• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
@kamisb no ono to mnozstvi plodovy vody je individualni..nektera mimca jsou skoro na suchu a nektera maji vody hodne zase....
28. bře 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ted kvuli tomu zubu se bojim se cpat cukrek kdyz je otevrenej
28. bře 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já myslím,že vody budu mít hodně....mám velikánský břicho...jo no jo,tak to jo...asi něco upeču :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ze me taky vylitla tsunami kdyz mi ji pichli :slight_smile:))
28. bře 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hlavně,aby si člověk ještě nedal na pusu.....kdyby mu doma vytekla..při mý šikovnosti :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no presne :slight_smile:))ona taky rikala,aby tatinek nenechaval maminku samot ou ani pri sezeni na balonu :grinning: asi jak me videla
28. bře 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no jo.....ale to jaksi nejde...přítel je docela laxní..zatím....je schopný mi říct,že neví,jeslti ho pustěj..že do nemocnice přijde..a já mu říkám,že přijde domů a se mnou pojede do nemocnice...a on no a co když to bude poplach?Tak mu říkám,že to poplach nebude,když budou pravidelný kontrakce po pěti minutách :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo..to bude komedie
28. bře 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ta druha maminka uz byla v 37 tt tak jsem ji tise zavidela,ale teda mela obri bricho :grinning:
28. bře 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele si myslim,ze bude ve finale vic vyplasenej nez ty :slight_smile:))...ja to vidim na tom svym kor po tom vcerejsim kurzu...nez jsme tam sli tak rikal,ze termin porodu zrovna vycjazi,kdyz ma smenu :grinning:
28. bře 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo a jeste se me ten muj ptal jestli mi uz z prsou tece Koloseum :grinning:
28. bře 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: hi hi hi...mně nééé...a Tobě jooo???/neteče/.......No,tak uvidíme no....
28. bře 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no trochu jo,vic z praveho asi tak 2 tydny :grinning: Koloseum jsem sla do kolen
28. bře 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježíš..jsem si toho nevšimla... :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice čau holky, tak mě plodovku pichali až na rodícím pokoji a z mých známých nepraskla sama žádné :grinning: jen jedné že se jako tak pomalu u pouštěla, jak kdyby se pocvrkavala :grinning:
Jinak doporučuji bebe sušenky k porodu, ty byly naprosto dokonale, můj mi tam pro ně šel do automatu, protože mě fakt znenadání popadl hlad, bych ani nevěřila...
28. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidím, že tvůj tě v te vtipnosti solidne dohání, prý koloseum :grinning: :grinning:
28. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no..jenže u mně sladký nevydrží a bohužel ten automat zrovna co je tam skoro vůbec nedoplňujou....když jsem ležela měsíc na gyndě..tak tam byli troje sušenky asi tři týdny.. :frowning2:
28. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jojo no on me nedohani on je...jak tam zahlasil to o tom,ze si to tam.asi uziva sestricka se sanitakem nebo doktorem :grinning: jak jsme dlyseli to rvani tak tam fakt vsechny odrovnal :slight_smile:
28. bře 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl musíš je zahrabat úplně na dno tašky nachystané do porodnice :grinning: :grinning:
28. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@martas14 ja si myslim,ze to by musel jedine Olci pritel koupit,schovat a nwzapomenout na to :grinning:
28. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no jen jestli z něj nemluvila osobní zkušenost, že má doma naruzivou ženu :grinning: :grinning: tak věděl o co jde :grinning:
28. bře 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 :grinning: mno ale ja u toho takhle silene nervu :grinning:
28. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@muddledgirl nebo koupit takový ten obrázek kde je schovaná sušenka pod sklem s nápisem v nouzi rozbij sklo :grinning: :grinning:
28. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14 mno jo,ale to ta nouze je furt proste.... :grinning: ja tomu rozumim se ted drzim jen kvuli tomu zubu
28. bře 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak třeba se mu to líbilo, že bys měla začít :grinning: a jako bonus, bys měla nácvik k porodu :grinning:
Dvě moje kamosky to komentovaly tak, že přece nebudu u porodu řvát jak ty krávy v telce a když jsem se ptala, tak co jakéj byl porod a oni....ani nemluv, řvala jsem tam jak kráva :grinning:
Já osobně jsem měla naštěstí bez bolestný porod, zlatý epidural na ten nedám dopustit :wink:
28. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice chápu já mám nouzi i bez tehu stavu :grinning:
28. bře 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no ja ted taky doufam v lepsi porod a u me byl epi uz k nicemu :slight_smile:nezabral
28. bře 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 myslim,ze tohle rvani se mu teda nelibilo jwn jak z toho ti 2 byli zkoprneli tak to odlehcil :slight_smile:
28. bře 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice proč by u tebe nezabral?
28. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek