• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice u nás se platí 5000 a já je zas tak neznám no....jo kdyby mě rodil můj dr.ze Sanusu Dejmek,tak si klidně těch 5 táců zaplatim....
26. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja taky budu davat,ale vzhledem.k tomu prvnimu porodu do toho fakt jdu.....:slight_smile:on je skvelej
26. bře 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podolí má na stránkách napsáno, že se za tohle již vybírat peníze nesmí.
Ale i tak s tím počítáme, že na to případně dojde.
26. bře 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď už jsem to nenašla, tak nevím kde jsem to četla :(
26. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb za co nesmi vybirat penize?
26. bře 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - za volbu porodníka....ale ted to tam už nikde napsaný nemají ...tak buhví co jsem kde četla
26. bře 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jako,ze by sis vybrala doktora a on byl ve strehu nonstop treba 2 tydny zadarmo jo?
26. bře 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb I kdyz ty to mas kvuli cisari asi jasny
26. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja to teda neresim s porodnici no :slight_smile:
26. bře 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - našla: V souladu s rozhodnutím ústavního soudu ve věci úhrad za nadstandardní zdravotní péči se s účinností od 20.8.2013 ruší hrazená služba „Volba lékaře k provedení výkonu a k porodu“.

tak nevím no ...
Mě doktor řekl, že pokud budu chtít jeho, že to je nadstandard ale že to nějak snad půjde.
26. bře 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no prave ;))) nejak to snad pujde....ja jsem rada a jsem spokojena,ze to jde :slight_smile:hlavne fakt po te prvni zkusenosti
26. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to mi je jasný. No u mě ten císař nevím jak to bude vypadat, počítám, že když ho budeme plánovat, že by se mohl naplánovat na jeho operační den, ale kdyby to mělo přijít v jiný den tak nevím jak to bude vypadat. Ale zase doufám, že tam jsou odborníci tak je snad jedno kdy prcka vyndá ...hlavně aby jsme byli zdraví a už to měli za sebou :sunglasses:
26. bře 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj ja jsem tohle fakt chtela kvuli te prvni zkusenosti..to uz nechci zazit u cisare by mi to bylo asi taky jedno..takhle ne prave proto abychom to prezili ve zdravi a nebyla Valca ohrozena jako Kuba....
26. bře 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a fakt 5 kg nahore zatim
26. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak u Tebe mi to je jasný, já jsem jeho chtěla z důvodu, že už mě otevřenou viděl. Ale stejně pokud to třeba bude akutní ...tak asi těžko budou shánět jednoho doktora.
No uvidíme ....ještě máme 3 měsíce čas ...ty přesně ne?
26. bře 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no vidiš to je dobrý ne?
26. bře 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak to je úžasnýyyyyyyy výsledek zlato, to fakt nemá chybu, to opravdu bude velká bitka o ty zimní doplňky :grinning: :grinning: no hold tě nechci strašit, ale teď jedno a pak si budeš muset za rok dojít ještě pro třetího sourozence, když už se tak vajucha hecly :grinning: nebo budeš dávat dvě rovnou?
To fakt není s tím cube možný jak se tam umí posnažit sikulini, určitě za chvíli Janicku dobehnes a já vám budu dýchat na zadá :grinning: ale příští týden ještě né, tak až za dva začneme s injekcemi
26. bře 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo uz necely 24.6 o dva ddny se mi to uz zkratilo :slight_smile:))ale vyprumerovane to mam 90 dni :slight_smile:do TP a ty toho cisare budes mit jsi psala teda kolikatyho?
26. bře 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinak za tech 5 kg jsem rada :slight_smile:
26. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeeeee vidíš na díru bych byla malém zapomněla, ta mi určitě pomůže, ale až půjde do tuhého tak budu stejně prudit tady tebe :slight_smile:
26. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ja jsem tu a moc se na to tesim a tesim.se na ty //
26. bře 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš jak ti to paní ředitelka krásně osvětlila :slight_smile: jde prostě jen o nějakou blbinu, ale je fajn že jí jako důkladná mamca utnes už v základu :wink:
26. bře 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice JoJo kéžby, nebo spíš zcela určitě sem pak hned dám pěknou dvojkovou fotecku :wink:
26. bře 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 no asi fakt teleci leta..dneska jsme meli debatu vlezl si ke mne a hladil.pupik a rikal,ze se moc tesi az tu Valca bude ;)
26. bře 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 presne tak zcela urcite...nezapomen pit to cerveny vino to ti jde :slight_smile: a je to doma :slight_smile:
26. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo v tomto on je hrozný sladousek, no jo změn ho taky čeká bude se muset nově o maminku dělit a ještě ta velkáaaaaa zodpovědnost být starší bracha !!!! :grinning:
26. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no to je fakt v tomto mezery nemám :grinning: :grinning: po něm bych mohla dvojitě vidět raz dva :grinning:
26. bře 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 presne tak na to on se tesi I jak bude vozit ;)nechce ani na tabor v lete :grinning:
26. bře 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14 ja tuto kuru taky dodrzovala a vidis to :slight_smile:
26. bře 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no my zatím ještě o termínu nemluvili. Asi až po tom ULZ v 30tt nebo kdy to bude ....možná i dýl nevím no uvidíme. Zatím se na to snažím moc nemyslet.
Zítra jdu na hemetologii a budu se muset zeptat doktorky jestli mi poradí jak poznám kde končí děloha ....někdy mám strach abych nepíchla tu injekci do ní ....ale to by mi šlo asi blbě propíchnout ne?
26. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek