• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice to té stihnu ještě s pupikem :slight_smile:.

Malá je moje kopie :slight_smile: :slight_smile: kopírka funguje :slight_smile:

Davidek ji dožene věřím tomu :slight_smile:
27. bře 2014 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pidisek no to je jasny,ze ji dozene :slight_smile: uz,abyste mohli ven na prochajdu,ze?:slight_smile:
28. bře 2014 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..PIDISKU,miminka jsou moc krásný..já měla krásný sen...a když jsem se vzbudila,byla jsem zklamaná...Zdálo se mi,že už mám prcka na světě a kojím ho...a že porod jsem si nepamatovala vůbec :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :slight_smile:)))) hezký no..my byli včera na tom předporodnim kurzu a bylo to super spoustazajímavých věcí... třeba i tom kdy je nejvohndějsí doba na epidural kdy si o něj třeba říct, to, že ti nesměj píchnout plodovou vodu bez tvého souhlasu apod....Bavíme se o spontánním nekompikovaném porodu...jak se vyhnout oxytocínu apod...
28. bře 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je fajn....no to s tou plodovkou se občas děje no....a epidural jestli jo nebo ne a kdy..to doufám,že se taky dozvím...no..já poslouchala krátce srdíčko včera a je úplně dole vlevo.. :grinning:
28. bře 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..my ho máme jen v červnu cca dvě hoďky...tak snad se tam i dovalim..když to mám takový kousek....ale už teď sem línější a línější....protože těžší a těžší....
28. bře 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jako fakt zajimavy a sranda...Ta PA byla super tu mit u porodu tak jasam...rady co jist co pit pred a pri porodem..sranda a dostali jsme krabicku zase se vzorkama ;))
28. bře 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a vis x ceho byli nejvic ti chlapi v haji? :grinning: oba dva jak ten muj tak ten druhej tatka ;))))kdyz ukazovala injekci na epidural...:'D
28. bře 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,bohužel vím,která PA to bude dělat u nás...a sympatická mi teda není...takový babochlap...myslím,že taková sranda nebude.... :frowning2: Tak nevim..jestli tahle chodí k porodu..tak potěš kozy...je v ambulanci s primářem,ale něco pak dělat musí že po té dvanácté hodině.....ch jo...Rady co pít a jíst před porodem jsou určo dobrý...ale když člověk nerodí v termínu...tak je to k prdu... :grinning:
28. bře 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je ais pěkně hnusná, vělká tlustá...předpokládám..já ji taky ještě neviděla... :astonished: To se píchá do páteře?
28. bře 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl myslím , když tě chytnou porodní bolesti....poslíčci ne jako v těhotenství...při poslíčkách do porodnice hned nejedeš
28. bře 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo píchá do míšního kanálku,ale ani o tom nevíš ---s tím jídlem a pitím to není o tom v těhotenství,ale co při porodu a před ním když jsi ještě doma
28. bře 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím,že při poslíčkách se nikam nejde....záleží,jak to bude..někomu praskne plodovka a to už se do nemocnice,jde ne??? Já Ti rozumím,že s tím jídlem před porodem....ale když Ti praskne plodovka o měsíc dřív...tak praskne a nějaký jídlo se nestihne řešit...tak to myslím :grinning:
28. bře 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já myslím,že při těch vedrech se asi moc cpát nebudem.....protože to normálně není hlad..no uvidíme..už bych si dala meloun :grinning:
28. bře 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele po plodovce máš dojet tdo porodnice do 3 hodin a tam ležíš dle nálezu..protože prasknutí plodovky neznamená většinou ještě porod..do porodnice do 3 hodin a to kvůli infekci...protože to neznamená hned porod...a plodovka praskne zhruba u 3-4 % žen:slight_smile: takže rozhodně čaj porodní,kterej ti usnadní porod a zažene žízen si stihneš ty anebo spíš tvůj přítel připravit anebo ti ho doma udělá a přiveze až mu budeš volat, že rodíš:slight_smile: a o to jídle to bylo jako spíš co se při porodu a před porodem nemá jíst,ay ti nebylo špatně páč při porodu se dost často zvrací... :slight_smile: tak to bylo myšleno..a že spousta ženských,když jim začnou bolesti tak odmítá jíst a pít a to je špatně.... takže třeba říkala, že dobrý je pak bílý pečivo..rohlik jemně namazeanej máslem, máslový sušenky nebo piškoty a ten porodní čaj, co ti usnadní prostě porod... ne, jako, že si máš usmažit řízky na cestu :grinning: taky s tou plodovkou je zajímavý to, že když ti praskne , tak máš chvíli zůstat v té pozici a nedělat prudký pohyby..třeba když sedíš na sedačce a najednou šplouch tak hned vyděšeně nevstat..ale sedet tak třeba ještě minutku až 2
28. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ti říkám, že to není o smažení řízků ..to vidíš ty ty tvoje bramboráky apod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen prostě říkala, že při prvních bolestech a poslíčcích i když ženský stávkujou a nechtěj jíst a pít tak to ten chlap je má nutit :grinning:DD aby nebyly úplně dehydrované a bez síly :grinning: a taky právě říkala co no..je fakt, že při porodu se fakt dělá i blbě od žaludku..já teda šavli házela
28. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl meloun bych si taky dala:slight_smile: mňammmm
28. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no a je fakt, že teda v těch vedrech já byla úplně hotová, navíc na porodních sálech je strašný vedro kvůli mimčům...proto je dobrej ten studenej čaj porodní a lůj na rty a taky kdo trpí na vysoušení sliznice tak voda do nosu
28. bře 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jsem tam včera byla za tu za figurínu ---teda za figuranta:slight_smile:)) předváděla na mě ulevové polohy a masáže co má tatínek dělat a hlazení a hlavně jsem na sebe byla hrdá s břišním dýcháním...páč mě chválila jak krásně mi to jde..jenomže to jen proto, že to znám z tý gravidjogy:slight_smile:))) :grinning: jinak bych taky uměla prd:slight_smile:
28. bře 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele a víš co na tom bylo dobrý?? že elý ty dvě a kousek hodiny na mě manžel tak s láskou furt koukal a hladil mě a tak nějak si uvědomoval, což ona to zdůraznovala, že porod fakt není legrace a že se rovná 10hodinám kopání do zmrzlé půdy:grinning: a nejvíc bylo když pak říkala, ž ekdyž nestačí pak už při zvyšujících se kontrakcí to hluboké břišní dýchání tak nastoupí ventilační mašinka dýchání a jak v tomhle případě mají tatínkové pomáhat,lae že nemají takhle dýchat s maminkou, protože na to nejsou uzpůsoboneí krevním oběhem a můžou dostat hyperventilaci a praštit s sebou a když to nastane na sále, tak to nich personál nohou tak jako strčí a zastrčí je někam pod ten porodní stůl,aby nepřekáželi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem si představila toho svýho dvometrovýho 120kg chlapa jak se tam skácí a jak ho budou šoupat :grinning:
28. bře 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to je dobrý..to by přinejhorším do třech hodin měl přijet...Tak málo lidem praskne plodovka???Ty vogo..tak mým známým skoro všem praskla no...Jo,to se prej zvrací..to se mám na co těšit....fuj.....usmažit řízky na cestu...Ty jsi hustá :grinning: No já jsem nervák...tak nevim,jestli do sebe něco narvu..ale napiju se to určitě..to já m ám žízeň pořád....aha..vidíš to..sedět..po prasknutí vody...hm...Ty moje bramboráky :grinning: :grinning: :grinning: Hihi..Janička a figurína..bych se asi počůrala smíchy.....no..dýchání.....jako funim normoš...takže jako nevim no..jak to udejchám všechno a ještě správně...já bych byla pro čokošku k porodu..to dodá sílu,že a staví kakání :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ona právě říkala, že neni dobrý do sebe cpát nějaký povzbuzováky co tě nakopnout, že je lepší,když jsi tak trochu jako oblbá a ten oxytocin se ti sám uvolnuje.....no bavili jsme se tam právě i o klystýru a holení..jo sranda byla, že říkala, že si táta má vzít s sebou k porodu náhradní ponožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: manžel čuměl :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no z mých známých zase praskla voda snad jedné:slight_smile:))) a já to taky neznám no... :slight_smile: byla prča , že jsem tam seděli a bylo otevřený okno a nějaká ženská tam strašně kičela a chlapi ty vnímali tu PA a já s tou maminkou páč jako ženský dokážeme vnímat víc věci tak jsem teda poslouchaly a ta maminka prej: ty jo to tady někdo křičí nebo co??? a ta PA no jo křičí,ale porodní sály jsou na druhé straně...a manžel..tak to asi nějaká sestřička se sanitákem nebo doktorem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to z mých známých zase nepraskla jen švagrový.
Kamarádce praskla voda den před plánovaným císařem...tak jeli o den dřív. Jen teda kdyby ona měla sedět po prasknutí vody tak asi sedí ještě teď říkala, že to bylo hrozný ....doma vytřela asi 3x jak furt voda tepla ...v autě prosáklo několik vrstev ručníků a na sál prý když šla tak tekla pořád ....říkala, že nechápala, kde se tam furt brala.
28. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neee..kámošce říkala u porodu....rodila 18 hodin,že čokošku jooo...nás budily rodičky v nemocnici na gyndě...
28. bře 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my se konkretne o cokosce nebavily
28. bře 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to bylo až při porodu..tak nevim..to je jedno..já zásoby sladkého doma nedělám..já hned všechno sním.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ale jo ona pak tece ale po tom prvnim splouchu se prudce nezvedat a pockat tak jeste 1-2 min
28. bře 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo ja taky vse sezeru,ale ted moc nemuxu tak to radsi nekupuju
28. bře 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice moc nemůžeš?Proč nemůžeš? Hele,jeslti mi přijdou na cukrovku,tak si ještě dám do nosu.. :grinning:
28. bře 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek