IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl no joo tomu memu 45 v prosinci 😉)))
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice jééé kolikátého? Můj je 22.12......Jeho mamka 21.12. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl muj je 14.12.
kamisb
28. bře 2014
@janice_opice - tak řezy jsou v troubě....to jsem zvědavá jaký budou ....polevu tam asi dám až ráno ...třeba tam ani nebude moc potřeba 🙂 ochutnám ráno a uvidíme.

No můj by taky potřeboval shodit ...má kolem 103 kg, ideálně by to chtělo na 95 kg, jednou toho už kdysi dosáhl, ale za chvíli to bylo zase nahoře. A tlak o tm mi nemluv, má denně pulku prášku a stejně má skoro 160/100 a někdy i víc ...dneska přišel tlakoměr ...tak se bude kontrolovat častěji ...jestli mu to nevyskakuje jen u mudr
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice takže střelec...a Ty? Já bych střelce asi zabila..i když ten můj kozoroh mi taky dává poslední dobou... 😃 😃 😃
kamisb
28. bře 2014
@muddledgirl - já mám tak doma kozoroha 🙂 jen je až v lednu uprostřed ...ale ke mě jako panně se prý hodí takže pohodička.
muddledgirl
28. bře 2014
@kamisb no..já měla samý býky předtím....nebo mě hodně přitahovali..no a teď kozoroh,tak jsem si řekla,že s ním to dám dýl ... a máme rekord..tak snad nám to vydrží....já myslim,že jo.......jinak teoreticky se ke mně nejvíc hodí váhy a vodnář..vodnáře chlapa nikdy....a ty váhy..ty my jsou hodně blízké..takové zvláštní duše .. 😃 Jinak kozorok a býk se ke mně prý nehodí..tak nevim no
janice_opiceautor
28. bře 2014
@kamisb
@muddledgirl ja jsem taky panna 🙂
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl
@kamisb akorat mi to znameni moc nesediii
Kamco bez te polevy to neni vubec ono...hlavne po tom rozetri jak to vyndas ten odlitej kousek ty zakladni hmoty
janice_opiceautor
28. bře 2014
@kamisb kolikatyho jsi?
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice
@kamisb to byla mamka..jste puntičkářky??? Já jsem blíženec a spoustu věcí na mně sedí.... 😃
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl na me to nesedi skoro vubec prave
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice hm...já snad panny skoro neznám....jo jednu....ale ta hrozně pije....
kamisb
28. bře 2014
@janice_opice - jj ten odlitek už jsem tam dala ...jsem si myslela, že toho bude víc ....takže ok ...ráno dodělám ještě polevu teď už fakt ne...asi se pujdu umít a spinkat. Jen ještě musím dopít půllitr šťávy, jsem to dneska zase nějak flákala.
JInak 13.9. a Ty?
kamisb
28. bře 2014
@muddledgirl - no jsem takový snílek ...létající si na obláčku, ale to je asi všechno. Jinak bych měla být zručná apod ....haha ....mám obě ruce levý.
kamisb
28. bře 2014
@muddledgirl - no vidiš a moje mamka je zase blíženec 😉
muddledgirl
28. bře 2014
@kamisb já dnes pití taky flákala...tak to doháním...u mně vyjímka.......moje mamka docela zručná byla....když chtěla...třeba dělala vánoční věnce a prodávala v tom mrazu....
kamisb
28. bře 2014
@muddledgirl -mamča je taky šikovná,jen ji všechno strašně dlouho trvá. 😃
to co jeden dělá 15 minut mamka zvládne za hodinu 😃 😃
janice_opiceautor
28. bře 2014
@kamisb moje mati je taky blizenec 🙂))ja jsem 24.8.
janice_opiceautor
28. bře 2014
@muddledgirl no na me to znameni nesedi...jako to,ze nesnasim nedochvilnost s tim asi nedouvisi 😉asi mam silnej ascendent jinyho znameni
kamisb
28. bře 2014
@janice_opice - no a já bych měla být tuplovaná, kdysi jsem si někde našla, že jsem panna v panně.
Tak oni ti srpňáčci jsou trochu do lva no ....tak to tak třeba bude i u Tebe.
muddledgirl
28. bře 2014
@kamisb jo...tak to já jsem opak....já jsem moc rychlý blíženec......vy máte obě mamky blížence...no to je masakr..a já zas mamku pannu měla....
@janice_opice
janice_opiceautor
28. bře 2014
@kamisb
@muddledgirl ted jsem to pocitala a mam ascendent ve strelci
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice
@kamisb jinak mám ascendent ve střelci a proto jsem cholerik....ale naštěstí mě to za chvilku přejde.....
muddledgirl
28. bře 2014
@janice_opice hi hi 😃
janice_opiceautor
28. bře 2014
kamisb
28. bře 2014
@janice_opice - tak podle tohohle to je taky panna
janice_opiceautor
28. bře 2014
@kamisb tak jsi tuploň no😃

Začni psát odpověď...