• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@pavlina1976 já měla jen čtyřdenní a třídenní jen...asi chtěli co nejvíc zamrazit...ale já nebyla v CUbe.. :wink:
27. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 a ja umim jen ty tridenni :slight_smile:)
27. bře 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčátka, Budka teď volala....máme jich 10 oplodněných :grinning: . Tak říkal, že zítra volat nebude, jen v případě, že by se situace zhoršila kvůli transféru. Jinak předpoklad je v pondělí v poledne :wink: . Ve sobotu si budu volat já, jak pokračují :wink:
27. bře 2014 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice A ty ti fakt ale jdou Janinko :grinning:
27. bře 2014 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 jupiiiii tak 4boby mi vysly ;)
27. bře 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Jani já mám takovou radost :wink: . Tak jak jsem dnes na telefonát od Budky čekala, tak doufám, že zítra mi volat nebude :grinning: . V sobotu tam zavolám já. V sobotu tam taky musí být ne?
27. bře 2014 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jsou dyk ja mela OPu ve stredu a ET v sobotu :slight_smile:
27. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Super Pavlí....gratuluju....no...já zas spala..ach jo..tak namalovat a má se stavit kámoška a jdem do města.....tak mrknu konečně na ty leginy....v telce mě rozesmály,jak bude o víkendu hezky,ale žev Královehradeckém a ještě nějakém může mrholit a padat kroupy nebo co...tak nevim... :astonished: :astonished: :astonished:
27. bře 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ROZHOVOR DVOJČÁTEK V BŘÍŠKU -Věříš život po porodu? -Určitě. Něco po porodu musí být. Možná jsme tu právě proto, abychom se připravili na to, co bude pak. -Blbost,žádný život po porodu není. Jak by vůbec mohl vypadat? - To přesně nevím, ale určitě tam bude více světla než tady. Třeba budeme běhat po svých a jíst pusou. ... -No to je přece nesmysl! Běhat se nedá a jíst pusou to je úplně směšné! Živí nás přeci pupeční šňůra. Něco ti řeknu. Život po porodu je vyloučený-pupeční šňůra je už teď moc krátká. -Ba ne, určitě něco bude. Jen asi bude všechno trochu jinak,než jsme tady zvyklí. Tunel, na jeho konci světlo. . . -Ale nikdo se přece odtamtud po porodu nevrátil. Porodem prostě život končí - a vůbec, život není nic jiného než vleklá stísněnost v temnotě. - No já přesně nevím, jak to tam bude po porodu vypadat,ale každopádně uvidíme mámu a ta se o nás postará. - Mámu? Ty věříš na mámu? A kde má podle tebe být? - No přece všude kolem nás! V ní a díky ní žijeme. Bez ní bychom nebyli. - Tomu nevěřím. Žádnou mámu jsme nikdy neviděli, takže je jasné, že žádná není. - Ale někdy, když jsme zticha, můžeme zaslechnout, jak zpívá nebo cítit, jak hladí náš svět. Víš, já si fakt myslím, že opravdový život nás čeká až potom.
27. bře 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@muddledgirl hi hi, to je hezké :slight_smile:
27. bře 2014 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, tak 1.4. jdu do poradny u svého gynekologa, dnes jsem tam nesla zprávu z CARu a vzhledem, že zatím se mnou nic nedělali, co se týká odběrů, tak v úterý jdu to už budu 8+4, jestli dobře počítám. Co mě čeká a nemine?
27. bře 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi VIĎ..... :grinning:
27. bře 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - ahoj, tak záleží jestli Ti už vystaví průkazku nebo ještě ne.
Určitě se na Tebe podívá aby si zapsal své poznatky a možná Ti sestřička nabere krev ...musí mít aktuální info o krevní skupině a Rh + krevní obraz.
Ale někdy to dělají až po vydání průkazky a tu někdy vydává třeba až v 10-13tt. Někde až po screeningu.
27. bře 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ahojka :slight_smile:
tak nesu zprávy, na tu dovolenou fakt nemáme nárok, protože marodíme od začátku roku a pak to rovnou přejde v mateřskou. Že jsme nebyly ani jeden den v práci ....tak proto máme smůlu :frowning2: njn, co se dá dělat.

Jinak jsem už dala do práce lístek na peníze ...ale stejně to bude zase sociálce tak 14dní trvat.
27. bře 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa já poradnu u svého měla až skoro ve 4.měsíci...Moje doktorka poprvé nabrala tu krev...protilátky....HIV Syfilis...apod....a dávám pokaždé moč.....váží mě a měří tlak...prohlídne rukou i utz.....Tobě bude dělat asi ještě vnitřním nějakou dobu...
27. bře 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb proč ho dáváš do práce?Máš ho dát rovnou na socku a kopii dát zaměstnavateli...protože než zaměstnavatel to odešle tak to trvá..pak než to přijde atp.... :wink: :wink: :wink:

To fakt jo...Tak jen dostanu tu starou 8 dní????Ach jo..jsem myslela,že budem v balíku...
27. bře 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mám těď dva učty...jelikož ge money snižuje a snižuje úroky na spořícím účtu..momentálne 0,2%...může se to zrušit a dát nový na 0,8% ...ale zas další papírování..no...platím 189 za měsíc poplatky za běžná účet tam...Dnes jsem si udělala další účet ve spořce....2 výběry zdarma...základní věci zdarma..za odchozí platby například zaplatím 29 na měsíc.......ale jinak jsem si nic dalšího neaktivovala....takže to je sakra rozdíl..ten účet u spořky je takto nastavený na dva roky..tak uvidíme co bude pak.. :grinning:
27. bře 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no u nás v práci problém není, ale paní na sociálce mi řekla, že když to zpracuje tak pak trvá týden ten převod peněz, těch 14 dní počítám od toho co to dostanou na sociálce.

V práci posílají lístečky a neschopenky 2x týdně. Takže ta moje půjde nejpozději v pondělí poštou.
naštěstí manžel má výplatu kolem 6-8. takže to je v pohodě, pak za 10 dní přijde nemocenská :wink:
27. bře 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jinak ta dovolená mě taky mrzí, ale co nadělám no ...já mám jen 6 dní z loňska ....mohla jsem mít 31 :( ...ale co ....hlavně že budeme zdraví :sunglasses:
27. bře 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však jo,já Ti rozumím...no..ano..já mívám peníze kolem 7. v měsíci a na socku to dávám k poslednímu..protože to moc nemají rádi dřív....

No je to šok s tou dovčou..........ale hlavně,že jsme všechny i mimísci o.k..to máš pravdu. :grinning: Já dnes koupila legíny..za 400,- hrůza....no a přišel mi angel sound......tak jsme to ukazovala příteli a kámošcce....a je to moc hezký...jak to srdíčko krásně bouchá...
27. bře 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já to tam dávám...protože jinak by to šlo..od mé šéfové do Kroměříže k účetní a od účetní zpět do našeho města na socku....a na ty vánoce mě nasrali....přišlo mi to až v lednu.... :angry: :angry: :angry: kvůli tý pindě účetní..
27. bře 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no u nás právě není problém v práci, ale asi jak je pod Prahou spousta firem, tak to prostě dýl trvá no. Na sociálku to ted přišlo 2x ...podle mě 3. a peníze na účtu byly 17. hold prostě 14 dni no. Ale co hlavně že přijdou :wink:
27. bře 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no...tak to pak jooo....u mně to byl vždy problém jinde..no jinak v pondělí nesu vyplněnou žádost o prodloužení neschopnosti ...protože k 6.5. mám vyčerpané dny za poslední dva roky ...tak jsem pak zvědavá až se ozve ten posudkový doktor..masakr..hadr....
27. bře 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb @muddledgirl tak uvidím v úterý, co si na mě všechno vymyslí :slight_smile:
27. bře 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo a jinak k té dovolené, je fakt, že já chodila celý leden + dva týdny v únoru a vyčerpala jsem z letošní jen jeden den, tak by mi snad měli těch 24 dnů proplatit mezi mateřskou a rodičákem, na to už jsem se ptala, když jsem chodila do práce, což by bylo super :slight_smile:, penízky navíc, no za březen už budu mít nemocenskou ze sociálky, to jsem zvědavá, kdy mi přijde. Zatím mám nějakou rezervu, tak to nebude tak bolet.
27. bře 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak myslím na ty moje děti :grinning: . Jak se tam dělí šikulky moje :wink:
27. bře 2014 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - neboj jistě se tam krásně dělí :wink:
27. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb To doufám :grinning: . Už jsem Janince psala, že doufám, že zítra Budka volat nebude :wink: , že to bude vše OK a všechny budou pokračovat dál :grinning: . Jsou to nervy, ale je fakt, že s tímhle počtem mám nervy menší o něco málo než minule. I když záruka to jistě není :angry: . Ale věřím jim moooooooc :grinning:
27. bře 2014 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - hele začátek byl super, první jejich společná noc taky úspěšná ...tak budeme věřit a vše půjde dál dobře :slight_smile:
27. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb Sociálka na to má hlavně 30 dní
27. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek