsem se rozhodla přejít do Cube, měla jsem úplně jiné léky, než v pronatalu. A mám sto chutí dojít za tím hňupem do pronatalu a říct mu výsledek, neb ten mi po druhém neúspěšném IVF říkal že jsem stará a že už ze mě nic asi nedostanou :wink:
26. bře 2014 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice Janinko nic si z toho tvého klacka nedělej :grinning: , mám doma to samé, to jsou ty telecí léta no :wink: . Děkuju za srdíčko, viž výše dnešní výsledek. Hurá :grinning:
26. bře 2014 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, viz výše dnešní výsledek :grinning: . Ruce si nekroutila nadarmo holka zlatá :wink: . Takže příští týden začínáš? Ty jo to letí. Budeme bojovat spolu :grinning:
26. bře 2014 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 martasku neboj se nic,strach zahrabej do ty depkovsky diry a jdi do toho naplno..moc na tebe myslim a moooc ti fandim!!!!!@!
26. bře 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 jùuuuuuu kraaaadssssaaaaaaa gratuluju a jsem.napnuta na zitra..Jsem tak rada,ze se ti tam.libi a mas tak krasny vysledek..neni duvod,aby to dal nepokracovalo stejne!!!!!:-*
26. bře 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - a co dneska Valinka?
26. bře 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb
@pavlina1976
@martas14
@muddledgirl tak holky ted jsem si dopisovala s ředitelkou školy- má Kubu na matiku a na první mejl ,kterej jsem jí poslala, že jí žádám o schůzku ohledně Jakubovýho prospěchu mi napsala, že schůzku velmi vítá..tak mě vyděsila a domluvily jsme se na příští čtvrtek s tím, že jsem jí psala, že se tedy úplně děsím co se dozvím a ona mi na to napsala: Paní Brožová, klid!! Máte velmi chytrého kluka, jen ted lidově řečeno trochu blbne a to se musí napravit!:slight_smile:))
26. bře 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb Valinak je v pořádku, zase se vrtelě, pootevírala očička, mnula si je a otevírala a zavírala pusinku, srdíčko Ok, místa má dost...Nasáčkovaná je furt víc nalevo..protože napravo je méně místa kvůli placentě, takže si vybrala chytře holka levou stranu:slight_smile:)) furt se mele, tentokrát mě neprohlížel vnitřně, když si nestěžuju na kontrakce a tvrdnutí břicha:slight_smile:)akorát mě prohmatal, domluvili jsme se na poslednim velikym UTZ, píchli mi ten antiimunoglobulin, probrali jsme kdy začnu chodit do porodnice a účast mého porodníka :slight_smile:)) :grinning: 20 minut čučeli na utz. byla jsem politována kvůli zubu a zádům a šli jsme domů:slight_smile:
26. bře 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice No vidíš :wink: , jen prostě puberťačí no :wink:
26. bře 2014 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak super i s klukem i s Valinkou..jé otevírala očíčka a pusinku a zavírala..to je hezky...Ty budeš mí porodníka svého u porodu?
26. bře 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 super, super....
26. bře 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak hlavně je to asi rozumná ženská, tak snad něco vymyslíte. Kluk jeden uličnickej :wink:

a Valinka ....super super :slight_smile: a kdyTě čeká ten ULZ v 30tt nebo v 32tt ...nevím moc jak se chodí. V Podolí mi říkala, myslím 30tt
26. bře 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ti to reknu presne 15.4. a to budu v 31 tt :slight_smile:))on se dela no 30-32tt :slight_smile:
26. bře 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mam domluveneho doktora,ktery me odrodi :slight_smile:
26. bře 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek