IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pavlina1976
26. bře 2014
@martas14 jj byla to krásná zpráva, když mi to dr řekl 😃 . Zítra budou volat, kolik se jich oplodnilo, tak doufám, že skutečně se strhne bitka o zimní doplňky 😃 😃 😃 . A víš, že jsem na to Martinko zlatá myslela, že bych ho tam v tom mražáku nemohla nechat? 😉 . Musím říct, že se mi opravdu dost ulevilo, přeci jen je to lepší než minule ty 2 vajíčka moje malinký :-| . Zítra Martinko dám hned vědět kolik se jich oplodnilo. Mám velkou radost. Dr říkal, že zítra uvidí kolik jich bude oplodněných ale že to vypadá na pátý den 😃 . Tak budu podávat zprávy a doufám, že ti za tři týdny předám těhotenskou štafetu Martinko 😉
kamisb
26. bře 2014
@pavlina1976 - to je krásný výsledek ....tak ať se to hezky v noci spojuje a dělí 😉
janice_opiceautor
26. bře 2014
@kamisb podle me to nejde a co pichas za injekce?
kamisb
26. bře 2014
@janice_opice - clexan....je to něco jako ten fraxiparín
janice_opiceautor
26. bře 2014
@kamisb to neeee to emuzes propichnout...vim,ze brsh pichala fo stehen pak...
kamisb
26. bře 2014
@janice_opice - když já na stehně neudělám řasu ani omylem....zatím furt střídám boky a zkouším co to nejdál jde, ale třeba na levý bok se píchá hůř a hůř a občas tam je blbě vidět 😎
janice_opiceautor
26. bře 2014
Jo jinak holky dneska bula videt mala bobinka krasne jak byla Valca rozcapena krasne 🙂
janice_opiceautor
26. bře 2014
@kamisb rikej si jeste par tydnu a je to!!!urco to do delohy nepuchnes 🙂)))
pavlina1976
26. bře 2014
@kamisb děkuju, vyrazilo mi to dech 😃 mám opravdu velkou radost. Tak snad to bude pokračovat takhle pozitivně dál!!!!! Zítra jsem zvědavá co mi zavolají 🙂 . Snad se oplodní všechny. Víme jak to může být :-| . Ale věřím, že zbudou nějaký pro šálu a rukavičky 😃
janice_opiceautor
26. bře 2014
@pavlina1976 sim te uz jsem ti zamluvila I sanky pro ty tvoje snehulacky !!🙂
kamisb
26. bře 2014
@pavlina1976 - měli jste ICSI?
pavlina1976
26. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 😃 . To by byl přelomový okamžik u mě 😉 . Uvidíme 😉
pavlina1976
26. bře 2014
@kamisb určitě 🙂. V Cube mají vše toto za jednu cenu i mražení a když k mražení nic není tak bohužel smůla, peníze jsou prostě takhle a hotovo. Ale říkal, že tam nějakých krásných 11 spermií vyberou. Takže předpokládám, že jo. Na začátku nám to myslím říkal, teď jsem se zapomněla zeptat, jak jsem z toho počtu byla úplně hotová 😃
janice_opiceautor
26. bře 2014
@pavlina1976 menim sanky na 2 4boby 😃
martas14
26. bře 2014
@janice_opice tak 4bob boduje se válím smíchy 😉
janice_opiceautor
26. bře 2014
@martas14 to je dobre ty to ted moc potrebujes 😉
martas14
26. bře 2014
@pavlina1976 tak určitě to dodá klidu a apetitu, taková velká ošatka vajuch, to už je víc jak malá proložka 😃 😃 tak teď si zas pokroutim ty ruce, aby se pěkně do zítra pomuchlovali s tatkovyma bojovnikama a pak se můžou pět dni válet a z nudy se dělit o sto šest 😉 už se těším na zitrejsi info
janice_opiceautor
26. bře 2014
@martas14
@pavlina1976 hody hody na dve doby dejte vajco do delohy a v nem malou spermijku at nam zvetsi rodinku 🙂
martas14
26. bře 2014
@janice_opice ty jsi fakt úžasný couch na IVF, uvažuj jestli si na to neudělat živnostnak 😃 😃
janice_opiceautor
26. bře 2014
@martas14 co to je couch?ja abych vedela jak to vysvetlit az si pro ten zivnostak na ty ourady pujdu..ze tam chci mit couch
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pavlina1976 Pavliii tak cekam co a jak at si muzu uspesne odskrtnout dalsi metu 😉
pavlina1976
27. bře 2014
Dobré ráno 😉 , tak čekám na telefonát 🙂. To jsou nervy :-|
pavlina1976
27. bře 2014
@janice_opice To mi povídej Janinko 😉 . To víš nervy pracujou a budou 😃
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pavlina1976 ja jsem nervozni s tebou..uz lestim ty 4boby 🙂)jedny jsou modry a druhy ruzovy 🙂
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pavlina1976 no jo holka to budou a pak I cely tehotenstvi...vsechny to tu zname a tohle je na IVF to nejhorsi to cekani...
janice_opiceautor
27. bře 2014
@muddledgirl jsem si vcera stezovala muzovi,ze jsem se tak I s jeho pomoci trapila s upravou bobiny a pan doktor se vubec nepoodival 😃 😃
muddledgirl
27. bře 2014
@janice_opice hi hi hi...no mně vždycky sahá doktorka na čípek nebo kam????A zeptám se na všechny ty zkratky sestřičky,ať vim co je co.. 😃 😃 😃 Jinak teda jsem do tří čuměla a zas jsem vzhůru..je fakt,že jsem večer usnula asi na půl hoďky a před den asi na hoďku a půl..masakr.. 😃
janice_opiceautor
27. bře 2014
@muddledgirl ja usnula nejak.kolem.pulnoci..ale muz vytahnul skoro 2 sedmicky vina u pc tak chrapal desne a ja blbe spala
pavlina1976
27. bře 2014
@janice_opice to je fakt vtipný s těma bobama 🙂. Jojo známe to tu všechny. Máš pravdu to čekání jsou největší nervy ]-( . Včera jsem si říkala to je svkvělý výsledek, tak to mám o půlku nervíků míň a dnes v tom lítám znovu 😉 . Už aby volali! V tom opojení jsem se zapomněla zeptat na to jestli používají ICsi, ale myslím že jo. Že je to v té základní ceně. Nevíš to Jani?
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pavlina1976 jj pouzivaji 😉