• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@pidisek tak já jsem každopádně rozhodnutá na laparku jít pokud to ted nevyjde..at vim co a jak tam všechno je...našla jsem tady diskuzi na toto téma a taky to tam píšou..pokud jsou opravdu ve špatném stavu nechat odstranit a jít do IVF..ale nevim...
@petulak1988 jj tak nějak bych měla začít....no seděli jsme tam i s mou drahou polovičkou u dveří :slight_smile:..a děkuju a at ti to taky dobře dopadne a můžeš hned začít :wink:
1. zář 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - myslela jsem tím, že jsem o tom neslyšela. No když jsem byla na odstranění těch srůstů tak doktor říkal, že by jej býval odstranil, ale že jsme se na tom nedomluvili, takže to neudělal. Hold na vše asi musí být podpisy.
Ale já už 2x těhotná byla tak nevím ...asi uhlízdit jde, ale hold se nevyvíjí dál ...tak uvidíme při 2IVF co bude
1. zář 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha tak to jsem špatně pochopila...No uvidim jak to dopadne ted a pak se začnu zabývat tou laparkou ..a ty jdeš taky někdy ted na 2 pokus?
1. zář 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - no já už měla píchat injekce, ale zase mám cystu. Ale měli bychom začít v září. 23.dostanu zastavovací injekci a pak někdy začátkem října puregon. Jsem na to zvědavá do 17.10. musíme stihnout ET.
Asi to bude o fous a pokud cysta sama nezmizí tak se ještě někdy musí odsát ...ale snad je pryč - už ji necítím ..tak doufám, že to bude ok
1. zář 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani muj plan je uplne stejnej. kdyz se nezadari dalsi ivf, jdu do laparky. uz jsem dokonce objednana na jakousi predoperacni konzultaci/vysetreni a tam mi daji termin. ted pres prazdniny se u apo tyhle operace nedelaj, takze stejne bude termin nekdy na listopad..
1. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a ty jsi se objednala rovnou u Apo?Já myslela,ze pujdu ke svemu gyn.,ale jestli to delaji i tady bylo by to mnohem lepsi..
1. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se to krátí a nebude se mi chtít ani domu....(ale na manžela s Duffinkou se těším)
1. zář 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani jojo, rovnou tam, v ramci ty fakultni nemocnice...ja jsem to resila s rezabkem - ten mi to moc neschvaloval a pak este s jirsovou a ta mi nakonec napsala zadanku a delat to rovnou tam.
1. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj jsem za to ráda a ani se mi nechce do Prahy, ale manžel s Duffinkou mi tu chybí, je tu pořád co dělat.
1. zář 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Hani, já už si to začínám užívat a doufám, že se mi to nevymstí - ale nejde být pořád v nervech :wink: na dny Marianne jdu koupit kočárek atp, je to sice před velkým utz, ale s 20% slevou... a ty se neboj, tentokrát to klapne!!! Jinak laparku schvaluju, já byla taky a zaplať pán Bůh za to - přišli mi tam na tu endometriozu, takže se s tím pak dalo něco dělat. Ale Ty jí určitě nebude teď potřebovat :grinning: :wink:

Opatrujte se tady všechny a držím moc palce, zase napíšu :wink:
1. zář 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@sasanka033 ty jo a proč se jim do te laparky nechce ti řekli?
1. zář 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no protoze tim ivf se ty mechanicky zabrany vlastne obchazi...takze pro rezabka je to jakoby nadbytecna operace.
1. zář 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ale jirsovy jsem pak rikala, ze jsem po tom slepaku a bolestiva ms a dle pruchodnosti vzduchem zrejme nepruchodna, tak ze preci tam naky srusty asi budou. ona na to, ze je to mozny, ale ze mi mozna pomuzou od tech ms bolesti, ale s ivf to moc do spojitosti nedavala. no taky jsem se divila, kdyz mi to rozmlouval i rezabek. tak asi je to v tomhle kroku pro ne moc brzy. jeden ET a jeden KET...
1. zář 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ty voe chapes to, ze uz jsi v 18.tejdnu??? :grinning: :grinning: to je bomba stejne:slight_smile: tak se drz., matko:slight_smile:
1. zář 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani aha tak proc si do me nestrcila?? a kdyz uz jsem tam asi nesla jen papiry o zaplaceni vid???
2. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 letí to, no :slight_smile: přes prázdniny to šlo, ale teď se to potáhne...snad do zdárnýho konce :grinning: Za chvíli v tom jedeš se mnou, neboj se nic :sunglasses:
2. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačí :grinning: , ty jo to letí, už poslední týden? Ale hlavně, že to mělo kýžený výsledek, že tě to zase nakoplo a srovnalo!!! Ještě trochu makej na té chuti do boje do dalšího pokusu holka!!! Vyjde to, teď po lázních je to jasnačka :wink: .
2. zář 2013 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Ahoj :grinning: , to je krásný, fakt to letí, a závidím ti ty dvě kg jenom :wink: , to tak má někdo štěstí :grinning: :grinning: . Krásně si to užívej za chvilku budeš finišovat :wink:
2. zář 2013 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jjj sasi, svatbu máme 27.9., ale s tím těhtněním nevím, mám to 11 dostat a teda vůbec nic necítím....Pobolívá mě břicho, spíš se bojím aby tam nebyla cysta, neb po to closíku se to prý může stát :angry: , snad ne, na utz jdu před dalším clostíke, cyklem, ten už bude kontrolovanej, teď byl dr na dovče, takže jsem to fakt zkusili na náhodu a to by musela být fakt mega náhoda :grinning: . No vidíš s tím vyšetřením, pak že máš všechno :wink: a kdy do toho jdeš? Máš před sebou ještě nějaké vyšetření holka naše? :wink:
2. zář 2013 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahoj, tak jak si užíváš těhulíno :grinning: , jen tu na nás plivej ty bacily!!!
2. zář 2013 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 nazdar nevesto, ja ti tak zavidim, trochu jsem doufala, ze si treba pritel nechava prekvapeni k mori...a proste zadna zadost nikdeeeeee :grinning:
no ja jdu zejtra na imuno na kontrolni odbery, esli mam porad jakysi protilaky na annexin a z toho se bude postupovat dal - vysledky chci co nejdriv, abych kdyztak stihla stimulku na druhy IVF zacatkem rijna...no a mezitim mi prideli i termin na laparku, necham si ho dat nekdy na listopad, kdyby tehu nevyslo, tak at me poradne prohlidnou. termin muzu dycky zrusit, ze jo.
2. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já s tou laparkou nevím no, já sjem byla vždy pro a jsem ráda, že jsem do ní v tom srpnu šla, operoval mě můj gyndař, takže to super vyšlo a endometriozu mi odstranil a ložiska vypálil, takže trochu to tam vysmějčil :grinning: . Ty jsi mě tak navnadila s těma story, který jsi mi psala, že to holkám pomohlo....A zjistil, že jí mám tu endošku jako k břišní stěně, takže žádné srůsty, oba vejcovody průchodné, vaječníky i děloha čistý. Dokonce říkal, že vaječníky ovulují, že jsou tam nějaké jizvičky, že se prý tvoří když ovulují :slight_smile: . Letos nám to prostě vyjde a hotovo. Jinak jsem se rozhodla, že kdyby ne, tak poslední pokus nechám na leden, únor.....
2. zář 2013 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jj presne :slight_smile: ..jsem si nebyla jista jestli jsi to ty ..tak priste uz nezavaham :wink:
2. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Baru bude to v pohode,pekne nakupuj a pak nam taky ukaz jak jsi poridila :wink: ... moc dekuju snad to tentokrat vyjde :slight_smile: ..drzim palce a vse co jde :wink:
2. zář 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani tak dobre.. :slight_smile: tak ja vyrazim do skoly..
2. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 čau Pavli, no zase jsem si vybrala kila z toho ročního cpaní hormonama, tak se neboj, že bych byla jak laň :grinning: ale je mi to jedno, jako to bude vám všem :wink: Svatba se blíží, to fakt letí jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás to nehrozí, tak si to krásně užívej - bude určitě ještě nádherný počasí, babí léto a žádný extra vedro. Svatby v září jsou nejhezčí :wink: Pak se těším na fotky :wink:
@hhani - udělám pak takový to album, co už mám - zatím bída :grinning: můžu vám vyfotit pleny a lehátko do vaničky, hehe. Opatruj se :slight_smile:
2. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky moje, tak si predstavte, jaka rana me cekala dneska pri navratu do prace. cela pobocka v praze se zavira. nastesti ne hned, ale pristi rok, coz ale nikdo nevi kdy - muze to bejt leden, muze to bejt zari....
proste minulej tejden prijelo narychlo cely vedeni ze svedska a odkomunikovali to. a je jen par pozic, ktery dostanou nabidku jit do pobocky v olomouci, nebo do dilli v indii. zbytek dostaneme padaka. ja jako HR budu ted hodne potreba, takze jsem dostala nakou nadstandardni nabidku, abych jim neodesla driv a s celym tim propoustenim a zaviranim pomohla.
2. zář 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no pěkný...... :unamused:
2. zář 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jak se tu máte??:slight_smile:)) Já jsem po tý biopsii spala celej pátek, v sobotu jsme jeli na chajdu, včera večer se vrátili. Synátor jde na druhý stupen do 6. třídy, dnes donesl rozvrh a to teda je masakr...No jsem na to zvědavá, už i proto bych nejradši byla na MD možná i od určitého měsíce na riziku,abych se mu mohla víc věnovat:slight_smile:. V práci stále na houby..no
@sasanka033 to má koukám taky moc fajn v práci, ale to je přesně tak, že ted je na řadě to mimino co přijde:slight_smile:
Jinak jsem si víkend na chatičce moc užila viz foto:slight_smile:
Dneska mi šel muž vyzvednout nebo aspon objednat Pregnyl, Fraxiparin, agolutin a kyselinu listovou no a jak to tak sleduju tak toho 18-20.9. je za chvilku a tentokrát doufám, že to klapne.Jinak se od Vás tady odpojím a budu sem občas potom nakukovat na ty Vaše // :slight_smile:)
2. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky tak nakukuju co je nového, hlaste, dočíst vás nemám šanci!!! :grinning:
@brsh na jaký kočár se chystáš? :grinning: Já ho mám od minulého týdne :grinning: :grinning:
2. zář 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek