• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@pavlina1976 podle myho ted jsou to nejvetsi nerviky :slight_smile:prave kolik se jich oplodni a jak se budou vyvijet...:slight_smile:ale neboj uz jen ten uspech pri OPu znaci jak to bude dobry...ti rikam ja posledni OPU obrecela :slight_smile:
27. bře 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ježíš...no můj má noční..to by taky chrápal jak sviňa ten můj....já spím často vedle v obýváku..bývám dýl vzhůru...a když ne ...tak usnu a už se mi nechce přemísťovat..to až teď během těhu no.... :grinning:
Zkusím najít na co jsem včera koukala na ebay....nevím..jestli jsi na náhrdelníky..ale já si prostě nemohla vybrat....mám ráda velký věci..
27. bře 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Nevíš co Sas? Psala jsem jí v tom druhém foru a neodpověděla. Jen co jsem pochytila byla na druhým IVF a to nevyšlo?
27. bře 2014 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj já obrečela to druhý :frowning2: . No já byla úplně hotová, po zkušenostech z pronatalu, jsem si říkala aspoň 5 kousků :wink: . Včera se tak usmívali než nás zavolali a já jsem mužovi říkala: no jo usmívají se ze soucitu :grinning: . Výsledek krásný, ale víš jak můžou prostě všechny skončit ve vývoji. Budka říkal, že nějaká paní tam měla 8 morulek a do pátého dne se dostalo jedno. Ale doufám, že tak pěkný začátek bude příslibem dalších hezkých zpráviček :grinning:
27. bře 2014 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 holka vim...mam to za sebou 8x...nikdy jsem.nemela mrazacky...a ten posledni pokus ze me vydolovali 3...vedela jsem,ze je konec,ze je to posledni IVF a bulela jsem na pokoji jako zelva...nikdy se mi nechytla blasta ani morulka...
27. bře 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 nepremyslej tsk ze muzou skoncit..muze te treba porazit auto nebo ti spadnout na hlavu kvetinac,ale kvuli tomu nezustanes zavrena domaproc by to delali ..ja jsem se modlila aspon za jedno at vydrzi....a proste jsem verila
27. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl libi hod sem odkaz ;)
27. bře 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 to je napinavy....
27. bře 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Má naprostou pravdu Janinko, můžu mít jedno a je to tam a prostě bude miminko a můžu jich mít 10 a nevyjde to. Věřím Jani moc, že to vyjde, taky je to poslední pokus :wink: . Věřím jim hrozně moc těm našim morulkám a blastičkám a osmibuňkám prostě že tam to naše mim na nás čeká :grinning:
27. bře 2014 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 tak se mi libiiisss ..hele vim,ze ten strach a ty nervy tam jsou..to bohuzel ano..bez toho to nejde...ale jsi v dobrych rukach a ja verim,ze az budu chovat Valcu v naruci tak tu budu cist jak se s Martinkou a hhani pekne kulatite..:slight_smile:
27. bře 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hhani taky teď začíná? Tak zase spolu :grinning: :grinning: . Děláš nám výborný předvoj Jani :grinning:
27. bře 2014 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no nevim jestli presne ted,ale zaradili ji do studie takze kazdou chvili...ted ma jeden pokus za sebou...dopadla bohuzel jako ja predposledne tak ted to taky dotahne...
27. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 bych rekla,ze z vas 3 budes hlasit ty prvni //...holkam to pekne ukazes a pripravis vlnobiti a ony si naskoci :slight_smile:
27. bře 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jistě :grinning: , uděláme zase pořádnou tzunami :grinning: (nevím jak se to správně píše), ale ty víš co myslím viď :grinning: :grinning:
27. bře 2014 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jasnyyy cece uz by meli volat nebo ty 4boby rozlestim na padrt :grinning:
27. bře 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 jak mas vlastne stare prvni ditko?
27. bře 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já je nemůžu najít..promiň.... :frowning2:
27. bře 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nic se nedeje ja jdu trochu uklidit ma prijet tata s pritelkyni tak aspon kuchyn a zachod...pac ted jsem nic moc kvuli tem zubum a zadum.nedelala a je to potreba
27. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Janinko 14ti letou slečnu, v srpnu 15 :wink: . Děs a hrůza co ti budu povídat :wink: . Jo a ještě nevolali zmeťouři :grinning: . Nemůžu kvůli tomu ani nic dělat :grinning:
27. bře 2014 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Koukala jsem, že si psala, že jsi přibrala jen 5 kg? To je krása Jani. Toho já se bojím nejvíc, že budu jak golem. Budu se muset hlídat. Jestli to teda aspoň trochu půjde :grinning:
27. bře 2014 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 podle me ti budou volat kolem poledne..asi maj hodne opu
27. bře 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ja to tak nejak kociruju dost jsem pribrala za tech x let predtim tak ted se snazim a I kdyby hlavne at jsou mrnata v pohode :slight_smile:
27. bře 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :frowning2: :frowning2: mně to mrzí...ale ještě to zkusim...projela jsem deset stránek....já musím uklízet..nic mě nebolí a jsem líná...
27. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 kočinko..já to měla v papírech kdy volají a většinou kolem toho poledne..
27. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj, Budka říkal mezi 8 a 12 hod, tak to vypadá spíš mezi 11 a 12 :grinning: . Mají toho asi hodně. Musím vydržet :wink: . Tak na ty moji mimi myslím, jak se hezky dělí :grinning:
27. bře 2014 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no....nechci strašit ale napíšu...jeden den jsem měla volat..asi mezi 11-12 a oni ještě po další hodině nevěděli..že prý toho měli moc.....někdy to je hold opruz čekat...upeč buchtu mezi tím nebo něco.. :grinning: Držím pěstičky
27. bře 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 jj mne volali prvni den v 9,druhy den v 10.30 jsem nevydrezela a volala ja a 3. den mi volal embryolog v 6.30,ale to bylo kvuli ET..
27. bře 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 zavolaj fakt je na ne spoleh..
27. bře 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl,@janice_opice vařím gulášovku, tak tam jdu dát brambory....už jsem vytřela, umyla koupelnu a dala pračku :grinning: . Mě říkali Jani, že ani druhý den volat nemám, že přelomový je stejně ten třetí. Tak to budou zítra nervy, budu volat až v sobotu no :unamused: . Beru si tel i na záchod holky :wink:
27. bře 2014 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 treti je u tebe pozitri ;)a to mi prave volali kvuli ET
27. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek