• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl - já jsem ted nějak taky furt unavená ...a jak chodím na tu hematologii tak paní doktorka našla z testů snížený železo, tak si mám ob den jeden prášek brát. Taky mi to poslední dobou přišlo až moc ta unava, tak třeba prášky pomůžou.
Švagrové ho v těhu braly obě, taky si ztěžovaly na unavu a pak to bylo lepší. Jedna jej teď začala brát zas ....taky furt k.o. a z krve ji zase vyšly moc nízký hodnoty.
28. bře 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nejvíc přibírá...no, to radši přeskočíme... :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb když budu spát moc zas....i když to já mívám občas a občas zas vůbec.........tak to řeknu.....moc tu krev neberou no..mně jí brala gyndařka naposled asi ve 13tt :wink:
28. bře 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já to mám jednou tak za 5 týdnů jak chodím na tu hematologii
28. bře 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ono se teoreticky nic stát nemůže....mimi si to bere od nás....no jo...to tam chodíš taky furt, viď?
28. bře 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no právě jen ta unava je pak víc znát. Jinak je to asi jedno....
no každých 5 týdnů vždycky musím jeden týden na krev a pak za týden na kontrolu. Jako je to trochu opruz, ale jestli to má pomoct tak to hold vydržím ...naštěstí jsou ty injekce na pojišťovnu tak to jde.
jinak jsou prý docela drahý.
28. bře 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo,já myslela,že chodíš jen na krev...Takže si ještě pícháš ten Fraxík nebo něco?
28. bře 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj píchám clexan ...to je něco podobnýho. A oni u toho dělají i celkový krevnní obraz apod ...naštěstí nemusím být nalačno. Takže to vždycky spojím s výletem do Prahy :slight_smile:
28. bře 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo tak to je super,že nemusíš být nalačno..no jo..jsi řešila to píchání nedávno....já nějak zapomínám....a mám hlad.. :grinning:
28. bře 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hihi, ho řeším skoro furt ...včera mi dokonce sestřička řekla, že se nemá píchat do tuku, ale do podkůží ....tak tuk snad zatím ještě nemám. Ptala jsem se jestli ještě furt mužu do boku nebo ne. Tak ukazovala kam ještě na tom stehně, ale taky říkala, že holky říkají, že to tam bolí ....takže do toho nepůjdu dokud fakt nebudu muset.
Tak co už jsi byla v tom lídlu ? Já dneska asi zkusím udělat Janičky rumový řezy :slight_smile:
28. bře 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to jsi na tom lip..ja se dneska na poste ozvala...... :grinning:
28. bře 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak az zase pojedes tak zas dame obidek
28. bře 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ted zase shanim suroviny na Sopa Azteca..musim si ji uvarit mam na ni desnou ale desnou chut
28. bře 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak na úřadě kdyby mi asi někdo něco vyčítal nebo tak něco tak bych se asi taky ozvala :wink: nebo se culali jak měsíček na hnoji :grinning: :grinning: :grinning:

příště jedu až 13.5.na kontrolu a týden předtím na tu krev. Uvidíme ...dyštak se ozvu i někdy mezi až pojedu do Prahy.
28. bře 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a co to je?
28. bře 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je mazec holka, si tam z tebe udělali stupovaci panu, no ještě že tentokrát to bude všechno super :wink:
28. bře 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Mně by se podkůží asi nenašlo :grinning: :grinning: :grinning: já mám tuk už skoro všude..v Lidlu jsem byla a už snědla sušenku.....a dám si bagetku s kuřecí šunkou /95% / mňam.. :wink: a okurkou
28. bře 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl hmm tak jahody na chlebu jsem neslyšela, ale od kamosky mamka v tehu s ní jedla chleba na něm ananas a potřene hořcici to by mě jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 fuuuuujjjj tak tahle ujety chute jsem snad nemela a snas ani kdyz jsem byla na plech a hladova :grinning:@muddledgirl
28. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb mexicka polivka vyborna ..nekde se jmenuje Tortilla soup...tak treba prijedes driv anebo si udelam ja vylet :slight_smile:
28. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak u nas se zacina jist zdrave a hubnout damy :slight_smile:opravila jsem vahu a donutila manzela,aby se zvazil ...:slight_smile:
28. bře 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no výlet si klidně udělej :slight_smile:
uvidíme, třeba něco naplanuji na duben ....chtěla bych si nechat konečně přepsat nák ty vycházky.
28. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 fuj...to by mně taky jeblo...já to jim odmalička ty jahody na chlebu..v těhu jsem je ještě na chlebu neměla... :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hubnout a chlap? Tak jestli to podstupuje,tak je dobrej....můj zhubne,jen když má nervy..když jsem byla v nemocnici,tak zhubnul ze 100 na 82 a teď má asi 94,tak to jde...ale za chvíli ho doženu,trapas no...mám asi 91... :grinning:
28. bře 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no on pribral hodne a kvuli zdravi to pro nej neni dobry..ma vysokej tlak a tezkou praci..takze tech 25 kg musi dolu..
28. bře 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...tak to je dobrej...toho mýho nedonutim a to jsem mu milionkrát vysvětlovala,že mít velké břicho není zrovna o.k...protože pak tuk utlačuje orgány....Tak přítel je zatím jinak zdravý no....vysokej tlak nemá...ale kdoví..k doktorům neleze skoro... :grinning: :grinning: :grinning: Né na 82 ,ale na 92 samozřejmě..
28. bře 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no manzel uz neni fakt mladoch k doktorum taky neleze,ale s ti tlakem to ma dlouho a navic pracovne lekarska ptohlidka kor u nej je velmi dukladna....tak o nej mam strach.Prece jen ho tu s Valinkou jeste nejakej cas potrebujeme :slight_smile:Dobrej..uvidime jeste poradne nezacal teda...
28. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice myslím,že je máme podobně mladé... :grinning:
28. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kolik je tomu tvymu?
28. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 44 bude v prosince..myslím,že tomu Tvému taky tak,ne?Jsme si o tom už jednou psaly
28. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek