• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
Ahojky holky,
tak se zase po dlouhém čase ozývám. Vidím a čtu, že je s mimískama všechno v pořádku a ostatní snažilky se poctivě snaží :slight_smile:
My jdeme ve čtvrtek (skoro za týden) na test cukrovky a pak za 14 dní na kontrolu. Jen jsem si říkala - měřily vám rozměry pánve? Mě ne a jsem hodně hubená, tak nevím.
Malá se má k světu - jednou víc, jednou míň a bříško mi pěkně roste :slight_smile:

S tím jídlem, já zase četla (možná, že i v info do porodnice), že jíst se nemá, kdyby byl potřeba císař, aby byl prázdný žaludek. Tak teď "babo raď" :grinning: Ale měli tam nějaké ty bonbony - hroznový cukr - asi na tu energii. No nevím, nevím.

Já nikam na kurz nejdu, ale půjdu se podívat na prohlídku porodnice a tam nám něco snad taky řeknou. A uvidím, jestli nezačnu cvičit (zatím cvičím dostatečně v práci - nebo spíš žáci cvičí se mnou :grinning:).

Jinak u nás to je tak, že já budu mít premiéru, ale manžel už u jednoho byl a pořád má "chytrý" řeči.

Tak se držte a ať je vše na nejlepší cestě.

Jo a PIDISCI - jste úžasní - ať slouží zdravíčko a ať mamku moc netrápíte :grinning:
28. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no nezabral asi kvuli tomu porodu celkove proste...byl to masakr takze mi ho nspuchli,pusili nejvic co to slo a nic...rakze mi ho zase vyndali
28. bře 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: , tak to vypadá, že embrouškové pokračují asi hezky dál. A poslušně se větví :grinning: . Dr. Budka zatím nevolal, tak předpokládám, že kdyby byl nějaký velký úbytek tak už to ví od dopoledne a volá. Co myslíte? Moc na ně myslím na malý prďolky :grinning:
28. bře 2014 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Ahoj, toto to uteklo :wink: . Moc gratuluju, jsou sladký miminka malinký :wink: . Přeji ať ti dělají jen radost!!!!!
28. bře 2014 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - tak to mě v poradně měřili, hned na první.
Já na to mám dokonce kolonku v průkazce ...tak se někde zeptej ..raději, aby se pak nedivili
28. bře 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha tak to jo, možná už jsi byla v jiné fázi tak nezabrál....úplně nechápu takové ty řeči matek, že přece nebude takový slaboch, aby si dala epidural, přitom vůbec netuší kolik hodin bolestí má vůbec před seboua a že nejdůležitější na tom epidurálu není to, že ti uleví jen od bolesti, ale hlavně že matka bude mít sílu na to finále kdy fakt není sranda zjistit, že už nemůžeš, kdyz je mimi v cestách porodních
28. bře 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 to víš, že jsou v pořádku a pěkně se válí na misce a zrají na úžasné vypecene embrousky :wink: navíc my pořád držíme palce, takže mají dost silnou podporu :wink:
28. bře 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14
@janice_opice koukám,že Janča mě už dobře zná :grinning: :grinning: :grinning: ani sklo nepomůže...udělala jsem bábovku na plech..no moc dobrý to není,ale lepší nže drátem do oka... :grinning:
28. bře 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice
@martas14 já nechci řvát no.... :grinning:
28. bře 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke rozměry pánve mi neměří...ale kontroluje mi vše...i bříško zvenčí i vevnitř..
28. bře 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Tak to jsi moc hodná Martinko, to v tom případě se větví dvakrát takovou rychlostí :grinning: . Teď jsem tam volala, že budu platit v po až přijedu na Et, tak jsem nenápadně zeptala, jestli tam tu informaci nemá :sunglasses: . Neměla, tak jsem statečně řekla, ať embriologa neobtěžuje, že si zavolám zítra, že pan doktor říkal, že by volal jen v případě nějakého průseru :grinning: a že nevolal....No jak hotentot :grinning:
28. bře 2014 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Kdyby byl problém, tak to by asi už dopoledne volal ne?
28. bře 2014 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 to myslím,že jo...... :wink: :wink: :wink:
28. bře 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 no presne ...ted uz vim,ze kdyz budu na 3-4prsty tak si o nej muzu rict ;)))..nevim proc to u me tenkrat nechali dojit tak daleko....pak jeste to rostrihnuti od ucha k uchu a zasiti a znovurostrihnuti a zasiti..to uz mi teda prislo hodne za caru ;)))
28. bře 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Budka by ti volal hned dopolko ....vse je ok neboj se :slight_smile:
28. bře 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke mne je nemeri asI proto,ze uz mam jeden porod za sebou anebo ze jsem prdelata :grinning: je fakt ze kdyz jsem protlacila toho obra tak uz to asi ani nema cenu :grinning: a je taky fakt,ze se mi po nem hodne panev rozestoupila
28. bře 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ja zjistila,ze zacinam byt desne netolerantni a myslim na sebe a na miminko :slight_smile:)))))))hele trpelivost me opousti :grinning:
28. bře 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mne ses jasna navic ja jsem to samy :grinning: ted jsem si dala aspon Misu :slight_smile:
28. bře 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já tu Milu dnes a ta buchta je taková znouzecnost..ale kdyby se na ní něco dalo,tak by bylo dobrá...asi budu muset do Lidlu...pro šlehajdu nebo něco... :grinning: Nebo dát na to čokoládovou pomazánku z Lidlu
28. bře 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dala bych si pohár..mňam a nebo zase po týdnu nakrájené ovocíčko....
28. bře 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mela vcera asi ve 23 hodin cerstvy jahody s cukrem :grinning:
28. bře 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejda....my měli asi před 14-i dny..já bych to mohla denně....přítel mě to naučil jíst se smetanou a luxus.... :grinning: :grinning: :grinning: Mńam mňam......no on spí..přišel po noční asi skoro v jedenáct...tak asi se mnou nepůjde nevím...ale já ho aspoň zkuísm jemně vzbudit...protože sama toho tolik neutáhnu...jinak se babrám súkolama z aj...a ta mi dává.....teď jsem doděla trpný rody,snad ve všech časech...hrůza... :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a naše babička i mamka...nám dávala nakrájený jahody na chleba s máslem a je to super...ale asi někdo kdo to nezná, by nejed...
28. bře 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl s cukrem a smetanou znam na chebu s maslen neznam,na druhou stranu proc neeeeee...klidne to nekdy ochutnam ;)
28. bře 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: je to dobrý..takový ...no zvláštní... :grinning: Ty jo..já jsem navnaděná...Tak se konečně namaluju... :grinning: Nejdýl v půl šestý abych dorazila..vyrazila..ne dorazila
28. bře 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja musim.dneska vyjimecne se psem a jsem z toho otravena....boli me nohy a chce se mi spat a on desne taha...ale asi mi nic nezbude no :((((
28. bře 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: to se nedivim..já pár posledních dnů začínám nějak spát...a to dost.........a nohy mě bolí a to nic nedělám.....no bude hůř ,co? :grinning:
28. bře 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to bude v tom.poslednim trimestru se nejvic pri ira a oteka a jeste kdyz bude vedro budeme krasavice ;)
28. bře 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - netolerantní jo ....hm to máš blbý teda ....mě je zase spíš nějak všechno úplně jedno :slight_smile:
synovcovi jsem něco říkala, že si udělám svoje a při tom malování a stěhování at si každej dělá co chce, že mi to je fuk....hlavně ať mám v květnu volný pokoj. A on tak na mě chvíli koukal a pak se zeptal jestli něco neberu :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek