IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
27. bře 2014
Čau holky tak jsme se vrátili z předporodního kurzu🙂))
pavlina1976
27. bře 2014
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pavlina1976 bylo to super..nakrmim vsechnu zver I sebe a ezu si k pc a napisu
pavlina1976
27. bře 2014
@janice_opice Dobrý Janinko? Co manžel tvůj zlatý 😃 . Jak se připravuje? Zoceluje nervy? 😉
kamisb
27. bře 2014
@janice_opice - jj vím, že mají 30 dní, takže 14 je ještě o.k. 🙂
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pavlina1976 bylo to super ..dostali jsme zase krabici se vxorkama jdu ji ted studovat..skvela PA..sranda a fakt spoustu veci na nam.poradila a rekla 🙂byly jsme tam dva pary a fakt to ylo dobry...manzel se I ptal...krom jinyho se naucil jak.mi ulevit v bolestech..a proste jak to chodi na salech co jak vypada jaky ma ucinky no more info....
janice_opiceautor
27. bře 2014
@kamisb pravee
martas14
27. bře 2014
@pavlina1976 ahojky Paji, tak to je krásný, že se tak ve spolek zvrhly a je z nich hromada embroušku 🙂 tak nohy pěkně nahoru, povolena decka vína na sliznici , ale jen do pondělí a pak bude na dva roky utrum 🙂
martas14
27. bře 2014
@janice_opice 😃 jo a k tomu couchi, jako že couchingu, to jsem myslela, jako školitel na psychickou podporu k procesu, abys na tom živnostnaku, věděla co říct 😃 😃
janice_opiceautor
27. bře 2014
@martas14 jo jako kouč ahaaaaaaaa 😃
pavlina1976
27. bře 2014
@martas14 Ahoj Martinko, to doufám 😃 . S Jani jsme říkaly, že uděláme další vlnu tzunami 😉 . Já začnu a ty naskočíš a ještě Hhani 😉 . Jsem šťastná zlato, tak doufám, že v sobotu mi řeknou jede jich dál min. 8 embroušků 😃
martas14
27. bře 2014
@janice_opice to víš, ráda píšu slova divným způsobem, aby jsi v tom mohla najít zase nějakou kulisarnu jak s bobinou 😃
martas14
27. bře 2014
@pavlina1976 jasný, že řeknou a já jdu už mazat prkno, abych byla na tu vodní smršť připravená 😃 😃
janice_opiceautor
27. bře 2014
@martas14 jojo jen jdi mazac ja dneska lestila ty 4boby 😉)))
pidisek
27. bře 2014
Ccauuuuuuuteeeee 🙂
martas14
27. bře 2014
@janice_opice 😃 JoJo není nad to makat na sportovním nářadí, co je u nás zcela běžně používané
martas14
27. bře 2014
@pidisek ahojky mamino, tak jak se doma bavite? Kde je spousta fotek nádherných, muchlatelnych nunatek 😉
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pidisek nazdar vy 3 🙂)))) ti tu lestim medvidky jak jeeeee?🙂
janice_opiceautor
27. bře 2014
@martas14 prave jeste vam tu delam kanoe kdyby nektera mela strach z prkna 😉
martas14
27. bře 2014
@janice_opice tvá všestrannost a flexibilita mě nepřestávají udivovat 😃 😃 😃
pidisek
27. bře 2014
@janice_opice neboj myslím na neví- my ale ještě nesmíme ven 🙂 ještě dva tři týdny... Malej musí mít 3kila 🙂 pak pujdem na vino - teda ty na džusík 🙂
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pidisek jasnyyyyyy to chapuuu s tim se pocitaaa aspon bude hezky
..jo a nahodou decku si dat muzu......takze kojeni neklaplo?kolik maj prdolky ted?🙂)stejne to letiiii
pidisek
27. bře 2014
janice_opiceautor
27. bře 2014
@martas14 kdo je pripraven,neni zaskocen 😉))dneska na tom predporodnim kurzu v jedny situaci rikala ta PA...tatinku at maminka hodne odpociva,drzte ji v klidu a manzel rika ze jestli ma nakej navod jak zkroti akcni a hyperaktivni manzelku 🙂)))
pidisek
27. bře 2014
@martas14
@janice_opice
Mame 2600 a 3300g ted uz je to dobrý 🙂
Kojení mi neklaplo, ty nervy v porodnici to zastavily... Takze jsme na Nutrilonu ...
martas14
27. bře 2014
@pidisek jaké panenky krásné, a při spinkani jsou určitě nejhodnějši na světě, jako každé 😃
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pidisek no ono se neni cemu divit .jsem si to myslela hlavne ze jste ok...kojeni se nema za kazdou cenu precenovat🙂)tak snad se uvidime nez vyprdnu Valcu...pak jedine s kocarem 🙂))
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pidisek no ale jste kraasniiiii 🙂
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pidisek ale mala je fakt cela ty cece 🙂))))
janice_opiceautor
27. bře 2014
@pidisek ti budou jak dvojcata ...vnoucata od te pani co sije ty mediky..holka Karolina Amazonka pekne rostla(ne tlusta a ani nahodou)a Filip cislo a drobek 🙂)ale uz jim je 11 😉