• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@martas14 jj byla to krásná zpráva, když mi to dr řekl :grinning: . Zítra budou volat, kolik se jich oplodnilo, tak doufám, že skutečně se strhne bitka o zimní doplňky :grinning: :grinning: :grinning: . A víš, že jsem na to Martinko zlatá myslela, že bych ho tam v tom mražáku nemohla nechat? :wink: . Musím říct, že se mi opravdu dost ulevilo, přeci jen je to lepší než minule ty 2 vajíčka moje malinký :unamused: . Zítra Martinko dám hned vědět kolik se jich oplodnilo. Mám velkou radost. Dr říkal, že zítra uvidí kolik jich bude oplodněných ale že to vypadá na pátý den :grinning: . Tak budu podávat zprávy a doufám, že ti za tři týdny předám těhotenskou štafetu Martinko :wink:
26. bře 2014 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 - to je krásný výsledek ....tak ať se to hezky v noci spojuje a dělí :wink:
26. bře 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb podle me to nejde a co pichas za injekce?
26. bře 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - clexan....je to něco jako ten fraxiparín
26. bře 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to neeee to emuzes propichnout...vim,ze brsh pichala fo stehen pak...
26. bře 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když já na stehně neudělám řasu ani omylem....zatím furt střídám boky a zkouším co to nejdál jde, ale třeba na levý bok se píchá hůř a hůř a občas tam je blbě vidět :sunglasses:
26. bře 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak holky dneska bula videt mala bobinka krasne jak byla Valca rozcapena krasne :slight_smile:
26. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@kamisb rikej si jeste par tydnu a je to!!!urco to do delohy nepuchnes :slight_smile:)))
26. bře 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb děkuju, vyrazilo mi to dech :grinning: mám opravdu velkou radost. Tak snad to bude pokračovat takhle pozitivně dál!!!!! Zítra jsem zvědavá co mi zavolají :slight_smile: . Snad se oplodní všechny. Víme jak to může být :unamused: . Ale věřím, že zbudou nějaký pro šálu a rukavičky :grinning:
26. bře 2014 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 sim te uz jsem ti zamluvila I sanky pro ty tvoje snehulacky !!:slight_smile:
26. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - měli jste ICSI?
26. bře 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . To by byl přelomový okamžik u mě :wink: . Uvidíme :wink:
26. bře 2014 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb určitě :slight_smile:. V Cube mají vše toto za jednu cenu i mražení a když k mražení nic není tak bohužel smůla, peníze jsou prostě takhle a hotovo. Ale říkal, že tam nějakých krásných 11 spermií vyberou. Takže předpokládám, že jo. Na začátku nám to myslím říkal, teď jsem se zapomněla zeptat, jak jsem z toho počtu byla úplně hotová :grinning:
26. bře 2014 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 menim sanky na 2 4boby :grinning:
26. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice tak 4bob boduje se válím smíchy :wink:
26. bře 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 to je dobre ty to ted moc potrebujes ;)
26. bře 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 tak určitě to dodá klidu a apetitu, taková velká ošatka vajuch, to už je víc jak malá proložka :grinning: :grinning: tak teď si zas pokroutim ty ruce, aby se pěkně do zítra pomuchlovali s tatkovyma bojovnikama a pak se můžou pět dni válet a z nudy se dělit o sto šest :wink: už se těším na zitrejsi info
26. bře 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14
@pavlina1976 hody hody na dve doby dejte vajco do delohy a v nem malou spermijku at nam zvetsi rodinku :slight_smile:
26. bře 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice ty jsi fakt úžasný couch na IVF, uvažuj jestli si na to neudělat živnostnak :grinning: :grinning:
26. bře 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 co to je couch?ja abych vedela jak to vysvetlit az si pro ten zivnostak na ty ourady pujdu..ze tam chci mit couch
26. bře 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavliii tak cekam co a jak at si muzu uspesne odskrtnout dalsi metu ;)
27. bře 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno :wink: , tak čekám na telefonát :slight_smile:. To jsou nervy :unamused:
27. bře 2014 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To mi povídej Janinko :wink: . To víš nervy pracujou a budou :grinning:
27. bře 2014 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ja jsem nervozni s tebou..uz lestim ty 4boby :slight_smile:)jedny jsou modry a druhy ruzovy :slight_smile:
27. bře 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 no jo holka to budou a pak I cely tehotenstvi...vsechny to tu zname a tohle je na IVF to nejhorsi to cekani...
27. bře 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jsem si vcera stezovala muzovi,ze jsem se tak I s jeho pomoci trapila s upravou bobiny a pan doktor se vubec nepoodival :grinning: :grinning:
27. bře 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice hi hi hi...no mně vždycky sahá doktorka na čípek nebo kam????A zeptám se na všechny ty zkratky sestřičky,ať vim co je co.. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak teda jsem do tří čuměla a zas jsem vzhůru..je fakt,že jsem večer usnula asi na půl hoďky a před den asi na hoďku a půl..masakr.. :grinning:
27. bře 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja usnula nejak.kolem.pulnoci..ale muz vytahnul skoro 2 sedmicky vina u pc tak chrapal desne a ja blbe spala
27. bře 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je fakt vtipný s těma bobama :slight_smile:. Jojo známe to tu všechny. Máš pravdu to čekání jsou největší nervy :angry: . Včera jsem si říkala to je svkvělý výsledek, tak to mám o půlku nervíků míň a dnes v tom lítám znovu :wink: . Už aby volali! V tom opojení jsem se zapomněla zeptat na to jestli používají ICsi, ale myslím že jo. Že je to v té základní ceně. Nevíš to Jani?
27. bře 2014 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jj pouzivaji ;)
27. bře 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek